Szuzika

Szuzika adatlapja

Nagyon szeretem a természetet, a kastélyokat, kúriákat, történelmi városokat. Utazásainkat is mindig úgy választjuk ki, hogy a városban és környékén legyen történelmi látnivaló. Kastélyszállóban vagy tradicionális szállóban tudjunk foglalni szállást.
Párommal és két rokoni családdal utazunk és együtt járunk étterembe is.
Előnyben részesítjük a kisvendéglőket, a házias ízeket. Mindenhol megkóstoljuk a régióra jellemző ételeket.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2023.05.12
Utoljára itt2023.05.16

Kiváló 2023. május 16.barátokkal járt itt
Évek óta két rokon házaspárral járunk pihenni. Mindig újabb helyekre megyünk. Idén első állomásként Gyulára esett a választásunk. Több hotel és szálláshely ajánlatát is megnéztem, de mindig a Komló hotel honlapjára tértem vissza. Az ajánlatuk csábító volt, de ez még kevés lett volna, hogy őket válasszam.
Kiváló 2023. május 12.családjával járt itt
A vendéglő a város központjában található. Közel van hozzá a vár, a fürdő. Hangulatos vendéglő. A pincérek nagyon kedvesek , udvariasak voltak. A kiszolgálás kifogástalan. Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek. Igazi házias ízeket kaptunk. A kerthelyiség és az étterem is hangulatos, tiszta, családias. Nagyon tetszett az étlap.