TóthMóni

TóthMóni adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.09
Utoljára itt2016.10.07

Szörnyű 2016. május 17.családjával járt itt
Sajnos ide kellett jönni,mert egy héttel a ballagás előtt máshol nem volt hely! Ez már gyanús lehetett volna! Voltunk anyuval itt,akkor a névnapját ünnepeltünk,nagyon sokat kellett várni,de mivel rég volt és máshol nem volt hely,ezért adtunk még egy esélyt az étteremnek! Hát szégyellem magam a család nevében,hogy egy ilyen koszos,retro étterembe kellett jönni!
Szörnyű 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon szerettem ide járni!Gondolom szakács váltás volt!Elhívtam a családot,hogy egy jót együnk,hát sajnos nem sikerült!Az biztos,hogy nem megyünk és nem is ajánlom senkinek!!!A Kispesti Lagúnába még nem csalódtam,de itt volt egy kedvenc, ami miatt odavezényeltem a csapatot!
A kiszolgálás elfogadható volt!
Kiváló 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon ritkán jutunk el pihenni,többek között,mert nem tudjuk kire hagyni a kutyákat! De amikor meglátom,hogy akció van Cserkeszőlőn,akkor nem tudom megállni,hogy ne nyomjak a megrendelem gombra! Imádom azt a helyet! Szeretem a bungalók közegét, azt hogy este a csillagos ég alatt jakuzzizhatunk! A kaja fenomenális!