River Étterem és Bowling Club Jászberény

Szállások Jászberény városában
Wellness csomagok Jászberény városában

River Étterem és Bowling Club Jászberény vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Tökéletes szülinapot töltöttünk itt, a családdal. Kisfiam 10 éves szülinapját ünnepeltük. Csaladiaslégkör, kedves személyzet. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Ezért szeretünk ide járni. Köszönünk mindent.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 28.
Mi régóta járunk a Riverbe,de mióta teljesen átalakîtották,rá sem lehet ismerni a helyre!
A szakács szuper,a menük változatosak,nagyon igényes a hely,bowling is mindig tiszt! Bármikor lemegyünk,mindig kellemes élményekkel gazdagodunk! Csak ajànlani tudom,szerintem a környèken ez a legjobb hely!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 13.
Menüt ebédeltem a napokban, az étel átlagos volt, viszont döbbenetes volt, hogy sót és borsot külön kellett kérni (majdnem könyörögni kellett érte), nem beszélve arról, hogy vizet sem szolgáltak fel az étel mellé (jobb helyeken természetes, hogy kancsóban adnak az étel mellé menühöz).
Összességében csalódás volt.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal jó néhányszor jártunk itt. Általában bowlingoztunk, de mellé társult ital és étel fogyasztás is. A bowling pálya jó minőségű, jót játszottunk rajta, de itt ki is merült a kellemes tapasztalat. Az ételek nem túl ízesek, átlagos ízvilágúnak mondanám őket. Az adag is elég óvatos, az áruk viszont nem. Ital fogyasztásnál szinte mindig piti trükközésbe futottunk.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
Avar Hotel
Mátrafüred
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 7.667 - 8.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2020.12.23.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Hotel Panoráma Jászberény
A Panoráma Hotel Eger belvárosában, kertvárosi környezetben található. Különlegessége, hogy...
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Családi csomag (min. 2 éj)

River Étterem és Bowling Club JászberényX