Robinson Music Pub Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Petőfi utca 24.

Robinson Music Pub Étterem Zalaegerszeg a térképen

V 12:00-23:00
étterem, pub, söröző, vendéglő
egzotikus fogások ...
Gépzene:
blues, dance, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock, rock&roll
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Heineken, Soproni

Robinson Music Pub Étterem Zalaegerszeg bemutatkozása

Zalaegerszeg belvárosának szívében a ROBINSON MUSIC PUB ÉTTEREM 2003. október 7-én nyitotta meg kapuit vendégei számára.

Mostantól nem kell Budapestre, Pécsre vagy Gyõrbe utazniuk azoknak, akik music pubban szeretnék tölteni az estéjüket. Ha nem is egy lakatlan szigeten, a Kosztolányi és a Petõfi út sarkán mediterrán hangulat fogadja a betérõket. Ötletesen kialakított éttermünket szökõkút teszi még élõbbé az egyébként is természetes anyagok, azon belül is a fa, kõ, szikla és a nád felhasználása mellett.

Célunk egy olyan étterem megnyitása volt, ahol kellemes hangulatban, kedvesen fogadják vendégeinket akár ebédre, vacsorára vagy egy italra, valamint nagy hangsúlyt fektetünk zenés estek szervezésére. Az igényes zene iránt elkötelezett közönséget nap mint nap elvarázsoljuk a jazz, a blues, a world music és a funky nemzetközi és hazai képviselőivel.

Üzenetünk: Zalaegerszeg zenei kultúrájának szélesítése, melyhez a Robinson Music Pub kimagasló színvonalú környezetet biztosít.

A legjobb közönség a legjobbat kell, hogy kapja mind zenei élvezetekben, mind kulináris örömökben.

A gasztronómiai élvezetekről a Robinson Étterem kitűnő szakácsai gondoskodnak. Konyhánk déltől egészen hajnalig első osztályú ételválasztékkal várja a hozzánk betérőket. A magyaros ízek mellett a mediterrán konyha remekeivel és a nemzetközi ízvilágnak is megfelelő házias ételeket kínálunk elérhető árakon.

Számos Tea és Kávékülönlegességgel, pazar borkínálattal, gazdag pálinka- és koktélválasztékkal várjuk vendégeinket.

Vállaljuk rendezvények, állófogadások, üzleti ebédek, fogadások, családi összejövetelek lebonyolítását is.

Ha biztosra akar menni…… Robinson Music Pub Étterem rendezvényszervezés felsőfokon!!!

Vállaljuk mindenféle üzleti vagy magán rendezvény teljeskörű lebonyolítását, saját éttermünkben vagy más külső helyszínen, akár a legkülönlegesebb helyet is megszervezzük Önöknek.

Vállaljuk konferenciák, előadások, termék bemutatók, továbbképzések, partnertalálkozók, céges évfordulók vagy akár bálok, céges partik megszervezését.
Önnek nincs más dolga, mint egy személyes találkozó alkalmával vázolja a rendezvénye koncepcióját, az elképzelését, ötleteit, kivánságait, mi pedig a legjobb tudásunk szerint teljesítjük azokat.

Party-service teamünk igénynek megfelelő cateringet biztosít, legyen szó teljeskörű étkeztetésről, kávészünetről vagy svédasztalos kiszolgálásról.
Gondoskodunk hostessekről, fellépőkről, élőzenéről, hang és fénytechnikáról, szállításról, pakolásról.
Igény szerint profi fotóst alkalmazunk, hogy rendezvénye fontos pillanatait megörökítsük.

Robinson Étterem minden kivánságát teljesíti a lehető legjobb minőségben!!!

Készséggel állok az Önök rendelkezésére!

Szabó Ádám
Robinson Music Pub és Étterem

Robinson Music Pub Étterem Zalaegerszeg képei

Robinson Music Pub Étterem Zalaegerszeg vélemények

Zalaegerszeg

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 1.
Nagyon forgalmas helyen található, mégis a teraszán uralkodik a báj, és a romantika. Egyáltalán nem zavaró a forgalom. Pincérek kedvesek, barátságosak. Étlap változatos, több különlegesség is felfedezhető. Limonádé nagyon el van találva, annyi jéggel, hogy vacsora végéig sem melegszik fel ebben a forró időben. Ételek. .

Mobilról küldte. | 2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 9.
Több alkalommal is jártam már az étteremben, nagyon kellemes hangulatú hely, az ételek ízletesek, bőségesek az adagok, és az ár-érték arány is megfelelő. Igazi különlegességeket is kóstolhatunk, mint pl kenguru vagy cápahús. A kiszolgálás gyors, udvariasak, segítőkészek a pincérek. Egy páros vacsira vagy épp egy kisebb rendezvényre pl lánybúcsú. .

Mobilról küldte. | 2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Nagyon jó kis hely. Az elhelyezkedése sem rossz a város közepén. Vannak kint nyáron papagájok ezért hugom úgy hívja az éttermet hogy papagájos étterem.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel tértem be egy kellemes hétvégi napon. Az étterem nagyon hangulatos, a felszolgáló kedves, segítőkész volt. A hely tiszta volt. A leves finom volt, az adag is megfelelő mennyiségű. Másodiknak Kenguru steak-et ettem. Ez is finom volt, a felszolgáláskori hőfok is megfelelő volt az ételnek, igaz én egy kicsit nagyobb adagot is el tudtam volna képzelni.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalaegerszegi lévén többször jártunk már barátokkal a Robinsonban. Elég hullámzónak írnám le az étterem nyújtotta teljesítményt. Volt olyan eset, ahol a számomra limitként megfogalmazódott 15 percen belül nem sikerült felvenni még az ital rendelést sem, úgyhogy kisétáltunk az étteremből, mindenféle kiszolgálás nélkül. Hozzáteszem ez tényleg a szombat esti "csúcs"-ban történt.

2014. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki meg akarja tapasztalni milyen az igazi VENDÉGLÁTÁS(igen, csupa nagybetűvel! Kellemes hangulat, halk zene, udvarias, gyors, kedves kiszolgálás. Minden fogás megfelelő hőmérsékletű, mennyiségű, nagyon ízletes. Külön kívánságainkat mosolyogva, készségesen teljesítették. Kérdéseinkre kielégítő választ kaptunk, akár étellel, akár itallal kapcsolatban érdeklődtünk.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely rendkívül kellemes, és mivel a város szívében található, ezért mindenki számára könnyen megközelíthető. Gazdag menüsor, igényes tálalás, kedves kiszolgálás! Az ételadagok megfelelőek, nem maradtam még éhesen. :) A koktélok kiválóak, a rosé borról nem is beszélve! Jó választás akár ebédelni-vacsorázni, akár csak egy pohár frissítőt meginni!

Mobilról küldte. | 2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem nagyon tetszik!Finomak az Ételek,vannak igen jó sörök/belga különlegességek/Röviden szuper a hely!

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.04.30.
Borisz Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.
Magdi Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.26. - 2021.11.26.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.333 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Andrea Villa
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.21. - 2021.12.31.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 21.348,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, WIFI internettel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalaegerszeg
Wolf Panzió Zalaegerszeg
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Robinson Music Pub Étterem ZalaegerszegX