Chianti Étterem Veszprém

Chianti Étterem VeszprémChianti Étterem Veszprém
Chianti Étterem VeszprémChianti Étterem Veszprém

Chianti Étterem Veszprém bemutatkozása

Filozófia
Egy vacsoránál épp oly fontos a hely meghittsége, az előzékeny szerviz, mint a felszolgált ételek tálalása és kivételes zamata.

Mi, a Trattoria Chianti csapata hisszük, hogy klasszikus szakértelemmel, kitartó odaadással, kifogástalan alapanyagokkal és színvonalas konyhával, szórakoztató élménnyé nemesítjük az itt eltöltött időt.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Chianti Étterem Veszprém vélemények

2018. június 25.gyerekekkel járt itt
Szerintem többen jártak már úgy, hogy egy sok-sok éven keresztül megbecsült hely előnyére, vagy éppen hátrányára megváltozik. Így volt ez a veszprémi Chianti étteemmel is. Bezárt, majd hónapok múlva teljesen új személyzettel újra megnyitott. Újragondolt ételekkel találkoztunk, melyek merőben mások, mint a hajdaniak.
Chianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - BelsőChianti Étterem Veszprém - BelsőChianti Étterem Veszprém - BelsőChianti Étterem Veszprém - EgyébChianti Étterem Veszprém - EgyébChianti Étterem Veszprém - Külső képChianti Étterem Veszprém - BelsőChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - MosdóChianti Étterem Veszprém - MosdóChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - EgyébChianti Étterem Veszprém - Egyéb
2017. január 4.barátokkal járt itt
Egy két napos veszprémi tartózkodás során látogattuk meg az éttermet egy barátommal. A környezet szép, a pincérek kedvesek és udvariasak. A várakozás idejére felszolgált friss olasz kenyér volt házi vajjal kiváló. Jómagam kedvelem a különlegesebb ételeket, kecskesajtos túrógnocchit ettem füstölt kacsamellel, finom volt.
Kiváló 2016. november 30., kollégákkal járt itt
A sikeres év lezárását ünnepeltük tavaly a kollégákkal itt. A hangulat fantasztikus, a kő és a fa találkozása nagyon jó milliőt teremt. Degusztációs menüt választottunk egy bor sorral. Így részünk volt a kacsa, vaddisznó, nyúl, szarvas felhozatalban, a fantasztikus borokról nem is beszélve. Minden nagyon ízlett.
Kiváló 2016. augusztus 25.barátokkal járt itt
Most éppen a baráti körrel látogattuk a már sok éve ismert Trattoria Chiantit. Hát igen, ők kiforrták magukat a beskatulyázásból - hogy ide pizzáért, pastáért járjon a vendég. Természetesen tartanak választákot az említett ételcsoportokból is, de nem ezen van a hangsúly.
2016. június 2.családjával járt itt
Néhány éve már jártam itt, akkor nem nyerte el a tetszésemet, de most úgy gondoltam adok az étteremnek még egy esélyt! Milyen jól tettem! :) Fiammal tértünk be ebédelni, mivel remek idő volt a teraszon ültünk le, ami nagyon kellemes. A felszolgálóra sem kellett sokat várni, nagyon hamar ott termett!
Kiváló 2016. február 20.a párjával járt itt
Évfordulón voltunk egyszer az étteremben és isteni finom volt az étel pazar a kiszolgálás a hangulat. Fantasztikus az étlap és nem hétköznapi ételek vannak az étlapon. A különlegességre vágyóknak szívből tudom ajánlani. Mindig szép és hangulatos az étterem teljesen elvarázsolja az embert. Nagy álmom volt újra elmenni az étterembe, régen sokat jártam oda.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. április 13.barátokkal járt itt
A közelben lakunk, nagyon örültünk, amikor megújult a règi ètterem. Baràtainkat vittük el, ők is kívàncsiak voltak. De hiàba a jó hírverès, ha a szemèlyes tapasztalat nem talàlkozik az ígèrettel. Nagyon szep a környzet, udvarias a kiszolgàlàs de a hangzatos ètelek messze nem olyan különlegesek és a mennyisègük sajnos igencsak minimàlis.
Kiváló 2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Születésnap!
Sok szépet és jót hallottunk az étteremről! . . . És nem csalódtunk, az ételek nagyon finomak külünlegesek: A kiszolgálás figyelmes gyors, tökéletes. Az étlap választék első ránézésre kevésnek tünt , de mindenki talált az ízvilágának megfelelő finomságot. máskor is eljövünk. . ha tehetjük! Nem mellékes! . . a mellékhelység tisztasága szépsége egyedülálló!
Átlagos 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
Szerda délután a látszólag félig, de legrosszabb esetben is háromnegyedig lévő étteremben nem tudtak helyet adni, mivel nem volt előre foglalásunk! A parkolóba egy Bulgár autóba épp akkor szált be egy túrista család. Kíváncsi lettem volna az ő foglalásukra. Eléggé kiábrándító volt, főleg hogy 30 km-t utaztunk érte.
2014. július 30.családjával járt itt
Nagyon szép étterem, szép terasszal és a belső tér is nagyon szépen van kialakitva. Gyermekbarát étterem játszósarokkal, valamint érkezéskor egy színezős étlapot kapott a 4 éves keresztlányom valamint színes ceruzákat hozzá. A kiszolgáló személyzet nagyon udvarias. Az ételek is finomak, viszont nem a megszokottak, úgyhogy aki még nem járt ilyen helyen annak furcsán hathat. Jól éreztük magunkat.
Chianti Étterem Veszprém a térképen
8200 VeszprémCsermák Antal u. 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-Sze
CS