totati

totati adatlapja

Regisztráció2016.02.13
Utoljára itt2022.02.24

Kiváló 2019. január 30.gyerekekkel járt itt
Sok-sok év után újra meglátogattuk az éttermet, immár a kisfiunkkal. A hely modernebb lett, de megtartotta a hangulatát. A személyzet figyelmes, kedves, gyors. Az ételek frissek, finomak, bőségesek. Hibátlan volt minden, bár vidéki étteremhez képest picit sokat fizettünk a végén, de belefér. . .
Gyenge 2022. február 24.a párjával járt itt
Jó hangulatban érkeztünk az étterembe, éhesen. Nem voltak nagy elvárásaink, bár az árakat látva azért volt egy bizonyos színvonal, amit elvártunk volna. Először is: iszonyú sokat kellett várni az ételre. Másodszor: a választék sem volt igazán nagyszerű, kizárólag nehéz, zsíros, fűszeres ételek, igazán jó könnyebb fogást nem is találtunk.
Kiváló 2016. február 13.a párjával járt itt
Néhány éve már vendégei voltunk ennek a szállásnak, azóta felújították a helyet és messze felülmúlták a várakozásunkat. Nagyon igényes, ízléses lett! Semmi giccs, semmi flanc. A szobák szépek,tiszták, minden igényt kielégítőek. A reggeli pompás volt, a választék megfelelő, friss minden.