La-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest

Ez a hely megszűnt!
2,5
étterem, pizzéria, vendéglő
La-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest
La-Guna Étterem & Pizzéria Csepel BudapestLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest

Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

La-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2016. december 11.gyerekekkel járt itt
Immáron sokadszorra jelentkezek, miután, ez az időszak ünnepeltekkel teli. Jelen esetben a nászuram, 78. születésnapja volt az aktualitás. Miután a menye, a kisebbik lányom Csepelen lakik, találta ki a helyet. A tapasztalatom alapján, nem tudom miért nincs még fotó róla, és a fentebb jelzett 1100 feletti minősítő rangsor, sem érthető számomra.
La-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - Étel/italLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - Étel/italLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - Étel/italLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - Étel/italLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - Étel/italLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - EgyébLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - EgyébLa-Guna Étterem & Pizzéria Csepel Budapest - Egyéb
Szörnyű 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon szerettem ide járni!Gondolom szakács váltás volt!Elhívtam a családot,hogy egy jót együnk,hát sajnos nem sikerült!Az biztos,hogy nem megyünk és nem is ajánlom senkinek!!!A Kispesti Lagúnába még nem csalódtam,de itt volt egy kedvenc, ami miatt odavezényeltem a csapatot!
A kiszolgálás elfogadható volt!