T-M B

T-M B adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.31
Utoljára itt2019.03.25

Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
2019. januárjában jártam itt családommal. A szálláshoz félpanziót rendeltünk, így naponta kétszer étkeztünk náluk. Figyelmes, profi a személyzet, szép, stílusos és tiszta a hely. Isteni és különleges ételek, igen nagy adagokban. Gyerekbarát az étterem, de romantikázni is kiválóan lehet náluk.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
2016. februárjában jártunk itt. Előre tájékozódtunk, hogy melyik a legjobb étterem a városban és nem csalódtunk, sőt! Isteni ételek, kedves, gyors kiszolgálás, szép, tiszta étterem, elfogadható árak! Még most is érzem az isteni lecsó ízét a számban. . . 4-en voltunk és mindannyian nagyon meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
2019. januárban töltöttünk itt 4 napot családommal. Minden kiváló volt: modern, szép, tágas, kényelmes, tiszta. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szemben található saját étteremben pedig fantasztikus ételekkel vártak minket minden alkalommal és játszósarok is rendelkezésre áll. Csak ajánlani tudom: pároknak, családoknak és társaságoknak is.