Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel
Szállás reggelivel
20.900 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2022.04.30-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Komló Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2020. szeptember 13.a párjával járt itt
2020. szeptember 11-13. a párommal jártunk a csodálatos kis városban, Gyulán. A Hotel Komlóban foglaltunk 3 nap 2 éjszakát félpanzióval. A létező legjobb véleményünk van mindenről. A szálloda modern, remek, mediterrán hangulatban felújítva, építve. A szobánk elegáns, jó minőségű bútorokkal, berendezési tárgyakkal felszerelve.
5Elhelyezkedés
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2019. június 13.családjával járt itt
A Komló Hotel Gyula központjában helyezkedik el, a Béke sugárúton, nem messze a 100 éves cukrászdától. Nekem kifejezetten tetszett a patinás beltér. A szobák kisebbek, mint amit az ember a reklámfotók alapján gondol. Amióta nekem is van olyan eszközöm, mely igen széles látószöggel fotóz, azóta tudom, hogy gyerekjáték kis térből fényképen nagyot varázsolni.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Komló Hotel Gyula - Külső képKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - SzobákKomló Hotel Gyula - KörnyékKomló Hotel Gyula - KörnyékKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - SzobákKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - Szobák
Még több kép (21 db) >>
Kiváló 2018. október 14.a párjával járt itt
Egy igazán exluzív és gyönyörű hotel vendégei lehettünk a Komló Hotelben. Férjem 40. születésnapjára kapta ezt a pár napot tőlem. Szerettem volna elkápráztatni. Azt hiszem sikerült! A szoba gyönyörű, tiszta, izlésesen berendezve. Az ételek mindennap kifogástalanok,ízletesek, változatosak.
Átlagos 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
A Komló Hotel nagyon szép. Kár, hogy a foglaláskori ígéretek nem valósulnak meg a szállodában. Foglaláskor szuperior szobát ígértek az elfogadott árért. A bemutatott képeken a szoba tágasnak látszik volt benne asztal székekkel és ülő garnitura a vendég kényelmére. A valóságban olyan szobát kaptunk amiben asztal, székek és ülőgarnitúra nem volt.
4Tisztaság
2Ár / érték arány
1Kényelem
3Szolgáltatások
2Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2018. július 24.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát még tavasszal. A szálloda a városközpontban található, nagyon jó helyen, a sétálóutca és a Várfürdő is pár perc sétával megközelíthető. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szobában makulátlan tisztaság és rend fogadott minket.
Kiváló 2018. június 26.a párjával járt itt
A szálloda a város központban található,minden kis sétával megközelíthető, mégis csendes pihenésre kikapcsolódásra alkalmas. A személyzet kedves,segítőkész,itt minden a "vendégekért" történik, az ételek finomak,változatosak,minden megtalálható a hamburgertől kezdve a különlegességekig, a szálloda minden része ragyog a tisztaságtól.
4Ár / érték arány
4Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Komló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - Vendéglátás
Kiváló 2018. március 17.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát, egyben a születésnapomat is. Első pillanattól fogva elbűvölt minket a szálloda stílusa, tisztasága és a személyzet kedvessége is. Első vacsoránál meglepetés is ért, melyet párom előre intézett el, de a hozzáállásuk első osztályú volt.
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 11.a párjával járt itt
Már többször megfordultunk Gyulán több szállodában is-ezért most a Komló Hotelre voltunk kíváncsiak. A belvárosban elhelyezkedő ,frissen felújított szálloda,beleillik a város képébe,maga a régi,de mégis új patinájával. Szép tágas terek,harmonizáló és kényelmes bútorok,kellemes tágas étterem,hátul nagy parkoló várja a vendégeket.
Kiváló 2018. február 25.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk három napot párommal a Komló Hotelben. Csodálatos volt, a szoba tágas, az ágy nagyon kényelmes, hatalmas televízió sok csatornával. A személyzet nagyon kedves volt, az étteremben az árak kedvezőek és a felszolgáló személyzet nagyon barátságos, az ételek isteni finomak. A privát wellness nagyon szuper.
Kiváló 2018. január 25.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk három éjszakát a Komló Hotelben, mely egy jó elhelyezkedésű, remek ízléssel, egymással harmonizáló bútorokkal és kiegészítőkkel berendezett szálloda. A szoba kicsit szűkösnek bizonyult, azonban a célnak éppen megfelelt, kényelmes ágyak biztosították a jó alvást.
23 értékelés / 3 oldalon
Komló Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaBéke sgt. 8.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • borozó • kávézó • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink