Tatorjan

Tatorjan adatlapja

Regisztráció2013.04.26
Utoljára itt2013.05.26

Kiváló 2013. május 26.családjával járt itt
Májusban újra jártam Veszprémben, természetesen nem hagyhattam ki a Chiantit. "Csak" egy jó kis olasz tésztára ugrottunk be. A finom olivás kenyér fűszervajjal és az isteni limonádé után jött az est fénypontja, idézem az étlapról: Zöld fettuccine carbonara parmezánhabbal, sült pancettával. Nagyon finom volt!
Chianti Étterem Veszprém -
2013. május 26.családjával járt itt
Másodszor pihentünk Dobogómajorban. Gyönyörű környezet, majdnem tökéletes szolgáltatások, aktív pihenésre, feltöltődésre alkalmas paradicsom. Ami a pihenéshez kell, minden Dobogómajor területén megtalálható, ki sem kell mozdulni. Héviz, Keszthely, Kis-Balaton, Szent György-hegy, Káli-medence volt kirándulásaink célpontja.
Felhasználó fényképei:
Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Club Dobogómajor Cserszegtomaj -
Kiváló 2013. április 26.családjával járt itt
A kedvenc éttermem. Ritkán van alkalmam megkóstolni fantasztikus konyhájuk fogásait, nem Veszprémben élek. Különlegesen finom ételek, mértéktartóan udvarias személyzet, kellemes környezet a hozzáillő halk zenével. Igazi kulináris élvezet.
Nem feledkezhetem meg a borválasztékról sem.
Aki Veszprémben jár, ne hagyja ki!
Chianti Étterem Veszprém -