Hotel Klastrom Győr

Hotel Klastrom Győr
Hotel Klastrom GyőrHotel Klastrom Győr
Hotel Klastrom GyőrHotel Klastrom Győr

Hotel Klastrom Győr bemutatkozása

A Klastrom Hotel Győr barokk belvárosának szívében, a Virágpiacnál várja vendégeit. Az egykoron karmelita rendházként működő épület 1987 óta üzemel szállodaként, és magán viseli a barokk kor jellegzetességeit.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Klastrom Győr vélemények

Kiváló 2022. július 27.barátokkal járt itt
A hotel a belvárosban a sétálóutcában van, minden könnyen megközelíthető gyalog. Az ablakunk a Rábára és a szigetre nézett, így kicsit hangos volt a szoba, de nem volt zavaró. A szoba és fürdőszoba is jól felszerelt (még hajszárító is van) tágas, tiszta, mindenapi takarítás van. A személyzet kedves udvarias, segítőkész.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. augusztus 2.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk el 2-en a párommal a Klastrom Hotelben reggelis ellátással. Belvárosi szálloda, minden nagyon közel van, a Rába part is. Ott tartozkódásunk alatt csak az állatkertig mentünk kocsival, gyalog minden könnyedén megközelíthető. A szállodát inkább felnőtteknek ajánlom, nem az a kifejezett gyerekbarát.
Kiváló 2017. július 9.a párjával járt itt
Győr legszebb helyé a Rába partján helyezkedik el ez a hotel, ami egy kolostorból lett hotellè alakítva. Mi egy kicsi szobát kaptunk, de vannak nagyobbak is. Az épület speciális tulajdonságokkal bír, így pl. egymásba nyitható szobákat nem lehet kérni. Július elején Győr megrendezi a Győrkőc fesztivált, sok gyerekprogram van ilyenkor, a hotel erre is felkészül családi szobákkal.
Kiváló 2016. október 4.egyedül járt itt
A romantikus kastélyszálló hangulata elvarázsolt. A régi korok hangulatát idéző, de a mai kor igényeit kielégítő szálloda a Rába partján, belváros szivében, a sétáló utca közepén van. A Rába Quelle gyógy és élményfürdő pár perc sétával elérhető. Kedves, segítőkész személyzet, rend és tisztaság mindenhol.
Kiváló 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Nem mindennapos egy valamikori kolostor falai közt megszállni. Az épület rendkívül hangulatos. A szoba jól felszerelt, tiszta. A fürdőszoba felújított, kényelmes nagy kabinnal. Egyedül a matracok kényelmetlenek az ágyon, talán már megérettek a cserére. A reggeli rendben, folyamatosan töltik fel. A belső udvar is nagyon hangulatos.
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Adventi vásár idején szálltunk meg ebben a szállodában. Maga a nyugalom, a felpörgött vásári hangulatból és a hidegből jó volt megérkezni a jó meleg csendes szobába. Régi kolostori berendezés az aprócska szobával de annál kényelmesebb ággyal és kádas fürdővel igazán otthonossá barátságossá tette az ottlétet.
Hotel Klastrom Győr - Belső
Gyenge 2014. június 15.egyedül járt itt
A centrumban elhelyezkedő szálloda és ez egyben az utolsó előnye is. A tetőtéri szoba ahol laktam, elviselhetetlen meleg egy kis ablakkal. Csak aludni lehetett bemenni a szobába 10 óra után, ekkortól volt elviselhető, ja a reggeli 7 órás harangszó megszokható:) A tetőn az ablaktól 2 méterre dolgozó munkások.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
2014. májusban töltöttünk 2 éjszakát a hotelben és minden szempontból meg voltunk elégedve a szolgáltatással! A személyzet rendkívül udvarias volt, a tisztasággal sem volt semmi kivetnivaló, az ágy volt csupán egy kicsit puha, így a derekam meghúzódott, de a reggeli nagyon pazar volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. június 3.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a csodás szállodát. Sajátos hangulata nekem nagyon tetszett. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Amolyan igazi családias hely, otthon éreztem magam. Nagyon jó helyen fekszik, nem lehet eltéveszteni, bár meg kell hagyni a bejáratot jól elrejtették. :) Kétszer körbejártuk az épületet, mire megtaláltuk. A vacsora kicsit limitált kínálatú volt, de ugyanakkor nagyon ízletes.
2014. május 30.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet fogadott bennünket. Az étteremben is maximálisan kedvesek. Ételek finomak voltak. Összességében nagyon jó volt. Ami igen kellemetlen volt az az erős csatorna szag a fürdőszobában . Nyitott ablaknál elviselhető volt. A reggeli is választékos bőséges. A belvárosban van a szálloda mégis csendes szép környezetben. Szép udvar, hangulatos épület.