Tinke

Tinke adatlapja

Regisztráció2019.05.26
Utoljára itt2021.08.18

Kiváló 2021. augusztus 18.egyedül járt itt
Valami könnyű vacsit szerettem volna, kívülről nem látszott milyen a hely. Lépcsőn kellett lemenni, egy modern hangulatú terembe értem. A bowling miatt volt egy kicsit hangzavar. Nagyon ízlett az étel és a desszert is. Árban nem a legolcsóbb, de nem is az a kategóriájú hely. Figyelmes, udvarias volt a kiszolgálás.
Szörnyű 2021. augusztus 18.egyedül járt itt
Egy nagyon kicsi udvarra ér be a vendég, ami magas fallal van körbevéve, tetővel felette. a melegben itt még melegebb volt, annak ellenére, hogy szabadtér. Vasvázas padok, hozzá illő asztallal, foltos abrosszal. Gondolom menü miatt szoktak ide betérni, mert szinte már hozták is. Valami mást rendeltem, de nagyon olajos volt az étel, nem esett jól.
Kiváló 2019. május 26.a párjával járt itt
Tetszett az egész hotel, kényelmesek a szobák, a wellness rész nem nagy, de megtalálni benne ami kellhet. A fürdőbe innen lehet átjárni. Ott aztán tényleg minden van. Az étkezésre semmi panasz nem lehet. Svédasztalos rendszerű, nagyon bőséges, változatos, finom ételek. Nem tudnék olyat mondani, ami hiányzott, illetve kérésre nem hozták azonnal.
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Véghné Kalászi Krisztina!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő alatt szép emlékekkel gazdagodtak és teljes mértékben elégedetten gondolnak vissza nyaralásukra. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.
2019. június 12., , Colosseum Wellness Hotel