Tóth Erika

Tóth Erika adatlapja

Regisztráció2013.10.27
Utoljára itt2016.07.08

Kiváló 2013. október 28.gyerekekkel járt itt
2 kisgyerekkel jártunk Siófokon, hozzájuk alkalmazkodva választottuk az éttermet. Központban van, hangulatos. A kiszolgálás jó, gyors és udvarias. A tálalás és az ételek "kinézete" kifogástalan. Én hátszínt ettem vargányagombás mártással, nagyon finom volt. Négyünknek kb. 10 ezer Ft volt,persze az én fogyasztásom dobta meg.
Kiváló 2014. március 27.gyerekekkel járt itt
A Dining City Étterem hét keretében jártunk Ócsán, a Sarokház Étteremben. Minden szempontból maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet udvarias, kedves, a pincéren fehér kesztyű, a mellékhelyiségben fellépő a kisgyerekeknek. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak.
Felhasználó fényképei:
Sarokház Étterem Ócsa - Sarokház Étterem Ócsa - Sarokház Étterem Ócsa - Sarokház Étterem Ócsa - Sarokház Étterem Ócsa - Sarokház Étterem Ócsa -
Kiváló 2013. október 27.gyerekekkel járt itt
2 kisgyerekkel voltunk ( a húgom és én). A szálloda kifogástalan, a személyzet hozzáállása szintén,kedvesek, segítőkészek. Az ételválaszték bőséges, az ételek finomak, az asztalt szinte azonnal leszedték, ahogy és amivel végeztünk.