River Étterem és Bowling Club Jászberény

Szállások Jászberény városában
Wellness csomagok Jászberény városában

River Étterem és Bowling Club Jászberény vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Tökéletes szülinapot töltöttünk itt, a családdal. Kisfiam 10 éves szülinapját ünnepeltük. Csaladiaslégkör, kedves személyzet. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Ezért szeretünk ide járni. Köszönünk mindent.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 28.
Mi régóta járunk a Riverbe,de mióta teljesen átalakîtották,rá sem lehet ismerni a helyre!
A szakács szuper,a menük változatosak,nagyon igényes a hely,bowling is mindig tiszt! Bármikor lemegyünk,mindig kellemes élményekkel gazdagodunk! Csak ajànlani tudom,szerintem a környèken ez a legjobb hely!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 13.
Menüt ebédeltem a napokban, az étel átlagos volt, viszont döbbenetes volt, hogy sót és borsot külön kellett kérni (majdnem könyörögni kellett érte), nem beszélve arról, hogy vizet sem szolgáltak fel az étel mellé (jobb helyeken természetes, hogy kancsóban adnak az étel mellé menühöz).
Összességében csalódás volt.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal jó néhányszor jártunk itt. Általában bowlingoztunk, de mellé társult ital és étel fogyasztás is. A bowling pálya jó minőségű, jót játszottunk rajta, de itt ki is merült a kellemes tapasztalat. Az ételek nem túl ízesek, átlagos ízvilágúnak mondanám őket. Az adag is elég óvatos, az áruk viszont nem. Ital fogyasztásnál szinte mindig piti trükközésbe futottunk.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.20.
Csillag Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.25. - 2022.01.25.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.649,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Aquarell Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Erzsébet Park Hotel Jászberény
Egészséges pihenés (min. 5 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

River Étterem és Bowling Club JászberényX