A Vigadó Étterem Dunaújváros

2400 Dunaújváros, Vigadó tér 88.

A Vigadó Étterem Dunaújváros a térképen

A Vigadó Étterem Dunaújváros vélemények

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Az ittjartam. hu véleményei alapján választottunk, ráadásul Pünkösd vasárnap, pont a vírus utáni ujranyitaskor. Telefonon érdeklődtünk, korrektek voltak. Az ételek gyorsan megérkeztek, és mondhatom: nagyon finomak voltak! Odafigyelés, jó séf, ügyes pincérek és tisztaság fogadott minket. A párom eleinte kételkedett, de pillanatok alatt ő is meggyőződött róla: nagyon jó kis hely!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Barátnőkkel voltam, egy beszélgetős estét töltöttünk itt el, vacsorával egybekötve. Az ételek mennyisége bőséges volt, nagyon ízletes, szépen rendezett tányérokat kaptunk. Látványra is szép volt. A hely tiszta és rendezett. A mosdóban is tisztaság volt, ami számomra elég fontos. A kiszolgálás is gyors volt, figyelmes felszolgálókkal, kérdéseinkre precíz választ kaptunk a megrendelt ételekkel kapcsolatban.

2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Nem emlékszem arra, hogy mikor jártam olyan étteremben, ahol minden fogás kifogástalanul finom volt. A balsorsom kényszerít az éttermi étkezésre és már nagyon unom az éttermekben előadott fantáziátlan, unalmas és állott dolgokat. Ez a Vigadó egy kivétel. Nagyon finom volt és tetszett. Hálás vagyok és szeretettel gondolok vissza rájuk 15 fő nevében.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Évfordulót ünnepeltünk itt, többféle ételt választottunk.
Nem volt teljesíthetetlen kérés, a személyzet kedvesen, segítőkészen állt rendelkezésünkre.
Látványban is nagyon gazdag, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.
Ami igazán fontos, hogy minimális várakozási időn belül.
Elégedetten, jóllakottan távoztunk.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújvárosba érkezve leparkoltunk és éttermet kerestünk egy tájékoztató táblán/itt áll Ön/,azt se tudtuk hol állunk,de éhesek voltunk. Jött az ötlet Itt jártam legjobb éttermek Dunaújváros. Gps. . irány a Vigadó étterem. Eldugott helyen,kellemes kis terasszal,mosolygós pincérnővel,telitalálat volt. Gyorsan akartunk finomat enni.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokszor jártunk már itt és csakis ide fogunk menni ezek után is. Városi szinten a legjobb hely, mind étel, mind felszolgálás terén. Eddig bármit kóstoltunk, mindig finom volt. Sosem kaptunk hideg vagy "állott" ételt. A gyermekünk külön figyelmet kap, hamarabb kapja meg az ételét, plusz "ezer" szívószálat kap az üdítőjébe, mert sosem tudja eldönteni milyen színűvel inna.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is a neve és az egész hely megváltozott, és AVigadó a neve. Rendszeresen járunk a családdal ide és még sosem csalódtunk. A legrosszabb amit el lehetett mondani egy ételről az a "korrekt", volt (sertésszűz rántva vegyeskörettel). Általában nehéz kifogást találni az ételekben, és a kiszolgálásban is, pedig eléggé végig ettük az étlapot. . .

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Akárhányszor járunk a Vigadóban, mindig udvarias és szolgálatkész személyzet fogad, aki alkalomadtán gasztronómiai segítséggel is szolgál a vacsorához . A kiszolgálás gyors , a szakácsok profik , a hely hangulatos . Köszönjük mindezt ," BRAVÓ "! Az akciók a mai világban egyedülállóak és nekik köszönhetően a szolidabb keresetű emberek is megtapasztalhatják a különleges hal,-vad, és egyébb ízeket.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vidékiek vagyunk de közel lakunk Dunaújvároshoz szeretünk néha étterembe járni és olyankor rendszerint a Vigadót választjuk.Nagyon szépen felújították barátainkkal is sokat jártunk régen ide.Finom ételek,jó hangulat.Dunaújvárosban szerintünk a legjobb étterem.Jó, hogy még vannak ilyen helyek.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújvárosban élünk és személy szerint ez a kedvenc éttermünk hazai terepen. Gyönyörűen felújított, a személyzet és az üzletvezető is segítőkész, kedves és udvarias. Anno a ballagásomat is itt tartottuk és nagyon jól éreztük magunkat, ezért is döntöttünk úgy, hogy augusztusban itt ünnepeljük meg az esküvőnket. Az ételek finomak és bőségesek.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.753 - 31.351,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.31.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.12.20.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 19.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.12.23.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.558 - 15.030,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.574 - 27.662,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.06.03. - 2021.06.04.
Jagelló Business Hotel
2020.06.04. - 2020.09.02.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.550 - 17.771,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.

Szállodák Dunaújváros környékén
City Hotel Unió  Dunaújváros
Zichy Park Hotel Dunaújváros
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunaújváros
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Augusztus 20. - hosszú hétvége (min. 3 éj)

A Vigadó Étterem DunaújvárosX