River Bistro Jászberény

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

River Bistro Jászberény vélemények

Kiváló 2021. augusztus 18.egyedül járt itt
Valami könnyű vacsit szerettem volna, kívülről nem látszott milyen a hely. Lépcsőn kellett lemenni, egy modern hangulatú terembe értem. A bowling miatt volt egy kicsit hangzavar. Nagyon ízlett az étel és a desszert is. Árban nem a legolcsóbb, de nem is az a kategóriájú hely. Figyelmes, udvarias volt a kiszolgálás. Tisztaságra sem tudok rosszat mondani. Újra betérnék, ha erre járok.
Kiváló 2019. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Tökéletes szülinapot töltöttünk itt, a családdal. Kisfiam 10 éves szülinapját ünnepeltük. Csaladiaslégkör, kedves személyzet. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Ezért szeretünk ide járni. Köszönünk mindent.
River Bistro Jászberény - Étel/italRiver Bistro Jászberény - Étel/italRiver Bistro Jászberény - Étel/italRiver Bistro Jászberény - EgyébRiver Bistro Jászberény - EgyébRiver Bistro Jászberény - Étel/italRiver Bistro Jászberény - Étel/italRiver Bistro Jászberény - Étel/ital
Kiváló 2016. január 28.barátokkal járt itt
Mi régóta járunk a Riverbe,de mióta teljesen átalakîtották,rá sem lehet ismerni a helyre!
A szakács szuper,a menük változatosak,nagyon igényes a hely,bowling is mindig tiszt! Bármikor lemegyünk,mindig kellemes élményekkel gazdagodunk! Csak ajànlani tudom,szerintem a környèken ez a legjobb hely!
Gyenge 2016. január 13.a párjával járt itt
Menüt ebédeltem a napokban, az étel átlagos volt, viszont döbbenetes volt, hogy sót és borsot külön kellett kérni (majdnem könyörögni kellett érte), nem beszélve arról, hogy vizet sem szolgáltak fel az étel mellé (jobb helyeken természetes, hogy kancsóban adnak az étel mellé menühöz).
Összességében csalódás volt.
Szörnyű 2014. július 24.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jó néhányszor jártunk itt. Általában bowlingoztunk, de mellé társult ital és étel fogyasztás is. A bowling pálya jó minőségű, jót játszottunk rajta, de itt ki is merült a kellemes tapasztalat. Az ételek nem túl ízesek, átlagos ízvilágúnak mondanám őket. Az adag is elég óvatos, az áruk viszont nem.