Pizza King Express - József körút Budapest

2,4
gyorsétterem, pizzéria, streetfood
Pizza King Express - József körút Budapest
Pizza King Express - József körút BudapestPizza King Express - József körút Budapest

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Pizza King Express - József körút Budapest vélemények

Szörnyű 2019. november 24.családjával járt itt
A legnagyobb reklámjuk a 39 perc. Elvileg ennyi idő alatt kellene kihozniuk bármilyen rendelést. Ezt nem tartották be. Mi kb 140 perc múlva kaptuk meg a három pizzánkat. (Ami amúgy nem volt a csúcs. ) Amikor a hatalmas késést szóvá tettük, azt mondták, hogy majd a következő rendelésnél kapunk valami ajándékot.
Gyenge 2017. május 12., kollégákkal járt itt
A Pizza King főleg a házhoz szállítós pizza láncok között vált ismertté, a házunkban a lift reklámban szinte mindig szerepelnek. Szlogenjük szerint 39 percen belül vállalják a házhoz szállítást, bár ez általában nem sikerül nekik (Budapest belső kerületben, a belvárosban). Ha túllépik az időkorlátot, akkor egy desszertet adnak ajándékba.
Pizza King Express - József körút Budapest - Külső képPizza King Express - József körút Budapest - BelsőPizza King Express - József körút Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Átlagos 2017. január 11.egyedül járt itt
A Pizza express hálózat nem tartozik a kedvenceim közé. Eddig egy egységben voltam bent, tény, hogy ott nem volt rossz tapasztalatom. Ha vásároltam náluk, az szinte mindig az ablaknál történt egy-két helyen, például a Móricz Zsigmondon. Most bementem a József körúti kirendeltségükbe. Értékeltem, hogy a pizzát a sütőben melegítik meg felszolgálás előtt.
Pizza King Express - József körút Budapest - Étel/italPizza King Express - József körút Budapest - BelsőPizza King Express - József körút Budapest - Külső képPizza King Express - József körút Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 11.barátokkal járt itt
Először is a pozitívumot emelném ki, mert olcsó és gyors, annyira mint egy átlagos gyorsétterem, pizzéria. Azonban kicsi a hely, nem túl nagy a választék. Ha igényes helyen, igényes ételt szeretnénk enni, semmiképp sem ajánlom, csak akkor ha idő szűkében vagyunk és gyorsan akarunk harapni valamit olcsón.
Szörnyű 2015. szeptember 21.egyedül járt itt
2014. 04. 04-én rendeltem tölük utoljára és nem is fogok rendelni tölük többet! ! ! ! ! Az Tuti. Alapvetően nem vagyok válogatos de ami ott van gyerekek az nagyon durva a diszpécser egy g. . . [moderálva, a szerk.
Átlagos 2015. április 1.egyedül járt itt
Többször is arra járok és úgy láttam mindig vannak bent, így kipróbáltam én is. A frissen sütött pizza a profil, kiegészíthető némi salátákkal. A pizza tésztája finom, de kissé nagy a széle, ahova ugye nem sok minden kerül. Olcsóbban nem jutunk szeruintem sehol pizzaszelethez, mint itt.