Onyx Luxury Étterme Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi Ferenc u. 32.

Onyx Luxury Étterme Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Onyx Luxury Étterme Sárvár vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
2019. januárjában jártam itt családommal. A szálláshoz félpanziót rendeltünk, így naponta kétszer étkeztünk náluk. Figyelmes, profi a személyzet, szép, stílusos és tiszta a hely. Isteni és különleges ételek, igen nagy adagokban. Gyerekbarát az étterem, de romantikázni is kiválóan lehet náluk. Nem csak szállóvendégek járnak hozzájuk, hanem a sárváriak kedvelt étterme is.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel Sárváron voltunk a születésnapomon, elmentünk ebbe az elegáns étterembe. Hatalmas adagok és finom ételek, szép környezet és figyelmes kiszolgálás. Az elhelyezkedése is nagyon jó. A fürdőhőz is nagyon közel van. Szép látványt nyújt a csupa üveg épület. Remélem még lesz alkalmunk nyáron is ellátogatnunk ebbe a csodaszép városba és e szép éttermébe.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Nagyon előzékeny,udvarias,figyelmes személyzet. Már másodsor voltunk itt vacsorázni és most sem csalódtunk. Hatalmas adagok,gyors kiszolgálás. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Közel van mindenhez,jó időben a nagy teraszon lehet időzni. Mivel helybeliek vagyunk ezért a szállás részéről nem tudok mit mondani,de azt tudom,hogy nem véletlenül szerepel a nevében a "Luxury" szó!

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 11.524 - 12.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2021.01.03.
Pólus Panzió
2020.02.23. - 2021.02.23.

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Sárvár
Palace Hotel  Sárvár
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Onyx Luxury Étterme SárvárX