Pikant Étterem Tata
2890 Tata, Építők parkja 1.

Pikant Étterem Tata a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma a libák miatt, amelyek ilyenkor gyülekeznek Tatán a tóban, erre a helyre találtunk. Én nem ismertem korábban, és sétálva a többféle vendéglátóhely előtt, még ez volt valamennyire szimpatikus. Gondoltam, amolyan turista-etető. De nem! Ismerjük el, kellemes meglepetés volt, belül sokkal igényesebb, tartalmasabb a hely a vártnál.

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam az étteremben, mindig alig kaptam helyet. Valami oka biztos van. Én szívesen visszamegyek, ha arra járok. Az étterem tiszta. A személyzet udvarias. Gyors kiszolgálás, friss étellel. A gazdag húslevesem átlátszó, tényleg gazdag tartalommal, forrón került elém. A különleges kétszemélyes tálamat,nem tudtuk eltüntetni, akkora adag volt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Erős közepest tudnék adni. Egy átlagos kis étterem. Pizza volt jobb. Rántott hús sült krumpli, marhapörkölt, rántott saj a szokásos. Ehető, de semmi különös.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A sokszor jártunk már itt, de a nyitást követő pár év színvonalát már meg sem közelíti, ez látszik abból is, hogy annak idején szinte mindig telt házzal ment fix pincér gárdával, és csak foglalásra volt hely, az ár érték arány pedig remek volt. Mára a helyzet megváltozott,mára a fentebb leírtakból már semmi sem igaz, maradt a hangulatos hely és kész.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Finom ételek, kedves pincérek, figyelmesek nagyon a vendégekkel. Aki Tatán jár érdemes betérni.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Férjemmel voltam vacsorázni ezen a helyen. Már régebben jártunk itt, de szép idő volt most és gondoltuk összekötjük a vacsorát egy tóparti sétával is. Az étteremben kedvesen fogadtak a pincérek, két asztal közül választhattunk mert a többi foglalt volt már. Az előételt hamar kihozták, de a főételre se kellett sokat várni. A limonádéjuk nagyon finom.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barátommal mentünk el vacsorázni, megünnepelni a születésnapját. Hát egy csodálatos 2 órát töltöttünk el, hála az étteremnek és a személyzetnek. Teljesen elégedettek voltunk a hellyel, mert nem csak hogy istenien finom volt az étel, a kiszolgálás is nagyon gyors volt és udvarias. Az előételt hipergyorsan megkaptuk, de a főételre sem kellett sokat várnunk, sőt.
Tatabánya

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 3. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy étterempáros egyik tagja a tóparton. Kőépület, kibővített téliesített terasszal. Üzleti megbeszélésre voltunk itt hivatalosak, fogyasztásunkat a cég állta, így bőven rendelhettünk. Előételt+főételt kértem. Nem volt gyors a kiszolgálás, de sokan sem voltunk. Viszont fáztam. Kérésünkre sem lett melegebb a helyiségben.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 8.
Legelső alkalommal ősszel a Vadlúdsokadalom ideje alatt jártunk itt Párommal. Rendkívül segítőkészen kerestek számunkra helyet. Valóban sokan voltak és sok asztal foglalt volt. Számomra ez is ígéretessé tette hogy jót fogunk enni :)
Nem voltam kiöltözve mégis tárt karokkal vártak. Isteni a halászlé és a Kapros libazúza leves is.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.04. - 2020.12.22.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.693,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcstányér bekészítéssel, gyermek foglalkozásokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, ingyenes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.07.09.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.01.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.588 - 29.032,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.12.29.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
5 nap/4 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.27. - 2021.07.04.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2020.12.31.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Vital Hotel Nautis Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Pikant Étterem TataX