Szepi Fogadó Étterme Szendehely
2640 Szendehely, Szabadság út 1.

Szepi Fogadó Étterme Szendehely a térképen

Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Ez egy kiváló étterem, szép környezetben, viszonylag közel a fővároshoz. Kisebb társasággal érkeztünk, nem is ebéd- és nem is vacsoraidőben. Jól esett a meleg fogadtatás ebben a hideg késő őszi időben, és ez látszott, érződött az étteremben is. Tisztaság, minőségi bútorok, fa és tégla mellett hófehér függönyök és abroszok.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Az "ittjártam" ajánlásai alapján választottuk ezt a helyet,a novemberi hosszú hétvégén, 2 felnőtt, 2 gyerek. Bár ebédidő volt, telt ház, de ennek ellenére nagyon gyors volt kiszolgálás. A rendeléstől számítva rövid időn belül megkaptuk a levest, majd a főételt. Az ételek nagyon ízletesek, és nagy adagok voltak. A felszolgáló előzékeny, kedves.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Párommal voltunk arra átutazóban. Összességében nem bántuk meg, hogy oda ültünk be. Kedves és gyors kiszolgálást kaptunk. Kétszemélyes tálat rendeltünk. Az ételek jól át voltak sülve, a mennyiség elegendő volt. Ami kicsit zavaró volt, hogy a kerthelyiségben ültünk le és a dohányzásra kijelölt hely tele volt, mert esküvő is volt és kb 30 ember dohányzott mellettünk 5 méterre.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Korábban már jártunk itt, ezért választottuk nagypapám 80. -ik születésnapja alkalmából ezt a helyet. Ebédelni jöttünk ide, többféle levest rendeltünk, egy 4 személyes tálat illetve papám csülköt. Mindegyik rendkívül finom volt, senkinek egy rossz szava sem volt. A 4 személyes tállal 5 ember is jól lakott volna, tehát az adagok méretével sem volt gond.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Családdal voltunk egy hétvégén. Nagyon finom harcsahalászlét főznek, az adagok finomak, és bőségesek. Kedves, udvarias kiszolgálás. Az étlapon sokféle kész és frissensültek szerepelnek. A tálak bőségesek! Ide érdemes máskor is menni, csak ajánlani tudom mindenkinek! Már többször is jártunk itt, de mindig visszatérünk, mert érdemes.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártunk itt, mindkét alkalommal kirándulás után. Először csak azért, mert nem találtunk mást a közelben, másodszorra már az első alkalom tapasztalata miatt választottuk :) Kedves, nagyon udvarias-előzékeny pincérek. Jó ízű, rendes adag étel, nagyon jó ételkínálat, gyors kiszolgálás, tiszta mellékhelyiség, jó ár-érték arány.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulás során tértünk be a helyre családommal. A kiszolgálás gyors volt, és nagyon rugalmas. Ami nem szerepelt az étlapon, gond nélkül készítették el. Az ételek finomak voltak, és bőségesek. A hely hangulatos, bár egy kicsit meleg volt, ezen lehetne még javítani. Összességében jól éreztük magunkat, és máskor is szívesen térünk vissza.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal tértünk be nemrégiben Szendehelyen Szepi fogadójába. Nem volt terv, csak véletlen, ugyanis ahol enni akartunk étterem, az ismeretlen okból nem volt nyitva. Útközben hazafelé véletlenül láttuk meg és betértünk. A váratlanság nem jelentett problémát, gyorsan került asztal és pincér is, aki nagyon kedves udvarias volt, mindegyikőnkhöz volt egy barátságos szava.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vegyes érzelmeim vannak az étteremmel kapcsolatban. A kiszolgálás remek volt, kedves volt mindenki, az ételek viszont elég gyengék voltak. Pedig pörög a hely, tele volt szombat délután. Jó az elhelyezkedése és feltételezem nincs sok konkurencia a környéken. Nem kértem semmi extrát.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretem ezt a helyet. A Nógrád megyei kis sváb faluban olyan kedvesek az emberek, szivélyes a fogadtatás a faluban található Szepi Fogadó éttermében is. A személyzet készséges, barátságos, az ételek igazán finomak, háziasak, a saját készítésű boraikról nem is beszélve. Mivel már többször élveztük vendégszeretetüket a legnagyobb megelégedésünkre, így természetes volt hogy az érettségi találkozónkat is ide szervezzük.

Legnépszerűbb csomagok Szendehelyen és környékén
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.248 - 17.183,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.17. - 2021.12.05.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.732 - 126.807,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.104 - 24.485,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.01.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2020.07.13. - 2020.10.11.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 11.100 - 17.183,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.13. - 2020.12.31.

Szállodák Szendehely környékén
Royal Club Hotel Szendehely
Tó Wellness Hotel Szendehely
City Hotel Unió  Szendehely
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Szepi Fogadó Étterme SzendehelyX