Ara Étterem Mór

8060 Mór, Kodály Zoltán u. 2.

Ara Étterem Mór a térképen

Ara Étterem Mór értékelése:

1. helyezett a 17 móri étterem közül
32. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

Ara Étterem Mór vélemények

2020. októberben járt itt
Értékelt: 2020. október 14.
A mellette levő hotellel ellentétben ez a hely csodálatos,a hotelban elszenvedett sérelmeket meggyógyította az itt eltöltött idő.Barátságos berendezés,csoda ápolt növényvilág.Szuper kiszolgálás,finom étel,barátságos felszolgáló,aki kompenzálta a hotel vezetőjének botrányos stílusát,csak köszönet jár érte. Visszajövünk,mert élmény ez a hely.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A környéken nyaralva tértünk be ide. Amint leültünk,azonnal egy tál levest akart a pincérnő letenni elénk. Nem értettük,hogy ez a szokás,hiszen rajtunk kívül mindenki menüt fogyasztott. Az asztalra be volt készítve egy palack szódavíz,amit ingyen lehetett fogyasztani. Az ételek finomak voltak,végig nagy volt a forgalom,ami arra utal,hogy sokan járnak ide a napi menü miatt.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ügyintézés közben menüebédre tértünk be az Ara étterembe. Az étteremben nagyon sokan ebédeltek, de ennek ellenére pillanatok alatt megkaptuk a levesünket hatalmas levesestálban. Jóízű, igazán tartalmas palóc leves ettünk. Ropogós héjú friss kenyér dukált a leves mellé. A túrógombóc leheletkönnyű és nagyon finom volt. Az asztalon a menü kísérőjeként szódásüvegben a szóda.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 6.
Nagyon elégedett vagyok a kiszolgálással, kedves, mosolygós a személyzet, mindent a vendégért elvárásoknak tesznek eleget. Igényes terítékkel vártak minket. A mosdó, amely számomra igen fontos, nem okozott csalódást. Tiszta, rendezett. Az ételek is ízletesek, pont olyannyira, amit az ember megkaphat egy étteremben. Ami, valljuk be őszintén, manapság igencsak ritka.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 17.
Menüebédet enni tértünk be, de a kiszolgálás tökéletes volt, és ami még fontosabb, hogy az ebéd nagyon ízletes. :) Tetszett, hogy az ebédhez az asztalra volt készítve egy üveg szóda (az üveges fajtából, nem a műanyagos), ami természetesen az ebéd része. A levesből gyakorlatilag korlátlanul lehetne fogyasztani, ugyanis egy teljes leveses tálat kap a vendég(ek).

Legnépszerűbb csomagok Móron és környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
Akár 1 éjszaka 15.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2021.12.23.
Napsugár Apartmanház
2021.05.13. - 2021.09.12.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 73.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2021.05.13. - 2022.05.13.

Szállodák Mór környékén
Vital Hotel Nautis Mór
Holiday Hotel Csopak Mór
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Ara Étterem MórX