8600 Siófok, Fő tér 4.

Wellness csomagok Siófok városában

Bella Italia Restaurant Siófok vélemények

Évi67 TOP fotófeltöltő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A Bella Italia Étterem Siófok főterén a Plaza mellett található. Mivel februárban jártunk itt párommal, nem sokan voltak, így gyorsan megkaptuk a rendelésünket. Pizzát rendeltünk és meglepetésünkre pont, mint Olaszországban, nincs méret meghatározás (kb. 30-32cm-es). Nagyon finomak voltak a pizzák, ízre és kinézetre is nagyon hasonlítottak az olaszhoz.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Karácsony után, szilveszter előtt jártunk itt többször is. Az ételek a hasonló árfekvésű és elhelyezkedésű helyekhez mérten finomak és ár-érték arányban is elfogadhatóak. A téli időszaknak köszönhetően nem volt tömeg és rövid időn belül megkaptunk mindent. A személyzet kedves és figyelmes volt. Gondolom nyáron a pörgés miatt ez nem mindig lehet így.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Hanyag

Konkrét pizza méret nincs,akkora lesz, amekkorára sikerül. (sonkás-gombás 1. 300-)Akkora lett, hogy kitette a dobozt(cikk-cakkos formájú, rojtos szélű)

A feltét a tészta közepére bedobálva, a krém az egyik oldalon vastagon kikenve, a másik oldalon üres tészta. A sonka, mintha kézzel lenne cafatokra tépkedve, és úgy bedobálva a tészta közepére.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Frutti di mare pizza levet engedő, a közepén még fagyos tengergyümölcseivel! Ez mindent elmond a helyről ... Az olasz éttermek egyik szégyenfoltja.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pizza dobozon lévő 10db kupont nem váltják be, bár előző nap telefonon azt mondták, hogy helyszínen beváltható. A kuponokat elvették azonban ajándék pizzát nem adták oda! Megéri ezért elveszíteni a vendéget? Senkinek nem ajánlom, vendéglátásból nulla!

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Már évek óta szemeztem ezzel a helyel de sose jutottam el ide. Ahova eredetileg menni akartunk zárva volt ugyhogy eldöntöttük hogy kiprobáljuk ezt. Mind pizzát rendeltünk. A hangulat kellemes és mediterrános olasz zenével. A kiszolgálás kellemes,humoros,barátságos volt. A pizzák nagyon finomak voltak. Ropogos és vékony volt minőségi alapanyagokbol.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016. nyarán ültünk be párommal a Bella Italia teraszára egy pizzára,mert az illata csábító volt :) Nem bántuk meg. Hangulatos a hely, belátni Siófok főterét, a nyüzsgést és a szépen felújított Víztornyot. A kiszolgálás gyors volt, a pincér vidám fickó volt. A pizzánk hatalmas és isteni finom volt :) Máskor is leülünk majd a teraszra...:)

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
remek kiszolgálás, kedves felszolgálók,segitokeszsegesek, központi hangulatos hely, elfogadható árak, remek ételekkiváló elkeszitessel friss alapanyagokkal. Csak ajánlani tudom ha valaki különleges finom etelt enne . Mi biztosan visszatérünk

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Nagy élmény volt újra itt enni egy igen finom pizzat és inni egy remek isteni ringloszilvás limonádét. Barátokkal látogattuk meg a helyet, miközben az EB-t több tv-ről figyelemmel kisérhettük.
A kiszolgálás gyors, udvarias és figyelmes volt annak ellenére hogy telt ház volt.
A hangulata továbbra is remek.
Ajánlom mindenkinek a helyet.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek finomak, a kiszolgálással is elégedettek voltunk. Az étlap többnyelven is megtalálható. Az ételtkínálat töléletes, az alkalmazottak mindenre odafigyelnek, segítőkészek. Siófok központjában található, forgalmasnak mondható hely. Én a párommal elégedetten távoztam az étteremből. Az ételek tálalására nagyon odafigyelnek. Az étterem kimondottan hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.855 - 21.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázs fotellel, X-box használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.11.30.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Mikulás-partival, gyermekeknek hintózással, szánkóhasználattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2020.12.06.
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.03.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2020.01.07. - 2020.12.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2021.10.26.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.08.

Szállodák Siófok környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)