tomiet111

tomiet111 adatlapja

Regisztráció2013.06.17
Utoljára itt2013.06.18

Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
NAgyon jól éreztük magunkat. Az ételek kiválóak voltak, és nem sok helyen fordult eddig elő velem, hogy nem tudtam mindent megenni. Ki kell emljem, az étterem sőr különlegességeit, ugyanis azokat különösen szertem, így egy üveg Paulaner sört elvitelre is kértünk. Egész biztos, hogy még visszatérünk.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Menüebédet enni tértünk be, de a kiszolgálás tökéletes volt, és ami még fontosabb, hogy az ebéd nagyon ízletes. :) Tetszett, hogy az ebédhez az asztalra volt készítve egy üveg szóda (az üveges fajtából, nem a műanyagos), ami természetesen az ebéd része. A levesből gyakorlatilag korlátlanul lehetne fogyasztani, ugyanis egy teljes leveses tálat kap a vendég(ek).
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, minden. 2 éjszakát töltöttünk el itt félpanziós ellátással, dunára néző szobában. A reggelik, vacsorák tökéletesek voltak, talán azóta se ettem olyan jót. A wellness részleg is nagyon tetszett. Nekem a sókamra tetszett legjobban, de volt illatos kamra stb. A szobában leginkább a kilátás tetszett, főleg reggel, amikor a Dunakanyar még ködbe burkolózott.