A Vigadó Étterem Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Vigadó tér 88.

A Vigadó Étterem Dunaújváros a térképen

A Vigadó Étterem Dunaújváros vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Mivel nem messze innen, a polgármesteri hivatalban voltunk esküvőn, adódott, hogy utána átjöhetnénk ide. A hosszú asztal le volt foglalva, kint kánikula volt, bent kellemes és barátságos hűvös. A szocreál környezetből egy kicsit kilóg az épület, más tónusa van, frissebben van rendbehozva, mint a környékbeli házak.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Az ittjartam. hu véleményei alapján választottunk, ráadásul Pünkösd vasárnap, pont a vírus utáni ujranyitaskor. Telefonon érdeklődtünk, korrektek voltak. Az ételek gyorsan megérkeztek, és mondhatom: nagyon finomak voltak! Odafigyelés, jó séf, ügyes pincérek és tisztaság fogadott minket. A párom eleinte kételkedett, de pillanatok alatt ő is meggyőződött róla: nagyon jó kis hely!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Barátnőkkel voltam, egy beszélgetős estét töltöttünk itt el, vacsorával egybekötve. Az ételek mennyisége bőséges volt, nagyon ízletes, szépen rendezett tányérokat kaptunk. Látványra is szép volt. A hely tiszta és rendezett. A mosdóban is tisztaság volt, ami számomra elég fontos. A kiszolgálás is gyors volt, figyelmes felszolgálókkal, kérdéseinkre precíz választ kaptunk a megrendelt ételekkel kapcsolatban.

2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Nem emlékszem arra, hogy mikor jártam olyan étteremben, ahol minden fogás kifogástalanul finom volt. A balsorsom kényszerít az éttermi étkezésre és már nagyon unom az éttermekben előadott fantáziátlan, unalmas és állott dolgokat. Ez a Vigadó egy kivétel. Nagyon finom volt és tetszett. Hálás vagyok és szeretettel gondolok vissza rájuk 15 fő nevében.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Évfordulót ünnepeltünk itt, többféle ételt választottunk.
Nem volt teljesíthetetlen kérés, a személyzet kedvesen, segítőkészen állt rendelkezésünkre.
Látványban is nagyon gazdag, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.
Ami igazán fontos, hogy minimális várakozási időn belül.
Elégedetten, jóllakottan távoztunk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújvárosba érkezve leparkoltunk és éttermet kerestünk egy tájékoztató táblán/itt áll Ön/,azt se tudtuk hol állunk,de éhesek voltunk. Jött az ötlet Itt jártam legjobb éttermek Dunaújváros. Gps. . irány a Vigadó étterem. Eldugott helyen,kellemes kis terasszal,mosolygós pincérnővel,telitalálat volt. Gyorsan akartunk finomat enni.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokszor jártunk már itt és csakis ide fogunk menni ezek után is. Városi szinten a legjobb hely, mind étel, mind felszolgálás terén. Eddig bármit kóstoltunk, mindig finom volt. Sosem kaptunk hideg vagy "állott" ételt. A gyermekünk külön figyelmet kap, hamarabb kapja meg az ételét, plusz "ezer" szívószálat kap az üdítőjébe, mert sosem tudja eldönteni milyen színűvel inna.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is a neve és az egész hely megváltozott, és AVigadó a neve. Rendszeresen járunk a családdal ide és még sosem csalódtunk. A legrosszabb amit el lehetett mondani egy ételről az a "korrekt", volt (sertésszűz rántva vegyeskörettel). Általában nehéz kifogást találni az ételekben, és a kiszolgálásban is, pedig eléggé végig ettük az étlapot. . .

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Akárhányszor járunk a Vigadóban, mindig udvarias és szolgálatkész személyzet fogad, aki alkalomadtán gasztronómiai segítséggel is szolgál a vacsorához . A kiszolgálás gyors , a szakácsok profik , a hely hangulatos . Köszönjük mindezt ," BRAVÓ "! Az akciók a mai világban egyedülállóak és nekik köszönhetően a szolidabb keresetű emberek is megtapasztalhatják a különleges hal,-vad, és egyébb ízeket.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vidékiek vagyunk de közel lakunk Dunaújvároshoz szeretünk néha étterembe járni és olyankor rendszerint a Vigadót választjuk.Nagyon szépen felújították barátainkkal is sokat jártunk régen ide.Finom ételek,jó hangulat.Dunaújvárosban szerintünk a legjobb étterem.Jó, hogy még vannak ilyen helyek.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.581 - 17.063,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.06.15. - 2021.12.31.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.880,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.536 - 32.594,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
2021.06.02. - 2021.07.18.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.840 - 15.670,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2021.12.30.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 3.914 - 4.349,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.30.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 41.990,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 7.313 - 35.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.317 - 86.883,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2023.01.15.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.

Szállodák Dunaújváros környékén
Vital Hotel Nautis Dunaújváros
Abacus Business & Wellness Hotel Dunaújváros
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Dunaújváros
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

A Vigadó Étterem DunaújvárosX