Centrum Hotel Debrecen ★★★

Centrum Hotel Debrecen
Centrum Hotel DebrecenCentrum Hotel Debrecen
Centrum Hotel DebrecenCentrum Hotel Debrecen

Centrum Hotel Debrecen bemutatkozása

A háromcsillagos Centrum Hotel 65 szobás szálloda, ami Debrecen óvárosának központjában várja kedves vendégeit, a Református Nagytemplom és a kulturális rendezvények színhelyéül szolgáló Fő tértől mindössze 50 méterre, nem messze Debrecen legfontosabb nevezetességeitől, irodáitól és intézményeitől.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Centrum Hotel Debrecen vélemények

Szörnyű 2020. július 14.egyedül járt itt
Érkezésemkor félretájékoztattak arról, hogy hol parkolhatom le az autómat. A konkrét parkolóhelyről kérdeztem a recepcióst, ahol az autóm parkolt. Megerősített, hogy jó helyen állok. A hotel parkolócéduláját is kitettem. Másnap reggelre megbüntetett a közterület felügyelet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Szombaton este értünk a szállodába, pozitívum, hogy a belvárosban van, és ingyenes parkolóval rendelkezik. Meglepő volt, h ELŐRE kellett fizetni. . . A szobák tiszták, modernek, ízlésesen berendezve, a franciaágyas hálószobában volt a plusz ágy, ami kicsit fura, ráadásul egész éjszaka recseget-ropogott a fiam alatt. . .
Centrum Hotel Debrecen - Szobák
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Debrecen az ország legbarátságosabb nagyvárosa. Szerencsére többször járok ide és mindig találok valami újat. A szálloda is pont olyan mint maga a város, barátságos, tiszta, többet nyújt mint amit elvárunk. Már az érkezéskor kiderült, hogy ez valami más, ugyanis a Nagytemplom tőszomszédságában áll így a kilátásról nem is kell sokat mondanom.
Centrum Hotel Debrecen - KörnyékCentrum Hotel Debrecen - BelsőCentrum Hotel Debrecen - Szobák
Kiváló 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Remek helyen van, ár-érték arány kiváló. Remek reggeli,néhány 4 *szállodánál jobb kaja, a személyzet udvarias,pontos,gyors.Visszatérek.
Kiváló 2016. február 13.a párjával járt itt
Néhány éve már vendégei voltunk ennek a szállásnak, azóta felújították a helyet és messze felülmúlták a várakozásunkat. Nagyon igényes, ízléses lett! Semmi giccs, semmi flanc. A szobák szépek,tiszták, minden igényt kielégítőek. A reggeli pompás volt, a választék megfelelő, friss minden.
Kiváló 2016. január 28.kollégákkal járt itt
A szálloda messze felülmúlta a várakozásainkat. Tiszta, jól felszerelt, kényelmes. A szobánkhoz egy hatalmas erkély is tartozott. A fűtés szobánként termosztáttal szabályozható.
A személyzet kedves és figyelmes, de nem tolakodó.
Ropogós ágynemű, vastag, puha törölközők, csillogó zuhanykabin, reggelire ropogós zsemle - laktóz- és gluténmentes is!
Csak ajánlani tudjuk!
Kiváló 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Őszi pihenésre érkeztünk férjemmel a szállodába. Kedves, fiatal recepciós hölgy fogadott bennünket. Minden téren a segítségünkre tudott lenni. Tájékozott, körültekintő és figyelmes volt. Kellemesen éreztük magunkat, a szálloda telt házas volt,de mindenkire igyekeztek kellő figyelmet fordítani.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Debreceni Centrum Hotel csodálatos élményt kényelmet nyújtott számunkra. Kettesben voltunk a párommal sajnos csak egy éjszakát,de az felejthetettlen volt számunkra. Nagyon kedves volt e receptcion lévő fiatalember. A szállás nagyon szép tiszta helyiségből állt. Kényelmes bútorok,gyönyörű fürdőszoba minibár stb.
Kiváló 2013. augusztus 24.családjával járt itt
Az unnepi Viragkarneval miatt erkeztunk regvolt szulohelyemre, a felujitott szallodaba. Meses tisztasag,igenyes berendezes, szivelyes vogadtatas. Kell-tobb a vendegnek? Sajnos, az etterem meg nem keszult el, de sebaj, mar ott reggeliztunk-es elegedettek voltunk, bar meglepo volt az 1/4 szalveta:-(
A kinalat kozepes volt, a szemelyzet viszont atlagon felul kedves-csak nem igazan ertettuk, hogy a reggeli utan miert nem ihattunk pressokavet, mikor az ott dolgozo holgynek semmi egyeb dolga nem volt.
Gyenge 2013. július 23.családjával járt itt
Mi a felújítás előtt, decemberben jártunk itt. Rettenet. . . A szobák 70-es évek hangulatát tükrözték, régi, szocreál bútorokkal. . . a villamos hajnalban ébresztett minket, erről nem a hotel tehet, de a hangszigetelés egyenlő volt a nullával. Reggeli: háááááát. . . . katasztrofális. Néhány szalámi, sajtszelet, 2-3 db kifli, zsemle.