Tomasoczki

Tomasoczki adatlapja

Regisztráció2014.01.22
Utoljára itt2016.12.16

Kiváló 2014. február 6.barátokkal járt itt
Mi baráti társasággal voltunk, és azt hiszem az ö nevükben is nyilatkozhatom, hogy egy nagyszerű hely. Nagyon szép a környezete, tiszta rendezett szobák. Az alkalmazottak nagyon segítő készek ,szinte nézik a vendégek kívánságát. És ki emelném,hogy nekem születésnapom volt és arról sem feledkeznek meg, a vacsoránál kaptam egy üveg pezsgőt a szálloda dolgozói nevében .
Kiváló 2014. január 22.barátokkal járt itt
Nagyon szuper hely ,csak ajánlani tudom mindenkinek . Mi sokat járunk Berekfürdőre,de még ilyen jó szállásunk nem volt. A házi néni nagyon kedves és barátságos,a szállás tiszta és felszerelt. Mi biztos hogy ha megyünk Berekfürdőre csak ide megyünk. Nyugodt szível merem ajánlani mindenkinek ,kis gyerekes családnak is .
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Csodálatos három napot töltöttünk el a hotelba. A személyzet nagyon kedves udvarias. Az ételek bőségesek és nagyon ízletesek. A szobák tiszták,és a hotel területe szép rendezett. Mi először jártunk itt,de biztos ,hogy nem utoljára. Csak pozitív élményeket tudok róla írni és mesélni. Bízom benne ,hogy sikerül mihamarabb visszatérnünk !