7621 Pécs, Király utca 5.,

181. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Palatinus Étterem Pécs bemutatkozása

Az elegáns Palatinus étterem hazai és nemzetközi ételkínálattal, zamatos borokkal, figyelmes gyors kiszolgálással várja Kedves régi és új Vendégeit!
A 120 férőhelyes hangulatos étterem ideális helyszín üzleti ebédek, gálavacsorák, céges rendezvények, családi ünnepek megrendezésére.

Palatinus Étterem Pécs képei

Palatinus Étterem Pécs vélemények

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
2017. augusztus végén, 4-en vacsoráztunk, de nem bent az étteremben,hanem az épület elé kitelepült részen, Pécs sétálóutcáján. (Király u. ) Társaságunkban egy angol fiatal hölggyel. Telefonon rendeltünk helyet előző délután, mivel szombati nap volt. Röviden : a kiszolgálásunkkal,az ételek,italok minőségével és az ár-érték aránnyal elégedettek voltunk.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 3.
Péntek délután tértünk be családommal kései ebédre, Ételválaszték megfelelő volt. Ételek elkészítése nagyon lassú volt. Én halászlét kértem, ami ehetetlenül el volt sózva. Alapvetően sósan szeretem az ételeket, de még nekem is sok volt. Visszaküldtem, és nem kértem másikat helyette. Nem volt kedvem ismét sokat várni.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város központjában lévő kényelmes izléses, hangulatos szálloda minden igényt kielégítő. Az étterem patinás, szemet gyönyörködtető, - a tálalás elegáns, a kiszolgálás kifogástalan, az ételek finomak, választékosak voltak, - egyszóval kiválóan éreztük magunkat az ott eltöltött öt napon főúri ellátásban volt részünk. A személyzet figyelmes, türelmes és készséges volt.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 27.
Igazán nívós, elegáns hely. Gyerekkoromban mozi is volt benne, na nem hiányolom csak megjegyzem. pincében lévő étteremben volt cigány zene. Mindenképpen hiányolom a régi "BÁR"t. De az még a városból is hiányzik. Nagy kár érte. Szerintem kiváló hely. Azért az igazsághoz hozzátartozik, ha picit olcsóbb volna akkor többször is ellátogatnék oda.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A belvárosban, egy hangulatos rövid sétával összekötve központi helyen található az étterem. Kellemes hangulatú, ízléses az étterem. Már a fogadás is rendkívül figyelmes, előzékeny, segítőkész. Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan, a választék igen széles, kényelmesek az asztalok, a személyzet nagyon figyelmes és - nem tolakodóan - de azonnal ott terem.

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. október 17.
Mint szállóvendég, csak szuperlativuszokban tudok írni az étteremről. Az ételek minőségén túl (ez evidencia egy jó étteremben), a miliő lenyűgöző. A patina, a terem hangulata utánozhatatlan. A választék és a tálalás különösen tetszett, valamint az, hogy olyan halas ételt is felszolgáltak, amilyennel még sehol máshol nem találkoztam.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
Minden egy helyen: Finom elegancia, udvarias kiszolgálás, finom-fejedelmi ételek.
Hangulatos fények-színek. Úri tálalás. Ízek kavalkádja, a vágyek beteljesülése.
Imádom a nemesi hangulatot, mikor királynőnek érezhetem magam és odafigyelnek rám.
Kell ennél több?
Köszönjük
Deák Letícia

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Torkoscsütörtök alkalmából jártunk itt családommal, és már másodszor tértünk vissza ezen rendezvény kapcsán. Mindennel meg voltunk elégedve - igaz, hogy ezen a napon jobb ár/érték arányt értek el, mint egyébként... Az ételek finomak, a hely hangulatos, a kiszolgálás korrekt.
Biztosan visszatérünk még.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.31.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 16.253,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.01.08.
Marilyn City Center Apartman
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.22.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Március 15. Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

Palatinus Étterem PécsX