Tiszteletes úr

Tiszteletes úr adatlapja

A veleméri Cserépmadár szállás és Csinyálóház üzemeltetője vagyok, amelyet ajánlok minden Őrség iránt érdeklődő szíves figyelmébe. A Cserépmadár szállás egy százéves, műemléki hangulatot árasztó parasztház, amelyet 5-10 fős csoportnak ajánlunk. A Csinyálóház egy különleges szépségű rusztikus téglaépület, amely nászutas párnak, vagy gyermekes családnak van teremtve. A szállások felszereltsége korszerű (konyhatechnika, wifi, klíma, padlófűtés, televízió stb.). A környék nevezetességeihez (reneszánsz várkastélytól a fazekasfaluig, termálstrandtól a műemléktemplomig és az éttermekig) térképes túrakártyák vezetik el a kedves vendégeinket. Díjtalanul megtekinthető az írástörténész házigazda által bemutatott Sindümúzeum, amelynek gyüjtőköre a népi jelkészlet és a magyar hieroglif írás.
Autóval és hetenként.
Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2013.06.23
Utoljára itt2023.12.08

Kiváló 2018. március 12., csoporttal járt itt
Nem emlékszem arra, hogy mikor jártam olyan étteremben, ahol minden fogás kifogástalanul finom volt. A balsorsom kényszerít az éttermi étkezésre és már nagyon unom az éttermekben előadott fantáziátlan, unalmas és állott dolgokat. Ez a Vigadó egy kivétel. Nagyon finom volt és tetszett. Hálás vagyok és szeretettel gondolok vissza rájuk 15 fő nevében.