8600 Siófok, Fő u. 99

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
10 éve voltam először ebben az étteremben. Azóta felújították, hangulatosabb lett. Volt alkalom, amikor kimért és kedvetlen volt a felszolgáló, de most egy hihetetlen kedves, és őszintén érdeklődő kollégával volt "dolgunk" A kislányunkkal is figyelmes volt. A választék bőséges, sokféle étel kapható. A pizzát imádjuk. A krémlevest kóstoltuk még meg, az is isteni volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Siófoki tartózkodásunk alatt célzottan kerestük fel az éttermet, ami első benyomás alapján fiatalos, modern. A pincérek jönnek-mennek, udvariasak, ám nem túl mosolygósak. Az ételek finomak, de átlagosak. Rántott sajtot és bolognai spagettit fogyasztottunk, amivel alapvetően nem volt gond, de nem volt benne semmi különleges. A tálalás nem túl tetszetős.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Jártunk már az étteremben és bár nem olvastunk itt túl jó véleményt a helyről, mi mégis visszatértünk. Tavaly tértünk be ide először és figyelmes volt a kiszolgálás, az ebédünk is jól sikerült. Ezután családunkból nagymama és unoka ebédelt itt, akkor is finom volt az étel és személyzetről is csak jó véleményünk lehet. A napokban ünnepeltük családunk legidősebb tagjának 80.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma ebédelni tértünk be édesanyámmal és az unokahúgommal . A pincérek két úriember meglehetősen mogorvák barátságtalanok türelmetlenek voltak persze a borravaló elmaradt, kifele menet némi éllel a hangjában azért megkérdezte,hogy mindennel megvoltunk-e elégedve. Végül is a konyhájuk jó az étel finom volt,hát a modortalanság ebben a szakmában feltéve,hogy a szakmájuk volt (kétlem) nem kifizetődő szó szerint.

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt. Megrendeltük az telt vártunk, majd megérkezett a pincér egy szénkockával!

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 7.
Barátaimmal Siófokon ünnepeltük a névnapomat. Nem sok étterem van ilyenkor nyitva, ezért ezt a pizzériát választottuk. Nem csalódtunk benne, hangulatos hely, finom és nagy pizzák és nem mellesleg az El Classico-t is láttuk. Kicsi negatívum, hogy elég sokat vártunk a pizzákra,annak ellenére, hogy nem volt telt ház. A pizza nagy és finom és sokféle közül lehet választani.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A családdal: apa anya 3 éves kisfiúval és a mama. Tyúkhúsleves, 2 pizza és 1 célzó és volt a rendelés. Utánunk jött még egy idősebb úr egy pár, 2 fiú és egy német család. Az idősebb úr asztalánál már be is fejezték az ebédet, a németek is megkapták a rendelést mi még mindig a pizzákra és a calzonéra vártunk. Aztán inkább fizettem és elvittük.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7.
Nagyon finom, bőséges ételt kaptunk minden alkalommal! Köszönjük szépen! Tiszta, tágas hely, kellemes terasz. Szerintem a környék legszínvonalasabb étterme, közel a siófoki sétány is. Fiatal pincérek a felszolgálók, akik nem tolakodóak, de mindig jöttek, ha úgy látták keressük őket. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akik ketten vagy akár nagyobb társasággal érkeznek.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 19.960 - 23.985,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2021.01.01.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.967 - 8.967,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.06.17.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.02.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.06.17.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 21.925,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcstányér bekészítéssel, hátmasszázzsal, gyermek foglalkozásokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, ingyenes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádéval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.09.08.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.12.21.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.12.31.
2019.06.17. - 2019.12.31.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

Amigó Étterem és Pizzéria SiófokX