8600 Siófok, Fő u. 99

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
10 éve voltam először ebben az étteremben. Azóta felújították, hangulatosabb lett. Volt alkalom, amikor kimért és kedvetlen volt a felszolgáló, de most egy hihetetlen kedves, és őszintén érdeklődő kollégával volt "dolgunk" A kislányunkkal is figyelmes volt. A választék bőséges, sokféle étel kapható. A pizzát imádjuk. A krémlevest kóstoltuk még meg, az is isteni volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Siófoki tartózkodásunk alatt célzottan kerestük fel az éttermet, ami első benyomás alapján fiatalos, modern. A pincérek jönnek-mennek, udvariasak, ám nem túl mosolygósak. Az ételek finomak, de átlagosak. Rántott sajtot és bolognai spagettit fogyasztottunk, amivel alapvetően nem volt gond, de nem volt benne semmi különleges. A tálalás nem túl tetszetős.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Jártunk már az étteremben és bár nem olvastunk itt túl jó véleményt a helyről, mi mégis visszatértünk. Tavaly tértünk be ide először és figyelmes volt a kiszolgálás, az ebédünk is jól sikerült. Ezután családunkból nagymama és unoka ebédelt itt, akkor is finom volt az étel és személyzetről is csak jó véleményünk lehet. A napokban ünnepeltük családunk legidősebb tagjának 80.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma ebédelni tértünk be édesanyámmal és az unokahúgommal . A pincérek két úriember meglehetősen mogorvák barátságtalanok türelmetlenek voltak persze a borravaló elmaradt, kifele menet némi éllel a hangjában azért megkérdezte,hogy mindennel megvoltunk-e elégedve. Végül is a konyhájuk jó az étel finom volt,hát a modortalanság ebben a szakmában feltéve,hogy a szakmájuk volt (kétlem) nem kifizetődő szó szerint.

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt. Megrendeltük az telt vártunk, majd megérkezett a pincér egy szénkockával!

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 7.
Barátaimmal Siófokon ünnepeltük a névnapomat. Nem sok étterem van ilyenkor nyitva, ezért ezt a pizzériát választottuk. Nem csalódtunk benne, hangulatos hely, finom és nagy pizzák és nem mellesleg az El Classico-t is láttuk. Kicsi negatívum, hogy elég sokat vártunk a pizzákra,annak ellenére, hogy nem volt telt ház. A pizza nagy és finom és sokféle közül lehet választani.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A családdal: apa anya 3 éves kisfiúval és a mama. Tyúkhúsleves, 2 pizza és 1 célzó és volt a rendelés. Utánunk jött még egy idősebb úr egy pár, 2 fiú és egy német család. Az idősebb úr asztalánál már be is fejezték az ebédet, a németek is megkapták a rendelést mi még mindig a pizzákra és a calzonéra vártunk. Aztán inkább fizettem és elvittük.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7.
Nagyon finom, bőséges ételt kaptunk minden alkalommal! Köszönjük szépen! Tiszta, tágas hely, kellemes terasz. Szerintem a környék legszínvonalasabb étterme, közel a siófoki sétány is. Fiatal pincérek a felszolgálók, akik nem tolakodóak, de mindig jöttek, ha úgy látták keressük őket. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akik ketten vagy akár nagyobb társasággal érkeznek.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Balla Apartmanház
2019.08.24. - 2020.08.23.
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 12.510 - 14.310,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2020.01.04.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, ajándék kerékpár használattal és vitorlázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.08.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.29. - 2019.12.31.
Hotel Anna Villa
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszószoba és játszótér használattal, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.01.
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.23. - 2020.04.30.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 45.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2020.06.21.
Erdőalja Vendégház
Jásd
2019.08.26. - 2020.08.23.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 7.565 - 40.758,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2018.08.22. - 2020.06.28.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éj éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Amigó Étterem és Pizzéria SiófokX