Pikant Étterem Tata
2890 Tata, Építők parkja 1.

Pikant Étterem Tata a térképen

Pikant Étterem Tata vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Ma a libák miatt, amelyek ilyenkor gyülekeznek Tatán a tóban, erre a helyre találtunk. Én nem ismertem korábban, és sétálva a többféle vendéglátóhely előtt, még ez volt valamennyire szimpatikus. Gondoltam, amolyan turista-etető. De nem! Ismerjük el, kellemes meglepetés volt, belül sokkal igényesebb, tartalmasabb a hely a vártnál.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Már többször jártam az étteremben, mindig alig kaptam helyet. Valami oka biztos van. Én szívesen visszamegyek, ha arra járok. Az étterem tiszta. A személyzet udvarias. Gyors kiszolgálás, friss étellel. A gazdag húslevesem átlátszó, tényleg gazdag tartalommal, forrón került elém. A különleges kétszemélyes tálamat,nem tudtuk eltüntetni, akkora adag volt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Erős közepest tudnék adni. Egy átlagos kis étterem. Pizza volt jobb. Rántott hús sült krumpli, marhapörkölt, rántott saj a szokásos. Ehető, de semmi különös.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A sokszor jártunk már itt, de a nyitást követő pár év színvonalát már meg sem közelíti, ez látszik abból is, hogy annak idején szinte mindig telt házzal ment fix pincér gárdával, és csak foglalásra volt hely, az ár érték arány pedig remek volt. Mára a helyzet megváltozott,mára a fentebb leírtakból már semmi sem igaz, maradt a hangulatos hely és kész.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Finom ételek, kedves pincérek, figyelmesek nagyon a vendégekkel. Aki Tatán jár érdemes betérni.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Férjemmel voltam vacsorázni ezen a helyen. Már régebben jártunk itt, de szép idő volt most és gondoltuk összekötjük a vacsorát egy tóparti sétával is. Az étteremben kedvesen fogadtak a pincérek, két asztal közül választhattunk mert a többi foglalt volt már. Az előételt hamar kihozták, de a főételre se kellett sokat várni. A limonádéjuk nagyon finom.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barátommal mentünk el vacsorázni, megünnepelni a születésnapját. Hát egy csodálatos 2 órát töltöttünk el, hála az étteremnek és a személyzetnek. Teljesen elégedettek voltunk a hellyel, mert nem csak hogy istenien finom volt az étel, a kiszolgálás is nagyon gyors volt és udvarias. Az előételt hipergyorsan megkaptuk, de a főételre sem kellett sokat várnunk, sőt.
Tatabánya

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 3. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy étterempáros egyik tagja a tóparton. Kőépület, kibővített téliesített terasszal. Üzleti megbeszélésre voltunk itt hivatalosak, fogyasztásunkat a cég állta, így bőven rendelhettünk. Előételt+főételt kértem. Nem volt gyors a kiszolgálás, de sokan sem voltunk. Viszont fáztam. Kérésünkre sem lett melegebb a helyiségben.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 8.
Legelső alkalommal ősszel a Vadlúdsokadalom ideje alatt jártunk itt Párommal. Rendkívül segítőkészen kerestek számunkra helyet. Valóban sokan voltak és sok asztal foglalt volt. Számomra ez is ígéretessé tette hogy jót fogunk enni :)
Nem voltam kiöltözve mégis tárt karokkal vártak. Isteni a halászlé és a Kapros libazúza leves is.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal vagy fürdőbelépővel, kedvezménykártyákkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.24. - 2019.12.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.12.11. - 2020.12.11.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék választható programmal, fürdőköpeny és szauna törölköző igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.18. - 2020.03.08.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.11. - 2019.12.17.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2020.10.31.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.11. - 2019.12.20.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.11. - 2020.12.11.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Velence Resort & Spa Tata
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)
Hideg elől Velencére (min. 2 éj)

Pikant Étterem TataX