7625 Pécs, Tettye tér 4.

jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene:
jazz, zongora
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Pécsi sör, Ottakringer

Tettye Vendéglő Pécs képei

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Kedves, udvarias személyzet, nagyon finom ételek, italok. Gyors volt a kiszolgálás. Kellemes látványban volt részünk. Kétszemélyes tálat ettünk, isteni finom volt. Volt a tálon minden mi szem-szájnak ingere. Máskor is fogunk még ide jönni. Érdemes volt betérni ebbe a Vendéglőbe. Nem írok bővebben. Nem elég, hogy nagyon klassz volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019 augustusában voltunk a Tettyei kerti vendéglőben. Nagyon tettszett a hely. A felszolgálás gyors volt. Amint betértünk azonnal jött a pincér, és kettőnknek ajánlott is asztalt. Az ital fogyastástól az ételig minden nagyon finom volt. Érdemes volt ide betérni, nyugodt hely és romantikus. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pécs egyik -szó szerint- kiemelkedő étterme a Tettye vendéglő. Már régóta elterveztük a párommal, hogy saját magunk is meggyőződünk erről. Gyönyörű látványban volt részünk és nyár vége felé az idő is remek volt ehhez. Bazsalikomos lazacfilét rendeltünk paradicsomos rizottóval, desszertnek pedig én túrógombócot, a párom pedig almás-fahéjas palacsintát kért.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias pincérek, finom ételek. Nem kellett sokat várni, bár hétköznap délben ez talán könnyebben összejön. Az egy személyes tál egy plusz körettel simán elmegy két személynek is, ha valaki nem akarja degeszre enni magát, így elég gazdaságos is volt. Természetesen ezért az árért nem számítottam arra, hogy gasztronómiai különlegességet kapunk.

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétségtelen, Pécs első számú vendéglője. Az lehetne már a helyszín okán is. Ugyanis a Tettye Pécs egyik legszebb, legkedveltebb kirándulóhelye. A tettyei romok pedig az esküvői fotók kultikus helyszíne. Így aztán nem meglepő, hogy a Tettye vendéglő gyönyörű fekvésű (és nem kicsi! ) kerthelyisége szinte állandóan teltházas esküvői lakomák helyszíne.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon szép környéken van, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. A vártnál sokkal gyorsabban megkaptuk az ebédet, ami ízlésesen volt tálalva. Finom és nagy adag mindkettőnké, a húsok szuper puhák! Megérte itt ebédelni, ja és nem is drága egyáltalán. A pécsi barna sört pedig kóstolja meg mindenki, kötelező! Desszerteket sajnos nem tudtuk megkóstolni, már nem maradt neki hely.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk ismerősök Pécsett, ezért oda telefonáltunk csütörtök este asztalt foglalno szombatra. Keszségesen elmondták, hogy nem szükseges a foglalás, bármikor mehetünk. Szombaton mentünk is, esküvő volt aznap...

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Imádtuk!!! Az ételek finomak voltak,és az adagok is jó nagyok! A pincérek is kedvesek voltak! Nagyon kellemes estét töltöttünk el itt a párommal

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy forró nyár estén vacsoráztunk a étterembe ahol az árnyas fák alatt,hideg limonádéval elviselhetőbb volt a meleg.A kiszolgálás kedves,barátságos és gyors volt.Az ételeket hamar megkaptuk annak ellenére hogy a kert helység tele volt.Finom és nagy adagok voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Már nem először és nem is utoljára jártunk a Tettye Vendéglőben. Pécs egy ikonikus helye. Kiváló ételek, remek kiszolgálás, gyönyörű és tiszta környezet várja a vendégeket. Többször voltunk már 18-20 fős családi eseményen, mindig pontosan előkészített ételek, melyek finomak, tökéletes a pincérek modora, humora. Ár/érték arányban is verhetetlen.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.15. - 2020.12.05.
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.31.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.03.29.
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.22.
Hubertus Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 33.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, téli finomságokkal, wellness-részleg használattal
2019.12.20. - 2019.12.30.
Dráva Hotel Thermal Resort
2019.12.04. - 2020.12.05.

Szállodák Pécs környékén
Baranya Hotel Pécs
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Pécs
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Akciós wellness őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Castello téli wellness hétvége (min. 2 éj)

Tettye Vendéglő PécsX