Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
3950 Sárospatak, Rákóczi út 58.

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak a térképen

Szállások Sárospatak városában
Wellness csomagok Sárospatak városában

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Mobilról küldte. | 2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 29.
2 éjszakás hotelkupont vásároltam erre a szálláshelyre, a fotókon gyönyörű modern szoba. . . valóságban egy 30 évvel ezelőtti dízájn. . . Először azt hittük, az egész szállodában tanuló csoport a személyzet. Recepción, étteremben nagyon fiatal személyek szorgoskodtak a vendégek körül. Ez nem baj, nekik is kell tanulni.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Párom születésnapját töltöttük itt, és mintha az időjárás is Velünk ünnepelt volna: ragyogó napsütésben gyalogolhattunk el a Megyer-hegyi tengerszemhez. A szálloda felül múlta az elképzelésünket tisztaságával és ízléses berendezésével. Az itt dolgozók kedvessége és segítőkészsége garancia rá, hogy biztosan visszatérjünk még Sárospatakra a Hotel Bodrog Wellness szállodába.

Juca TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Közel 10 év után tértünk vissza az időközben részben átépült szállodába, ami elhelyezkedésének köszönhetően közel van a centrumhoz, a várhoz, és jó kiindulási pont a környék (újra)felfedezéséhez. Az átépítés még folyamatban van, de talán a Húsvéti ünnepnek köszönhetően (? ) nem érzékeltünk belőle semmit. A változás amúgy szembeötlő, különösen a szobákban.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes szálloda, udvarias pincérek, gyakorlatilag negatívumot nem tudok írni. A wellness is megfelelő, tiszta, bő szauna választék, az úszómedence- benne a szabályozható vízsugár- kiváló. A szoba kényelmes, az ágyak jók, a tisztaság is rendben volt. Az étkezésnél a reggeli, és a vacsora bő választékú. Az étterem vezető -Varga László- figyelmessége, udvariassága lenyűgöző.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Az utca hangos ezért éjjel az ablakot zárni szükséges. Konyha kiváló ! Több fogásból lehetséges választani, desszertből is volt választási lehetőség. A hotel elhelyezkedése miatt nem lehetséges a teljes nyugalom mivel forgalmas utca fronttal rendelkezik. Egyébként központi helyen van a hotel.

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Minden évben szülinap-házassági évforduló alkalmával-most spontán került választás erre a hotelre,-nekünk nagyon be jött. Hangulatos kis város központjában ,minden elérhető,kivülről nem mutat olyan jól mint belülről. -kivül retro-belül modern. A recepcios,felszolgálok kézségesek,kedvesek.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk itt. A szálloda jól megközelíthető helyen helyezkedik el és a közelben számos lehetőség van a kikapcsolódásra. A szállodában dolgozók kedvesek, figyelmesek. A kapott szoba 3 felnőtt ember számára megfelelő volt. Viszont az ágyak egy kissé alacsonyak és a matrac kényelmetlen volt. Ezt leszámítva jól éreztük magunkat.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Az épület kívülről szocreál, de belépve a hall kellemes csalódás (modern, szép). A szoba szintén ódivatú, wellness nem nagy, a jakuzziban a víz langyos. Az étterem szintén modern és ízléses. Csak egy éjszakát töltöttünk itt így csak a reggelit vettük igénybe, ami átlagos volt. Ár-érték arányban szerintem drága.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Tökáletes időpontot választottunk, azt hiszen, a tavasz mindenhol csodálatos, de itt, a Bodrog partján egyszerűen minden passzolt. 2 napot töltöttünk itt, de hamarosan visszatérünk, mert ennyi idő nagyon kevés minden látnivaló befogadásához. Kirándultunk, fürödtünk, jókat ettünk, és mindebben fantasztikusan támogatott a szállás minden dolgozója.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg csalódás volt. A medence vize hideg, a jakuzzi kicsi és számomra az is csak langyos, a szaunák nem ingyenesek. A félpanziós étkezés jó volt, bár a reggelinél nem volt nagy választék, de kérésemre csináltak sonka nélküli rántottàt. A borkóstolás, az üdvözlő ital bor nagyon finom, gratulálok a partnerpincészetnek.

Margaréta Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 21.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 24.840 - 38.640,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.11. - 2021.03.29.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aranygombos Fogadó
Telkibánya
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 23.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
5 nap/4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel, wellness-részleg használattal, kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Sárospatak környékén
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári wellness (min. 2 éj)
Aktív napok (min. 2 éj)

SárospatakX