Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Csaba u. 34.

Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár a térképen

Wellness csomagok Mosonmagyaróvár városában

Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Tician71 TOP étteremértékelő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Ide tényleg szívesen fogunk visszatérni, mert a felszolgálók nagyon kedvesek, gyorsak, pontosak! Az ételek pedig nagyon finomak, és bőségesnek is mondhatóak. A kétszemélyes Hársfa tál például inkább
három személyes szerintem.:-) Mindenképpen meg szeretném kóstolni a többi ételt is! Csak ajánlani tudom a helyet azoknak, akik jót szeretnének enni!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek finomak, de nem nagyon széles a választék és főleg az árakhoz képest nem nagyon nagyok az adagok, ez az értékelések alapján és ismerős ajánlása ellenére meglepő volt. A belső terem nagyon szép és külön érdeme a helynek, hogy nem erőltetett, nem túlzó a sok népies motívummal. Van két nagyon szép kemence, régi vasaló, butella, stb.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
A hely szép helyen van, sok fa és vele szemben van a termál fürdő, parkolási lehetőség van. A hely nagyon nagyon hangulatos, parasztos csárda feeling, népies. Régi malom, ételek jók, nagy adag, finom izletes. Jó kis parasztos kaják vannak. Aki ilyet keres ide jöjjön. Árak elfogadhatóak,kiszolgálás jó, választék van bőven. Nem találok kivetni valót.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Hangulatos hely, a város szívétől nem messze a Termál fürdő szomszédságában. Rengeteget járunk Óvárra, de ezt a helyet csak nemrégiben fedeztük fel. Kedves a kiszolgálás,de vacsora időben főszezonban szinte vadászni kell a helyet az embernek. Finom ételek, bő választék, kedves kiszolgálás.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csehországból hazafelé már vágytunk a hazai ízekre. Legközelebbi városként Magyaróvár nyert, a „kollégák” értékelései alapján pedig a Hársfa étterem. Hangulatos hely kívül-belül. A belső térben már próbáltam szigorúan nézni, hogy „sok lesz ez a népiesség”, de nem sok. Kellemes, bohókás, tiszta. Mi kell még? Hát, hogy jól főzzenek!

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Mai napon,május 1_én nyakunkba vettük a Dúnántúlt és ellátogattunk Mosonmagyaróvárra,ahol eltöltöttünk egy interaktív remek napot a Futura múzeumban,ezúttal javasolnám,hogy a múzeumokat is tegyétek fel a lehetséges értékelések közé. Szóval a múzeumból kifáradtan és éhesen érkeztünk meg az étterembe,ami már messziről nagyon látványos volt.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Szinte már törzsvendégek vagyunk az étteremben. Ismét egy kitűnő vacsorát fogyasztottunk el a vendéglőben. Továbbra is a kedvenc helye a családnak. Kitűnő ételek, udvarias kiszolgálás, hangulatos helyszín. Mindig van valami új az étlapon, amit ki lehet próbálni. Még soha nem csalódtunk a választásban. Az ár/érték arány teljesen megfelelő.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
2016. februárjában jártunk itt. Előre tájékozódtunk, hogy melyik a legjobb étterem a városban és nem csalódtunk, sőt! Isteni ételek, kedves, gyors kiszolgálás, szép, tiszta étterem, elfogadható árak! Még most is érzem az isteni lecsó ízét a számban. . . 4-en voltunk és mindannyian nagyon meg voltunk elégedve. Ajánlom bárkinek, bármilyen alkalomra, nem fogja megbánni!

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Többször jártam már ebben az étteremben. Magyaros jellegű belülről. A kiszolgálás gyors, udvarias és kedves. Míg a rendelt ételre vártunk házi tepertőkrémet és májkrémet kaptunk. De volt már hogy pálinkával is kínáltak minket. A rendelt étel finom volt és hamar kihozták. Összességében elégedett voltam mindennel. Biztos, hogy erre a helyre még visszatérek.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Hosszú hétvégén úton voltunk Fertődre és szokás szerint "kis" kitérővel értük el a célpontunkat. Első körben Dunakilitibe gondoltuk, hogy est-ebédelünk, de ott hoppon maradtunk, de az egy másik sztori. Itt felütöttem eme honlapot és kikerestem a mosonmagyaróvári éttermek listáját, ahol ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Beütöttem a navigációba és könnyen meg is találtuk.

Legnépszerűbb csomagok Mosonmagyaróváron és környékén
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.847,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.05.21. - 2021.12.27.
Pápa
2021.06.22. - 2022.06.22.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.04. - 2021.12.20.
Heléna Hotel & SPA
Levél
3 nap/2 éjszaka 12.968,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan spa használattal, kültéri medencével, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, bringóhintó bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2022.09.29.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.01.05. - 2021.12.20.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.07.15. - 2021.12.29.
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.01.25. - 2021.12.23.

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
Nyári kiruccanás (min. 3 éj)
Nyári vakáció (min. 2 éj)
Pihentető nyári wellness (min. 2 éj)

Hársfa Étterem MosonmagyaróvárX