timeless

timeless adatlapja

Regisztráció2019.09.27
Utoljára itt2022.07.28

Szörnyű 2019. november 24.családjával járt itt
A legnagyobb reklámjuk a 39 perc. Elvileg ennyi idő alatt kellene kihozniuk bármilyen rendelést. Ezt nem tartották be. Mi kb 140 perc múlva kaptuk meg a három pizzánkat. (Ami amúgy nem volt a csúcs. ) Amikor a hatalmas késést szóvá tettük, azt mondták, hogy majd a következő rendelésnél kapunk valami ajándékot.
Gyenge 2020. február 28.a párjával járt itt
A kiszolgálás maga rendben volt, pincérek udvariasak. Rendeltünk egy salátát és két főételt. A saláta 35 perc múlva érkezett. A főételt már nem győztük kivárni, kb. 50 perc múlva elmentünk. Felvetésünkre mi tart ennyi ideig, a pincérnő azt felelte, hogy mások is várnak. Ez nem javított a megítélésükön.
Szörnyű 2019. szeptember 27.egyedül járt itt
Sajnos ma rendeltem egy pizzát a mob pizzériától. Sok helyen ettem már sokféle pizzát, de elmondhatom, hogy ez volt az egyik legrosszabb amit valaha ettem: gumiszerű sajt, rossz ízű olcsó paradicsomkonzerv, amire valószínűleg rádobták a többi alkatrészt. . . . . Miközben ennyire nagyon rossz volt, az alap-alap pizzáért 2.