8600 Siófok, Fő u. 99

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Szuper ételek, korrekt árak, vendégbarát kiszolgálás. Ezek jellemzik a leghűebben az éttermet. Visszajáró vendégek vagyunk, többféle ételt megkóstoltunk, illetve más éttermet is kipróbáltunk. Mindegyiket felülmúlta!!!!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
10 éve voltam először ebben az étteremben. Azóta felújították, hangulatosabb lett. Volt alkalom, amikor kimért és kedvetlen volt a felszolgáló, de most egy hihetetlen kedves, és őszintén érdeklődő kollégával volt "dolgunk" A kislányunkkal is figyelmes volt. A választék bőséges, sokféle étel kapható. A pizzát imádjuk. A krémlevest kóstoltuk még meg, az is isteni volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Siófoki tartózkodásunk alatt célzottan kerestük fel az éttermet, ami első benyomás alapján fiatalos, modern. A pincérek jönnek-mennek, udvariasak, ám nem túl mosolygósak. Az ételek finomak, de átlagosak. Rántott sajtot és bolognai spagettit fogyasztottunk, amivel alapvetően nem volt gond, de nem volt benne semmi különleges. A tálalás nem túl tetszetős.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Jártunk már az étteremben és bár nem olvastunk itt túl jó véleményt a helyről, mi mégis visszatértünk. Tavaly tértünk be ide először és figyelmes volt a kiszolgálás, az ebédünk is jól sikerült. Ezután családunkból nagymama és unoka ebédelt itt, akkor is finom volt az étel és személyzetről is csak jó véleményünk lehet. A napokban ünnepeltük családunk legidősebb tagjának 80.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma ebédelni tértünk be édesanyámmal és az unokahúgommal . A pincérek két úriember meglehetősen mogorvák barátságtalanok türelmetlenek voltak persze a borravaló elmaradt, kifele menet némi éllel a hangjában azért megkérdezte,hogy mindennel megvoltunk-e elégedve. Végül is a konyhájuk jó az étel finom volt,hát a modortalanság ebben a szakmában feltéve,hogy a szakmájuk volt (kétlem) nem kifizetődő szó szerint.

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt. Megrendeltük az telt vártunk, majd megérkezett a pincér egy szénkockával!

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 7.
Barátaimmal Siófokon ünnepeltük a névnapomat. Nem sok étterem van ilyenkor nyitva, ezért ezt a pizzériát választottuk. Nem csalódtunk benne, hangulatos hely, finom és nagy pizzák és nem mellesleg az El Classico-t is láttuk. Kicsi negatívum, hogy elég sokat vártunk a pizzákra,annak ellenére, hogy nem volt telt ház. A pizza nagy és finom és sokféle közül lehet választani.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A családdal: apa anya 3 éves kisfiúval és a mama. Tyúkhúsleves, 2 pizza és 1 célzó és volt a rendelés. Utánunk jött még egy idősebb úr egy pár, 2 fiú és egy német család. Az idősebb úr asztalánál már be is fejezték az ebédet, a németek is megkapták a rendelést mi még mindig a pizzákra és a calzonéra vártunk. Aztán inkább fizettem és elvittük.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.788,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.12.22.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.10.17. - 2019.10.17.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat - simogatással és istállós - látogatással, szabadtéri játszóház használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.23.
Napsugár Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.01.06.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2020.10.17. - 2019.10.17.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3-5 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös és infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.23. - 2019.11.25.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
4 nap/3 éjszaka 37.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna szeánsz használattal, szilveszteri gálavacsorával, szoba bekészítéssel, élőzenés esttel, Irigy Hónaljmirigy koncerttel, tombolasorsolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.17. - 2020.10.17.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.01. - 2020.10.17.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 42.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Laroba Siófok
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Siófok
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Szüreti hétvége (1 éj)