tencsi

tencsi adatlapja

Regisztráció2013.07.26
Utoljára itt2017.05.09

2013. július 26. járt itt
A nagykanizsai Robinson Pub hosszú évek óta megbízható minőségi szolgáltatást nyújt a város szívében. Pár éve nem jártam ott, így kíváncsian vártam az alkalmat, hogy vajon ugyanazt nyújtja-e mint pár éve, és nem kellett csalódnom, a belső dizájn még mindig nagyon hangulatos (bár az alátétek az asztalon megértek a cserére, kicsit kopottak már) a menü változatos, és a megrendelt ételek nagyon finomak voltak.
Kiváló 2017. május 9.barátokkal járt itt
Több alkalommal is jártam már az étteremben, nagyon kellemes hangulatú hely, az ételek ízletesek, bőségesek az adagok, és az ár-érték arány is megfelelő. Igazi különlegességeket is kóstolhatunk, mint pl kenguru vagy cápahús. A kiszolgálás gyors, udvariasak, segítőkészek a pincérek. Egy páros vacsira vagy épp egy kisebb rendezvényre pl lánybúcsú.
2013. augusztus 19.a párjával járt itt
A szálláshelyet az utolsó pillanatban foglaltuk, de szerencsére jó választásnak bizonyult. Az elhelyezkedése tökéletes, közel a vasútállomáshoz, a történelmi városrész szívében található. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szoba tiszta és a felszereltsége megfelelő. A reggeli bőséges és finom volt, hatalmas választékkal.