Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
1. helyezett Sárospatak

3950 Sárospatak, Rákóczi út 58.

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak a térképen

mandrea70 TOP egyébhely értékelő
mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden évben szülinap-házassági évforduló alkalmával-most spontán került választás erre a hotelre,-nekünk nagyon be jött. Hangulatos kis város központjában ,minden elérhető,kivülről nem mutat olyan jól mint belülről. -kivül retro-belül modern. A recepcios,felszolgálok kézségesek,kedvesek.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
4 éjszakát töltöttünk itt. A szálloda jól megközelíthető helyen helyezkedik el és a közelben számos lehetőség van a kikapcsolódásra. A szállodában dolgozók kedvesek, figyelmesek. A kapott szoba 3 felnőtt ember számára megfelelő volt. Viszont az ágyak egy kissé alacsonyak és a matrac kényelmetlen volt. Ezt leszámítva jól éreztük magunkat.

Csipkerózsika TOP szállásértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Az épület kívülről szocreál, de belépve a hall kellemes csalódás (modern, szép). A szoba szintén ódivatú, wellness nem nagy, a jakuzziban a víz langyos. Az étterem szintén modern és ízléses. Csak egy éjszakát töltöttünk itt így csak a reggelit vettük igénybe, ami átlagos volt. Ár-érték arányban szerintem drága.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Tökáletes időpontot választottunk, azt hiszen, a tavasz mindenhol csodálatos, de itt, a Bodrog partján egyszerűen minden passzolt. 2 napot töltöttünk itt, de hamarosan visszatérünk, mert ennyi idő nagyon kevés minden látnivaló befogadásához. Kirándultunk, fürödtünk, jókat ettünk, és mindebben fantasztikusan támogatott a szállás minden dolgozója.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
A wellnes részleg csalódás volt. A medence vize hideg, a jakuzzi kicsi és számomra az is csak langyos, a szaunák nem ingyenesek. A félpanziós étkezés jó volt, bár a reggelinél nem volt nagy választék, de kérésemre csináltak sonka nélküli rántottàt. A borkóstolás, az üdvözlő ital bor nagyon finom, gratulálok a partnerpincészetnek.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 13.
Nővéreméktöl kaptuk karácsonyi ajándékba. A szálloda Sárospatak központjában található közel a nevezetességekhez. Az étterem felé jeleztük késői érkezésünket, így rendben volt a vacsora. Tiszta szobát kaptunk. A hall és az étterem modern. Kicsit érezhettük a 80 éveket, ami viszont kárpótolt minket mindenért az az éttermi "rendes" (nem tanuló) dolgozók hozzánk állása és a szakácsok által készített finomabbnál finomabb ételek.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A karácsonyi ünnepeket töltöttük itt meghosszabbítva. A teljes panziós ellátás még soknak is bizonyult, pedig nagyon változatos volt. A vacsora és a reggeli egy nap kivételével svédasztalról történt. A karácsonyi ünnepi ebéd minden képzeletet felülmúlt. Az éterem és a recepció személyzete figyelmesen és segítőkészen foglalkozott velünk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szállás a város szívében van, minden látnivalóhoz közel. A személyzet nagyon barátságos, szolgálatkész. A konyha remek, nem csak jóízűek az ételek, de változatos és bőséges a kínálat is. A szoba átlagos, de tiszta a fürdőszobát is beleértve. Aki csak a wellness-ért érkezik, az csalódni fog, nincs gyógyvíz és kicsi, ha sokan vannak a szállodában (Szilveszter ilyen volt).

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Családunk őszi "élménygyűjtésének" szálláshelye volt a Hotel Bodrog Sárospatakon. A szerényebb épület-külső után igazi felüdülés volt a kellemes hangulatban felújított modern belső tér, a tágas szobák: Kellemes, tiszta wellness kapacitás és számos pihenési lehetőség fogadott bennünket.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 nap 2 éjszakás wellness kuponnal jártunk itt Október elején a párommal. A hotel elhelyezkedése kielégítő: az állomástól kb. 15 perces sétára van, az épület nekem kívülről és belülről is tetszett. A recepciós hölgy kedves volt, mindent érthetően elmagyarázott. A szobánk kényelmes és az átlag hotelszobáknál jóval nagyobb volt.

Margaréta Panzió
Sárospatak
5 nap/4 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna és kerékpár használattal
2018.09.15. - 2018.12.16.
Nefelejcs Vendégház
Sárospatak
6 nap/5 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.09.30.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3-5 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel a szilveszteri programra, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Füveskert Vendégház
Erdőbénye
2 nap/1 éjszaka 5.250 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 5.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal
2018.09.01. - 2018.12.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Oroszlános Borhotel & Étterem
Tállya
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.20. - 2019.08.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, disznótoros programmal és borkóstolóval
2018.11.02. - 2019.03.10.
Veronika Panzió
Regéc
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.01. - 2019.09.19.
Vendégház a derűs Zwinglihez
Erdőhorváti
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sárospatak környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Szilveszter (min. 3 éj)
Wellness csomag (min. 2 éj)
Utószezoni ajánlat (min. 2 éj)

SárospatakX