Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula képei

Komló Hotel Gyula

Komló Hotel Gyula vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Egy igazán exluzív és gyönyörű hotel vendégei lehettünk a Komló Hotelben. Férjem 40. születésnapjára kapta ezt a pár napot tőlem. Szerettem volna elkápráztatni. Azt hiszem sikerült! A szoba gyönyörű, tiszta, izlésesen berendezve. Az ételek mindennap kifogástalanok,ízletesek, változatosak. A kiszolgálás, a pincérek végtelenül előzékenyek és kedvesek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
A Komló Hotel nagyon szép. Kár, hogy a foglaláskori ígéretek nem valósulnak meg a szállodában. Foglaláskor szuperior szobát ígértek az elfogadott árért. A bemutatott képeken a szoba tágasnak látszik volt benne asztal székekkel és ülő garnitura a vendég kényelmére. A valóságban olyan szobát kaptunk amiben asztal, székek és ülőgarnitúra nem volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát még tavasszal. A szálloda a városközpontban található, nagyon jó helyen, a sétálóutca és a Várfürdő is pár perc sétával megközelíthető. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szobában makulátlan tisztaság és rend fogadott minket. A reggeli és a vacsora is nagyon finom volt, talán csak annyi észrevételem lenne, hogy lehetne kicsit nagyobb a választék.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
A szálloda a város központban található,minden kis sétával megközelíthető, mégis csendes pihenésre kikapcsolódásra alkalmas. A személyzet kedves,segítőkész,itt minden a "vendégekért" történik, az ételek finomak,változatosak,minden megtalálható a hamburgertől kezdve a különlegességekig, a szálloda minden része ragyog a tisztaságtól. Kényelmes bútorok,fekhelyek.

Értékelt: 2018. március 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát, egyben a születésnapomat is. Első pillanattól fogva elbűvölt minket a szálloda stílusa, tisztasága és a személyzet kedvessége is. Első vacsoránál meglepetés is ért, melyet párom előre intézett el, de a hozzáállásuk első osztályú volt. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a wellness pedig nagyon hangulatos és tiszta.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már többször megfordultunk Gyulán több szállodában is-ezért most a Komló Hotelre voltunk kíváncsiak. A belvárosban elhelyezkedő ,frissen felújított szálloda,beleillik a város képébe,maga a régi,de mégis új patinájával. Szép tágas terek,harmonizáló és kényelmes bútorok,kellemes tágas étterem,hátul nagy parkoló várja a vendégeket.

Értékelt: 2018. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban töltöttünk három napot párommal a Komló Hotelben. Csodálatos volt, a szoba tágas, az ágy nagyon kényelmes, hatalmas televízió sok csatornával. A személyzet nagyon kedves volt, az étteremben az árak kedvezőek és a felszolgáló személyzet nagyon barátságos, az ételek isteni finomak. A privát wellness nagyon szuper. Biztosan visszatérünk még ide!

Értékelt: 2018. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban töltöttünk három éjszakát a Komló Hotelben, mely egy jó elhelyezkedésű, remek ízléssel, egymással harmonizáló bútorokkal és kiegészítőkkel berendezett szálloda. A szoba kicsit szűkösnek bizonyult, azonban a célnak éppen megfelelt, kényelmes ágyak biztosították a jó alvást. A személyzet nagyon kedves, minden kérdésünkre készséggel válaszoltak.
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 21.
Három csodás napot töltöttünk férjemmel Gyulán a Komló Hotelben.Nagyon elégedettek voltunk az ellátással,személyzettel,a szobával. Teltház volt így a wellnessbe nem tudtunk bejutni, legközelebb szemfülesebbek leszünk. Ha még egyszer Gyulán járunk, akkor is a Komló Hotelt fogjuk választani!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 10. - 6 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szép és jó lehetett volna, ha érkezésünk előtt egy nappal a lefoglalt szobánkat nem adják oda másnak! Miután két órás autóút után megérkeztünk tudtuk csak meg, hogy a másfél hónappal korábban lefoglalt, szobaszám szerint leegyeztette (tavaly is itt voltunk) és írásban visszaigazolt szobánkat már előző nap kiadták másnak.

Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rózsa Apartman
2019.03.01. - 2020.01.18.
Jázmin Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Kényeztető napok (min. 4 éj)

GyulaX