Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula

A Komló Hotel legnépszerűbb csomagjai

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula - Szállás félpanzióval (1 éjtől)
Szállás félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Hotel Szieszta Sopron

Komló Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2023. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól választottunk, mikor a Komló Hotelre esett a választásunk! :D
A szoba kényelmes volt, a kilátás az udvarra esett ami a parkoló, illetve egy üzemre, ami nem zavart mert egész nap a városban illetve a strandon csavarogtunk. A személyzet végtelenül kedves és segítőkész volt.
Kiváló 2023. május 16.barátokkal járt itt
Évek óta két rokon házaspárral járunk pihenni. Mindig újabb helyekre megyünk. Idén első állomásként Gyulára esett a választásunk. Több hotel és szálláshely ajánlatát is megnéztem, de mindig a Komló hotel honlapjára tértem vissza. Az ajánlatuk csábító volt, de ez még kevés lett volna, hogy őket válasszam.
2022. december 30.barátokkal járt itt
A fűtést klímával oldották meg, de a távirányítót a hotel szabályozta nem lehetett a szobából irányítani, mert hiába kapcsoltuk, általában nem fűtött, de lehet, hogy csak az elem volt kifogyva. Nem tetszett hogy a wellnes másfél órára került 4000. -ft-b a egy főnek, általában egy négy csillagos hotel azért kapja a 4 csillagot, mert a wellness benne van a szoba árban.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 31.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az elegáns, barna színvilágú szálloda, ahova szeretnénk még visszatérni.
2 szobás, sarokkádas fürdőszobás, kiserkélyes szobánk a főútra nézett, de egyáltalán nem volt zavaró, mert az elektromos róló minden zajt kizárt.
Komló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 25.barátokkal járt itt
A Komló HOtel számunkra ( Férjem és a Barátok) minden szempontból kíváló volt! A harmónia megteremtése tökéletes volt! Az étkezés, tisztaság, kedvesség, udvariasság mind nagyon megkapó volt! Mi jobban szeretjük az ilyen régi patinás szállodákat, ami megjelenésével, stílusával is magával ragadó! Van hangulata!
2022. június 27.a párjával járt itt
Összességében nagyon elégedettek vagyunk a szállodával és az általa nyújtott szolgáltatásokkal.
Ami kevésbé tetszett, hogy az utolsó pillanatban tudtuk meg, hogy a masszőrt helyettesítik, aki késett is 10 percet, a recepción sem szóltak a késésről, és sajnos a személye is frusztrált, nem tudtam élvezni a szolgáltatást.
Ezt leszámítva egy felejthetetlen élmény volt ez a pár nap.
2022. június 4.a párjával járt itt
A személyzet nagyon udvarias és kedves volt. Az étel finom volt, ízletes de nem túl fűszeres. Az étterem berendezése nagyon szép volt. A szoba tiszta volt, de az erkély már nem annyira. Az ágymatrac kiváló volt, pont olyan kemény, amit szeretünk. A TV túl magasra volt rakva a falra, megfájdult a nyakunk.
Átlagos 2022. március 15.a párjával járt itt
A201-es szobában voltunk a párommal. A szoba szép, tiszta volt. Egyetlen hatalmas problémánk volt,az pedig az, hogy éjszaka nem lehetett aludni az istentelen hangos vízvezetèkektől,az épület szigetelésén kellene javítani. Konkrétan a 2 éjszakából alig aludtunk valamit, pedig pihenés céljából mentünk.
Kiváló 2022. március 10.a párjával járt itt
A város szívében található. Ízlésesen berendezett, kényelmes , tiszta szobával. Kedves, segítőkész személyzettel. Finom és bőséges ételekkel.
2022. február 14.a párjával járt itt
Szuper volt minden! Az ételek finomak voltak a személyzet kedves nagyon segítőkész ritka az ilyen nagyon megbecsűlheti a tulajdonos,hogy ilyen dilgozói vannak! ! ! A szoba is remek volt egy zavaró tényező,hogy sokszor hallotunk furcs vízcsobogás jellegű hangokat amire nemtudtunk rájönni,hogy mitől van? ? ! !
Komló Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaBéke sgt. 8.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • borozó • kávézó • bár