Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
3950 Sárospatak, Rákóczi út 58.

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak a térképen

Szállások Sárospatak városában
Wellness csomagok Sárospatak városában

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Aug. végén töltöttünk 5 napot a megújult hotelben. Dízájnra nagyon tetszik minden ami felújításra került, az étterem része a színvilággal, kényelmes székekkel, barátságos személyzettel, továbbá a wellnes rész igazán hangulatos lett a sok növénnyel, esti kivilágítással. A superior szoba még pont alkalmas volt egy 5 éves gyermekkel, bár mi inkább kirándultunk mint a szobában ücsörögjünk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Párom születésnapját töltöttük itt, és mintha az időjárás is Velünk ünnepelt volna: ragyogó napsütésben gyalogolhattunk el a Megyer-hegyi tengerszemhez. A szálloda felül múlta az elképzelésünket tisztaságával és ízléses berendezésével. Az itt dolgozók kedvessége és segítőkészsége garancia rá, hogy biztosan visszatérjünk még Sárospatakra a Hotel Bodrog Wellness szállodába.

Juca TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Közel 10 év után tértünk vissza az időközben részben átépült szállodába, ami elhelyezkedésének köszönhetően közel van a centrumhoz, a várhoz, és jó kiindulási pont a környék (újra)felfedezéséhez. Az átépítés még folyamatban van, de talán a Húsvéti ünnepnek köszönhetően (? ) nem érzékeltünk belőle semmit. A változás amúgy szembeötlő, különösen a szobákban.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes szálloda, udvarias pincérek, gyakorlatilag negatívumot nem tudok írni. A wellness is megfelelő, tiszta, bő szauna választék, az úszómedence- benne a szabályozható vízsugár- kiváló. A szoba kényelmes, az ágyak jók, a tisztaság is rendben volt. Az étkezésnél a reggeli, és a vacsora bő választékú. Az étterem vezető -Varga László- figyelmessége, udvariassága lenyűgöző.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Az utca hangos ezért éjjel az ablakot zárni szükséges. Konyha kiváló ! Több fogásból lehetséges választani, desszertből is volt választási lehetőség. A hotel elhelyezkedése miatt nem lehetséges a teljes nyugalom mivel forgalmas utca fronttal rendelkezik. Egyébként központi helyen van a hotel.

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Minden évben szülinap-házassági évforduló alkalmával-most spontán került választás erre a hotelre,-nekünk nagyon be jött. Hangulatos kis város központjában ,minden elérhető,kivülről nem mutat olyan jól mint belülről. -kivül retro-belül modern. A recepcios,felszolgálok kézségesek,kedvesek.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk itt. A szálloda jól megközelíthető helyen helyezkedik el és a közelben számos lehetőség van a kikapcsolódásra. A szállodában dolgozók kedvesek, figyelmesek. A kapott szoba 3 felnőtt ember számára megfelelő volt. Viszont az ágyak egy kissé alacsonyak és a matrac kényelmetlen volt. Ezt leszámítva jól éreztük magunkat.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Az épület kívülről szocreál, de belépve a hall kellemes csalódás (modern, szép). A szoba szintén ódivatú, wellness nem nagy, a jakuzziban a víz langyos. Az étterem szintén modern és ízléses. Csak egy éjszakát töltöttünk itt így csak a reggelit vettük igénybe, ami átlagos volt. Ár-érték arányban szerintem drága.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Tökáletes időpontot választottunk, azt hiszen, a tavasz mindenhol csodálatos, de itt, a Bodrog partján egyszerűen minden passzolt. 2 napot töltöttünk itt, de hamarosan visszatérünk, mert ennyi idő nagyon kevés minden látnivaló befogadásához. Kirándultunk, fürödtünk, jókat ettünk, és mindebben fantasztikusan támogatott a szállás minden dolgozója.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg csalódás volt. A medence vize hideg, a jakuzzi kicsi és számomra az is csak langyos, a szaunák nem ingyenesek. A félpanziós étkezés jó volt, bár a reggelinél nem volt nagy választék, de kérésemre csináltak sonka nélküli rántottàt. A borkóstolás, az üdvözlő ital bor nagyon finom, gratulálok a partnerpincészetnek.

Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 24.506 - 46.704,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.03-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Angyal Borászat
Rátka
Szarvas Panzió
Erdőbénye
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.471 - 11.188,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2021.01.02-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.370,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy óra ingyenes kerékpár kölcsönzéssel és túraútvonallal, egy óra ingyenes bowlingozással, egy napos horgász napijeggyel és csónakázással
Érvényes: 2020.11.29-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
4 nap/ 3 éjszaka 16.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, állatfarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
Rákóczi Panzió
Sárospatak
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, az Aquarius Élményfürdő medencéinek használatával, fitness terem és wellness részleg használattal, játszósarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 24.339,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Őszi káprázat - kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Mindenszentek (min. 2 éj)

SárospatakX