Tünde88

Tünde88 adatlapja

Regisztráció2013.10.25
Utoljára itt2014.04.25

Kiváló 2014. április 25.a párjával járt itt
A hely hangulata utánozhatatlan, az ételek szuperek, a kiszolgálás rendkívül kedves! A környezet pedig nagyon szép, igényes a kialakítás! Jó a svédasztalos megoldás, segítenek hogy milyen ételekből lehet választani, amik finomak! Tetszett hogy ki lehetett menni az állatok közé, akár meg is lehetett simogatni őket!
2013. október 25.a párjával járt itt
Nagyon szép, tiszta a szálloda, a személyzet nagyon kedves. Az ételek finomak, és választékosak voltak. A wellness részt egy kicsit kicsinek találtam, szerintem nem igazán lehet kihasználni a pihenésre adott lehetőségeket. Kedves dolog, hogy a szaunából kilépve lehet inni egy pohár vizet, vagy üdítőt, és oda van készítve friss gyümölcs is!
Kiváló 2014. április 23.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, nekem nagyon tetszett hogy nem "tipikus wellnesszálloda". Igényes a szobák kialakítása, a felhasznált anyagok minősége. Tisztaság volt mindenhol, a személyzet pedig átlagon felül kedves, és figyelmes volt. A vacsora finom volt, reggelinél pedig bőséges volt a választék. Rugalmasan kezelték az extra kéréseket is!