TÜKE

TÜKE adatlapja

Regisztráció2013.10.02
Utoljára itt2018.07.05

Kiváló 2013. október 2.családjával járt itt
Természetesen 2013-ban is jártam (több alkalommal) az étteremben, de csak 2012-ben készült képeket töltöttem fel. [Azóta olvastam olyan "vélekedéseket" az interneten, hogy az éttermi fotózgatások néha "nevetségesek" a készítőjére nézve és egyebek. Persze,azóta is fotózgatok. . . csak nem annyira "látványosan.
Felhasználó fényképei:
Tettye Vendéglő Pécs - Tettye Vendéglő Pécs - Tettye Vendéglő Pécs - Tettye Vendéglő Pécs - Tettye Vendéglő Pécs -
2017. szeptember 16.családjával járt itt
2017. augusztus végén, 4-en vacsoráztunk, de nem bent az étteremben,hanem az épület elé kitelepült részen, Pécs sétálóutcáján. (Király u. ) Társaságunkban egy angol fiatal hölggyel. Telefonon rendeltünk helyet előző délután, mivel szombati nap volt. Röviden : a kiszolgálásunkkal,az ételek,italok minőségével és az ár-érték aránnyal elégedettek voltunk.
Felhasználó fényképei:
Palatinus Étterem Pécs - Palatinus Étterem Pécs - Palatinus Étterem Pécs - Palatinus Étterem Pécs - Palatinus Étterem Pécs - Palatinus Étterem Pécs -