Ara Étterem Mór

Ara Étterem Mór vélemények

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A környéken nyaralva tértünk be ide. Amint leültünk,azonnal egy tál levest akart a pincérnő letenni elénk. Nem értettük,hogy ez a szokás,hiszen rajtunk kívül mindenki menüt fogyasztott. Az asztalra be volt készítve egy palack szódavíz,amit ingyen lehetett fogyasztani. Az ételek finomak voltak,végig nagy volt a forgalom,ami arra utal,hogy sokan járnak ide a napi menü miatt.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ügyintézés közben menüebédre tértünk be az Ara étterembe. Az étteremben nagyon sokan ebédeltek, de ennek ellenére pillanatok alatt megkaptuk a levesünket hatalmas levesestálban. Jóízű, igazán tartalmas palóc leves ettünk. Ropogós héjú friss kenyér dukált a leves mellé. A túrógombóc leheletkönnyű és nagyon finom volt. Az asztalon a menü kísérőjeként szódásüvegben a szóda.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 6.
Nagyon elégedett vagyok a kiszolgálással, kedves, mosolygós a személyzet, mindent a vendégért elvárásoknak tesznek eleget. Igényes terítékkel vártak minket. A mosdó, amely számomra igen fontos, nem okozott csalódást. Tiszta, rendezett. Az ételek is ízletesek, pont olyannyira, amit az ember megkaphat egy étteremben. Ami, valljuk be őszintén, manapság igencsak ritka.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 17.
Menüebédet enni tértünk be, de a kiszolgálás tökéletes volt, és ami még fontosabb, hogy az ebéd nagyon ízletes. :) Tetszett, hogy az ebédhez az asztalra volt készítve egy üveg szóda (az üveges fajtából, nem a műanyagos), ami természetesen az ebéd része. A levesből gyakorlatilag korlátlanul lehetne fogyasztani, ugyanis egy teljes leveses tálat kap a vendég(ek).

Legnépszerűbb csomagok Móron és környékén
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.10.04.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 21.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.28.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.28. - 2021.09.28.

Szállodák Mór környékén
Hotel Wellamarin Mór
Residence Konferencia és Wellness Hotel Mór
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)