Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula képei

Komló Hotel Gyula

Komló Hotel Gyula vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
2020. szeptember 11-13. a párommal jártunk a csodálatos kis városban, Gyulán. A Hotel Komlóban foglaltunk 3 nap 2 éjszakát félpanzióval. A létező legjobb véleményünk van mindenről. A szálloda modern, remek, mediterrán hangulatban felújítva, építve. A szobánk elegáns, jó minőségű bútorokkal, berendezési tárgyakkal felszerelve. A mosdó+zuhany tágas, nagyon szép.

DEndre TOP szállásértékelő
DEndre TOP étteremértékelő
DEndre TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
A Komló Hotel Gyula központjában helyezkedik el, a Béke sugárúton, nem messze a 100 éves cukrászdától. Nekem kifejezetten tetszett a patinás beltér. A szobák kisebbek, mint amit az ember a reklámfotók alapján gondol. Amióta nekem is van olyan eszközöm, mely igen széles látószöggel fotóz, azóta tudom, hogy gyerekjáték kis térből fényképen nagyot varázsolni.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Egy igazán exluzív és gyönyörű hotel vendégei lehettünk a Komló Hotelben. Férjem 40. születésnapjára kapta ezt a pár napot tőlem. Szerettem volna elkápráztatni. Azt hiszem sikerült! A szoba gyönyörű, tiszta, izlésesen berendezve. Az ételek mindennap kifogástalanok,ízletesek, változatosak. A kiszolgálás, a pincérek végtelenül előzékenyek és kedvesek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Komló Hotel nagyon szép. Kár, hogy a foglaláskori ígéretek nem valósulnak meg a szállodában. Foglaláskor szuperior szobát ígértek az elfogadott árért. A bemutatott képeken a szoba tágasnak látszik volt benne asztal székekkel és ülő garnitura a vendég kényelmére. A valóságban olyan szobát kaptunk amiben asztal, székek és ülőgarnitúra nem volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát még tavasszal. A szálloda a városközpontban található, nagyon jó helyen, a sétálóutca és a Várfürdő is pár perc sétával megközelíthető. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szobában makulátlan tisztaság és rend fogadott minket. A reggeli és a vacsora is nagyon finom volt, talán csak annyi észrevételem lenne, hogy lehetne kicsit nagyobb a választék.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
A szálloda a város központban található,minden kis sétával megközelíthető, mégis csendes pihenésre kikapcsolódásra alkalmas. A személyzet kedves,segítőkész,itt minden a "vendégekért" történik, az ételek finomak,változatosak,minden megtalálható a hamburgertől kezdve a különlegességekig, a szálloda minden része ragyog a tisztaságtól. Kényelmes bútorok,fekhelyek.

Értékelt: 2018. március 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát, egyben a születésnapomat is. Első pillanattól fogva elbűvölt minket a szálloda stílusa, tisztasága és a személyzet kedvessége is. Első vacsoránál meglepetés is ért, melyet párom előre intézett el, de a hozzáállásuk első osztályú volt. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a wellness pedig nagyon hangulatos és tiszta.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már többször megfordultunk Gyulán több szállodában is-ezért most a Komló Hotelre voltunk kíváncsiak. A belvárosban elhelyezkedő ,frissen felújított szálloda,beleillik a város képébe,maga a régi,de mégis új patinájával. Szép tágas terek,harmonizáló és kényelmes bútorok,kellemes tágas étterem,hátul nagy parkoló várja a vendégeket.

Értékelt: 2018. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban töltöttünk három napot párommal a Komló Hotelben. Csodálatos volt, a szoba tágas, az ágy nagyon kényelmes, hatalmas televízió sok csatornával. A személyzet nagyon kedves volt, az étteremben az árak kedvezőek és a felszolgáló személyzet nagyon barátságos, az ételek isteni finomak. A privát wellness nagyon szuper. Biztosan visszatérünk még ide!

Értékelt: 2018. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban töltöttünk három éjszakát a Komló Hotelben, mely egy jó elhelyezkedésű, remek ízléssel, egymással harmonizáló bútorokkal és kiegészítőkkel berendezett szálloda. A szoba kicsit szűkösnek bizonyult, azonban a célnak éppen megfelelt, kényelmes ágyak biztosították a jó alvást. A személyzet nagyon kedves, minden kérdésünkre készséggel válaszoltak.

Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 41.243,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 37.184,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3-4 éjszaka 23.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Agod Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 80.691,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, várfürdő belépővel, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX