Tiburtius

Tiburtius adatlapja

Regisztráció2013.11.25
Utoljára itt2014.01.17

Kiváló 2013. december 23.a párjával járt itt
Az ünnepek előtt csak pár nap pihenésre volt lehetőségünk a kedvesemmel,nem kellett csalódnunk. Tökéletes élményben volt részünk. A személyzet felkészütsége kifogástalan. Kedvesek,figyelmesek voltak velünk mint a recepción,mint a wellness részlegen,de a takarító és az éttermi személyzetnek külön elismerés jár.
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Mivel a szállodában szünetelt az étterem, a közelben kerestünk egy éttermet. Nem vártam, hogy lenyűgözzenek mégis sikerült. Szűzérméket kértem, Erdészné módra, burgonya fánkkal. Az étel mindhárom eleme önmagában is fenséges volt, egyben fantasztikus gasztronómiai élményt nyújtott. Aki kisadag rántott sajtért tér be azt nehéz lenyűgözni.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Kora ősszel tölthettem el, néhány felejthetetlen napot, ebben a gyönyörű környezetben a kedvesemmel. Philip minket is a barátságába fogadott. Kifogástalan volt a felszolgálás,a tisztaság. Igazán ízletesek és bőségesek voltak az étkek. A szobák kényelmesek, a wellness a tökéletes pihenésünk szolgálta.