7625 Pécs, Tettye tér 4.

jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene:
jazz, zongora
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Pécsi sör, Ottakringer

Tettye Vendéglő Pécs képei

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Kedves, udvarias személyzet, nagyon finom ételek, italok. Gyors volt a kiszolgálás. Kellemes látványban volt részünk. Kétszemélyes tálat ettünk, isteni finom volt. Volt a tálon minden mi szem-szájnak ingere. Máskor is fogunk még ide jönni. Érdemes volt betérni ebbe a Vendéglőbe. Nem írok bővebben. Nem elég, hogy nagyon klassz volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019 augustusában voltunk a Tettyei kerti vendéglőben. Nagyon tettszett a hely. A felszolgálás gyors volt. Amint betértünk azonnal jött a pincér, és kettőnknek ajánlott is asztalt. Az ital fogyastástól az ételig minden nagyon finom volt. Érdemes volt ide betérni, nyugodt hely és romantikus. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pécs egyik -szó szerint- kiemelkedő étterme a Tettye vendéglő. Már régóta elterveztük a párommal, hogy saját magunk is meggyőződünk erről. Gyönyörű látványban volt részünk és nyár vége felé az idő is remek volt ehhez. Bazsalikomos lazacfilét rendeltünk paradicsomos rizottóval, desszertnek pedig én túrógombócot, a párom pedig almás-fahéjas palacsintát kért.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias pincérek, finom ételek. Nem kellett sokat várni, bár hétköznap délben ez talán könnyebben összejön. Az egy személyes tál egy plusz körettel simán elmegy két személynek is, ha valaki nem akarja degeszre enni magát, így elég gazdaságos is volt. Természetesen ezért az árért nem számítottam arra, hogy gasztronómiai különlegességet kapunk.

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétségtelen, Pécs első számú vendéglője. Az lehetne már a helyszín okán is. Ugyanis a Tettye Pécs egyik legszebb, legkedveltebb kirándulóhelye. A tettyei romok pedig az esküvői fotók kultikus helyszíne. Így aztán nem meglepő, hogy a Tettye vendéglő gyönyörű fekvésű (és nem kicsi! ) kerthelyisége szinte állandóan teltházas esküvői lakomák helyszíne.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon szép környéken van, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. A vártnál sokkal gyorsabban megkaptuk az ebédet, ami ízlésesen volt tálalva. Finom és nagy adag mindkettőnké, a húsok szuper puhák! Megérte itt ebédelni, ja és nem is drága egyáltalán. A pécsi barna sört pedig kóstolja meg mindenki, kötelező! Desszerteket sajnos nem tudtuk megkóstolni, már nem maradt neki hely.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk ismerősök Pécsett, ezért oda telefonáltunk csütörtök este asztalt foglalno szombatra. Keszségesen elmondták, hogy nem szükseges a foglalás, bármikor mehetünk. Szombaton mentünk is, esküvő volt aznap...

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Imádtuk!!! Az ételek finomak voltak,és az adagok is jó nagyok! A pincérek is kedvesek voltak! Nagyon kellemes estét töltöttünk el itt a párommal

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy forró nyár estén vacsoráztunk a étterembe ahol az árnyas fák alatt,hideg limonádéval elviselhetőbb volt a meleg.A kiszolgálás kedves,barátságos és gyors volt.Az ételeket hamar megkaptuk annak ellenére hogy a kert helység tele volt.Finom és nagy adagok voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Már nem először és nem is utoljára jártunk a Tettye Vendéglőben. Pécs egy ikonikus helye. Kiváló ételek, remek kiszolgálás, gyönyörű és tiszta környezet várja a vendégeket. Többször voltunk már 18-20 fős családi eseményen, mindig pontosan előkészített ételek, melyek finomak, tökéletes a pincérek modora, humora. Ár/érték arányban is verhetetlen.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.297 - 15.448,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.29. - 2021.08.12.
Vitis Hotel
Villány
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávé-tea bekészítéssel, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.05. - 2020.08.31.
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.12. - 2020.12.31.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.13.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.12. - 2021.08.12.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 25.146,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.27.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2021.01.21.
Thermal Panzió Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2020.12.20.
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
8 nap/7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.12. - 2021.08.12.
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2019.01.02. - 2020.12.28.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Thermal Hotel Harkány Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)

Tettye Vendéglő PécsX