Pikant Étterem Tata
2890 Tata, Építők parkja 1.

Pikant Étterem Tata a térképen

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Pikant Étterem Tata vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Már többször jártam az étteremben, mindig alig kaptam helyet. Valami oka biztos van. Én szívesen visszamegyek, ha arra járok. Az étterem tiszta. A személyzet udvarias. Gyors kiszolgálás, friss étellel. A gazdag húslevesem átlátszó, tényleg gazdag tartalommal, forrón került elém. A különleges kétszemélyes tálamat,nem tudtuk eltüntetni, akkora adag volt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Erős közepest tudnék adni. Egy átlagos kis étterem. Pizza volt jobb. Rántott hús sült krumpli, marhapörkölt, rántott saj a szokásos. Ehető, de semmi különös.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A sokszor jártunk már itt, de a nyitást követő pár év színvonalát már meg sem közelíti, ez látszik abból is, hogy annak idején szinte mindig telt házzal ment fix pincér gárdával, és csak foglalásra volt hely, az ár érték arány pedig remek volt. Mára a helyzet megváltozott,mára a fentebb leírtakból már semmi sem igaz, maradt a hangulatos hely és kész.
Tata

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Finom ételek, kedves pincérek, figyelmesek nagyon a vendégekkel. Aki Tatán jár érdemes betérni.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Férjemmel voltam vacsorázni ezen a helyen. Már régebben jártunk itt, de szép idő volt most és gondoltuk összekötjük a vacsorát egy tóparti sétával is. Az étteremben kedvesen fogadtak a pincérek, két asztal közül választhattunk mert a többi foglalt volt már. Az előételt hamar kihozták, de a főételre se kellett sokat várni. A limonádéjuk nagyon finom.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barátommal mentünk el vacsorázni, megünnepelni a születésnapját. Hát egy csodálatos 2 órát töltöttünk el, hála az étteremnek és a személyzetnek. Teljesen elégedettek voltunk a hellyel, mert nem csak hogy istenien finom volt az étel, a kiszolgálás is nagyon gyors volt és udvarias. Az előételt hipergyorsan megkaptuk, de a főételre sem kellett sokat várnunk, sőt.
Tatabánya

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 3. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy étterempáros egyik tagja a tóparton. Kőépület, kibővített téliesített terasszal. Üzleti megbeszélésre voltunk itt hivatalosak, fogyasztásunkat a cég állta, így bőven rendelhettünk. Előételt+főételt kértem. Nem volt gyors a kiszolgálás, de sokan sem voltunk. Viszont fáztam. Kérésünkre sem lett melegebb a helyiségben.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 8.
Legelső alkalommal ősszel a Vadlúdsokadalom ideje alatt jártunk itt Párommal. Rendkívül segítőkészen kerestek számunkra helyet. Valóban sokan voltak és sok asztal foglalt volt. Számomra ez is ígéretessé tette hogy jót fogunk enni :)
Nem voltam kiöltözve mégis tárt karokkal vártak. Isteni a halászlé és a Kapros libazúza leves is.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, Duna-mente Kártya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.31. - 2019.09.01.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.01.01.
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Agárd
2019.08.24. - 2020.08.23.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gép használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Globall Hotel
Telki
4 nap/3 éjszaka 14.175 - 15.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.

Szállodák Tata környékén
Hotel Bellevue Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Indián nyár (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

Pikant Étterem TataX