Tercsike

Tercsike adatlapja

Regisztráció2018.05.25
Utoljára itt2018.09.05

2017. április 18.a párjával járt itt
Összességében elégedett vagyok. A kiszolgálás kifogástalan. A személyzet udvarias és segítő kész. A felkínált ételek finomak, ízletesek, és bőségesek voltak. Amiben kicsit csalódott voltam az a welnes részleg. Hiányzott a pihenő medence. Az úszó medence hideg volt a pezsgő medence pedig túl meleg. Ami még meglepő volt számomra az ital árak.
Panoráma Hotel Noszvaj válasza
A személyzet és jómagam nevében is köszönjük a pozitív szavakat. Az észrevételeket mindig szeretettel fogadjuk, mert amin változtatni tudunk és a vendégek kényelmét szolgálják azt meg is tesszük. Egy dolgot azonban itt szeretnék ismét letisztázni, a Szálloda nem 4 csillagos! !
2017. április 23., , Panoráma Hotel Noszvaj
Kiváló 2018. május 25.a párjával járt itt
Már második alkalommal töltöttünk néhány napot a Hotel Európában és most is csak úgy mint az előző ottlétünkkor maximálisan meg voltunk mindennel elégedve. Biztatok mindenkit egyszer látogassanak el oda. Nem fog csalódni az aki a tiszta, kényelmes, hangulatos, és rendkívül csendes , nyugalmas, környezetben szeretne pihenni néhány napot.