A Vigadó Étterem Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Vigadó tér 88.

A Vigadó Étterem Dunaújváros a térképen

A Vigadó Étterem Dunaújváros vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Mivel nem messze innen, a polgármesteri hivatalban voltunk esküvőn, adódott, hogy utána átjöhetnénk ide. A hosszú asztal le volt foglalva, kint kánikula volt, bent kellemes és barátságos hűvös. A szocreál környezetből egy kicsit kilóg az épület, más tónusa van, frissebben van rendbehozva, mint a környékbeli házak.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Az ittjartam. hu véleményei alapján választottunk, ráadásul Pünkösd vasárnap, pont a vírus utáni ujranyitaskor. Telefonon érdeklődtünk, korrektek voltak. Az ételek gyorsan megérkeztek, és mondhatom: nagyon finomak voltak! Odafigyelés, jó séf, ügyes pincérek és tisztaság fogadott minket. A párom eleinte kételkedett, de pillanatok alatt ő is meggyőződött róla: nagyon jó kis hely!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Barátnőkkel voltam, egy beszélgetős estét töltöttünk itt el, vacsorával egybekötve. Az ételek mennyisége bőséges volt, nagyon ízletes, szépen rendezett tányérokat kaptunk. Látványra is szép volt. A hely tiszta és rendezett. A mosdóban is tisztaság volt, ami számomra elég fontos. A kiszolgálás is gyors volt, figyelmes felszolgálókkal, kérdéseinkre precíz választ kaptunk a megrendelt ételekkel kapcsolatban.

2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Nem emlékszem arra, hogy mikor jártam olyan étteremben, ahol minden fogás kifogástalanul finom volt. A balsorsom kényszerít az éttermi étkezésre és már nagyon unom az éttermekben előadott fantáziátlan, unalmas és állott dolgokat. Ez a Vigadó egy kivétel. Nagyon finom volt és tetszett. Hálás vagyok és szeretettel gondolok vissza rájuk 15 fő nevében.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Évfordulót ünnepeltünk itt, többféle ételt választottunk.
Nem volt teljesíthetetlen kérés, a személyzet kedvesen, segítőkészen állt rendelkezésünkre.
Látványban is nagyon gazdag, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.
Ami igazán fontos, hogy minimális várakozási időn belül.
Elégedetten, jóllakottan távoztunk.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújvárosba érkezve leparkoltunk és éttermet kerestünk egy tájékoztató táblán/itt áll Ön/,azt se tudtuk hol állunk,de éhesek voltunk. Jött az ötlet Itt jártam legjobb éttermek Dunaújváros. Gps. . irány a Vigadó étterem. Eldugott helyen,kellemes kis terasszal,mosolygós pincérnővel,telitalálat volt. Gyorsan akartunk finomat enni.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokszor jártunk már itt és csakis ide fogunk menni ezek után is. Városi szinten a legjobb hely, mind étel, mind felszolgálás terén. Eddig bármit kóstoltunk, mindig finom volt. Sosem kaptunk hideg vagy "állott" ételt. A gyermekünk külön figyelmet kap, hamarabb kapja meg az ételét, plusz "ezer" szívószálat kap az üdítőjébe, mert sosem tudja eldönteni milyen színűvel inna.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is a neve és az egész hely megváltozott, és AVigadó a neve. Rendszeresen járunk a családdal ide és még sosem csalódtunk. A legrosszabb amit el lehetett mondani egy ételről az a "korrekt", volt (sertésszűz rántva vegyeskörettel). Általában nehéz kifogást találni az ételekben, és a kiszolgálásban is, pedig eléggé végig ettük az étlapot. . .

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Akárhányszor járunk a Vigadóban, mindig udvarias és szolgálatkész személyzet fogad, aki alkalomadtán gasztronómiai segítséggel is szolgál a vacsorához . A kiszolgálás gyors , a szakácsok profik , a hely hangulatos . Köszönjük mindezt ," BRAVÓ "! Az akciók a mai világban egyedülállóak és nekik köszönhetően a szolidabb keresetű emberek is megtapasztalhatják a különleges hal,-vad, és egyébb ízeket.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vidékiek vagyunk de közel lakunk Dunaújvároshoz szeretünk néha étterembe járni és olyankor rendszerint a Vigadót választjuk.Nagyon szépen felújították barátainkkal is sokat jártunk régen ide.Finom ételek,jó hangulat.Dunaújvárosban szerintünk a legjobb étterem.Jó, hogy még vannak ilyen helyek.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.826 - 30.100,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.17. - 2020.11.30.
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.09.14.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.923,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.998 - 13.763,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.29. - 2020.12.31.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.441,- Ft/fő/éj ártól;tt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
2020.09.29. - 2020.09.30.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.940 - 19.056,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.10.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.645,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.09.29. - 2021.01.15.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 5.881,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Tó Szálló
Dunapataj
2020.09.28. - 2021.09.29.

Szállodák Dunaújváros környékén
City Hotel Unió  Dunaújváros
Zichy Park Hotel Dunaújváros
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Őszi hétvége (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

A Vigadó Étterem DunaújvárosX