Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Vonyarcvashegy Helikon u. 22.

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy a térképen

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy értékelése:

4. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül
76. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy bemutatkozása

Vonyarcvashegyen, az egykori keszthelyi uradalom borvidékének egyik szőlőskertjének szélén található a Helikon Taverna Wellness Hotel. A szálloda kényelmes szállást, ízletes borokat, igényes éttermet és gyönyörű, nyugodt környezetet kínál vendégeinek.

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy képei

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Télen voltunk itt. Extrém dolog volt, mert csak mi voltunk a szállodában. Ennek voltak előnyei(étkezés) és hátrányai (hangulat). Most főidényben visszalátogattunk ,igaz csak a vendégházba. Így az étterem volt közel hozzánk,viszont a wellness meglehetősen távol. Maga a vendégház szobája szegényesebb, egyszerűbb mint a hotelé,de természetesen olcsóbb is.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Az egész hétvége csodálatosan jól sikerült. A szauna szeánsz nagyon tetszett mind a két napon. Zsolt rugalmasságát itt is szeretném meg köszönni. A szeánszot egy órával elöbb elkezdeni, hogy a Bock vacsora vendégek is részt tudjunk venni rajta. Ami egy kicsit nekem sok volt a vendegháztól nagyon sok lépcsőn jutottunk a wellnessig.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Nagyon szép helyen helyezkedik el a szálloda. Csodálatos panoráma nyílik a Balatonra. A napozó teraszon minden a kényelemnek van kialakítva. Tetszett, hogy a szálloda egy régi Festetics pince köré volt kialakítva, ami azért is dicséretes, mert ez a szép épület fel lett újítva átmentve az utókor számára.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
A szobai elhelyezésnél a fürdőszoba nagy hiányosságokkal volt használható. A helyiségben egy sarok polc volt felszerelve, ahol két fogmosó pohár sem fért el. Nem volt törölköző tartó, ( leszámítva a törölköző melegítőt ami a helyiség másik végében volt )egy akasztó, egy olyan polc ahová a pipere dolgokat el lehetett volna helyezni.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás elhelyezkedése a Keszthelyhez közeli Vonyarcvashegy település oldalában található, ami garantálja a csodás panorámát a Balatonra és a környékre. A szobánk a fő épület melletti, azzal egy alagsori folyosóval összekötött épületben volt. Ami a szempontból is komfortos volt, hogy a a földszinti részen helyezkedett el az étterem.
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias, figyelmes kiszolgálás. Az ételek finomak, de főleg húsos fogások voltak, vegetáriánusoknak a meleg étkezésnél nem túl bő a választék.Összességében elégedettek voltunk, bár kissé kényelmetlen, hogy a vendégházban a fürdőszobában és a szobában is nagyon kevés a rakodóhely(polc, asztal).A panoráma tényleg nagyon jó.
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Vendégházban voltunk elszállásolva, és nagyon elágedettek voltunk minden szolgáltatással. Kiválóak voltak a vacsorák és a reggelik, a kiszolgálás, a szoba, a wellness részleg, stb... A személyzet nagyon készséges és kedves volt, ha problémánk adódott, megtalálták a megoldást. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 11.
Remek hely! Ár érték arányban egész jó. Nagyon kellemes környék, jó levegő remek kilátás a Balatonra. Keszthely és környéke remek hely, a strand is jó.
Ételek finomak voltak, mindig volt olyan ami megfelelt. Szobák elegánsak, tiszták. Borok, és hangulat remek :) Wellness részleg jó, Szauna szeánszok, stb.
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás hétvégét töltöttünk a Zenitben. A gyerekek (10 évesek) nagyon élvezték ezt a felhőtlen kikapcsolódást. A wellness részleg -szaunavilág, élménymedencék- örömteli szórakozást nyújtottak. Az ételek fantasztikusak voltak. Szintén pozitívum, hogy a vendégházat egy folyosó köti össze a szállodával. A személyzet udvarias.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel zöldenergia felhasználása szimpatikus. Jól ki lehet kapcsolódni télen is. A szobák tiszták és igényesek voltak. A hotel szép helyen fekszik. Az étkezésnél hiányoltuk a vegetáriánus választékot (főleg vacsoránál) Az éttermükben ebédelni kihívás lett volna, itt szintén nem nagyon volt vegetáriánus étel, és húsosak közt is csak túlcicomázott ételek voltak és a választék is szűk, meg drága is.

Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.01.02-ig
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.802 - 8.966,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.439 - 45.790,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.20-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.01.14-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Wolf Panzió
2-4 éjszaka 13.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX