Amigó Étterem és Pizzéria Siófok

4,1Kiszolgálás
4,3Hangulat
4Ár / érték
4,4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
CE Plaza Hotel Siófok - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok
2021.12.23-ig
CE Plaza Hotel Siófok
52.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Thermal Panzió Igal - Őszi-téli pihenés ajándék fürdőbelépővel, extra hosszú érvényességgel
Őszi-téli pihenés ajándék fürdőbelépővel, extra hosszú érvényességgel
2022.03.10-ig
Hotel Residence Siófok
Kérd ajánlatunkat!

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

Kiváló 2019. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Szuper ételek, korrekt árak, vendégbarát kiszolgálás. Ezek jellemzik a leghűebben az éttermet. Visszajáró vendégek vagyunk, többféle ételt megkóstoltunk, illetve más éttermet is kipróbáltunk. Mindegyiket felülmúlta!!!!
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Kiváló 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
10 éve voltam először ebben az étteremben. Azóta felújították, hangulatosabb lett. Volt alkalom, amikor kimért és kedvetlen volt a felszolgáló, de most egy hihetetlen kedves, és őszintén érdeklődő kollégával volt "dolgunk" A kislányunkkal is figyelmes volt.
A választék bőséges, sokféle étel kapható. A pizzát imádjuk.
A krémlevest kóstoltuk még meg, az is isteni volt.
Bronz fokozatú értékelő
2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Siófoki tartózkodásunk alatt célzottan kerestük fel az éttermet, ami első benyomás alapján fiatalos, modern. A pincérek jönnek-mennek, udvariasak, ám nem túl mosolygósak. Az ételek finomak, de átlagosak. Rántott sajtot és bolognai spagettit fogyasztottunk, amivel alapvetően nem volt gond, de nem volt benne semmi különleges.
4Kiszolgálás
Kiváló 2018. május 14.családjával járt itt
Jártunk már az étteremben és bár nem olvastunk itt túl jó véleményt a helyről, mi mégis visszatértünk. Tavaly tértünk be ide először és figyelmes volt a kiszolgálás, az ebédünk is jól sikerült. Ezután családunkból nagymama és unoka ebédelt itt, akkor is finom volt az étel és személyzetről is csak jó véleményünk lehet.
Gyenge 2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Ma ebédelni tértünk be édesanyámmal és az unokahúgommal . A pincérek két úriember meglehetősen mogorvák barátságtalanok türelmetlenek voltak persze a borravaló elmaradt, kifele menet némi éllel a hangjában azért megkérdezte,hogy mindennel megvoltunk-e elégedve.
1Hangulat
3Ár / érték arány
Szörnyű 2017. június 7.a párjával járt itt
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Szörnyű 2017. január 8.családjával járt itt
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk.
2Ételek / Italok
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2016. december 7.barátokkal járt itt
Barátaimmal Siófokon ünnepeltük a névnapomat. Nem sok étterem van ilyenkor nyitva, ezért ezt a pizzériát választottuk. Nem csalódtunk benne, hangulatos hely, finom és nagy pizzák és nem mellesleg az El Classico-t is láttuk. Kicsi negatívum, hogy elég sokat vártunk a pizzákra,annak ellenére, hogy nem volt telt ház.
3Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Amigó Étterem és Pizzéria Siófok - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyenge 2016. augusztus 19.családjával járt itt
A családdal: apa anya 3 éves kisfiúval és a mama. Tyúkhúsleves, 2 pizza és 1 célzó és volt a rendelés. Utánunk jött még egy idősebb úr egy pár, 2 fiú és egy német család. Az idősebb úr asztalánál már be is fejezték az ebédet, a németek is megkapták a rendelést mi még mindig a pizzákra és a calzonéra vártunk.
2Hangulat
3Ár / érték arány