Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz ★★★★

Hévíz és környéke
3,3
a 167 hévízi szállás közül
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa HévízAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz

Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz bemutatkozása

A mór-arab stílusban épült Amira Boutique Hotel Wellness & Spa a városközponttól és a hévízi gyógyfürdőtől 800 méterre, a település nyugodt kertvárosi részében található, és kényelmes lakosztályokat, rendezvényszervezésre is alkalmas éttermet, és keleti hangulatú wellness-oázist kínál vendégeinek.

3Szolgáltatás
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
A Pihi Pakk élménycsomag keretében kerültünk ide. Már többször voltunk Hévizen, ezért azt gondoltuk, hogy egy boutique hotel kellemes lesz. Nagyon csalódtunk a szállodában. Az idősebb repeciós, egyben főpincér kivételével minden lepusztul volt. 4 csillagos minősítés szerintünk még a 3 csillagosnak is kevés.
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - Egyéb
Kiváló 2022. március 22.gyerekekkel járt itt
Tisztában voltunk a cím alapján, hogy egy kellemes sétával érhetünk a szállásunkra. Gyönyörű környezetben, hangulatos, szép a hotel. Remek személyzettel, finom, bőséges ételekkel. Csendes, hangulatos, kényelmes. Február elején voltunk, tehát a a szállás kertjét nem élvezhettük, de szándékunkban áll akkor is élvezni a vendégszertetetüket.
Szörnyű 2021. július 3.a párjával járt itt
Több napot szerettünk volna itt tölteni de egy nap után távoztunk a szállodából. A katalógusképek nem a mostani állapotokat mutatják. A bútorok kopottak, a WC nem használható nincs víznyomás. A zuhanyzó egy borzalom letört szappantartó a vízszabályzó hibás volt.
Kiváló 2020. július 12.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el kettesben a hotelben. Az internetes leirástól eltérően egy keleti csodában volt részünk,kellemesen csalódtam Superior szobát választottunk. KÁnikula volt odakint, bent az 1001 éjszaka meséi elevenedtek meg. KÜlön hangsúlyt helyezek a zenére, köszönjük, kiváló izlés.
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - Külső kép
Szörnyű 2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Képek alapján választottam a hotelt sajnos az értékeléseket foglalás után olvastam el. 15-évvel ezelött lehet ilyen volt de ma már nem ilyen. Nem a lefoglalt szobát kaptuk. A szoba kicsi volt,nem pótágyazható de nekünk kellett volna pótágy. Törött bútorok, logó konektor. Retkes, koszos minden. Koszos használt ágynemű! ! !
Átlagos 2019. március 27.a párjával járt itt
Az internetes leírás alapján, nagy várakozással néztünk egy romantikus pihenés elé. Jól esett a török teával való fogadtatás. Ahogy a szobába léptünk látszólag minden rendben volt, a kipakolás és a kényelembe helyezkedés közben jöttek a problémák: Fürdőszobában nem volt a mosdónál polc, nem volt hely a tisztálkodó és kozmetikai szereknek.
Kiváló 2017. július 16.a párjával járt itt
Eddig 3x voltunk itt,pedig a központtól kissé távol van. Étlapot lehetne bővíteni,az ételek finomak. Szolgáltatásként,a masszírozást vettük igénybe,jó volt. Kényelem elfogadható. Kifizetett összeg arányban volt a kapott szolgáltatással. Tisztaság is nagyon rendben volt. Személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész.
Gyenge 2017. március 27.a párjával járt itt
A központtól messze,ebből fakadóan viszonylag nyugodt környék. Hirdetésekkel ellentétben foglalás egyeztetésekor nincs standard szoba. Superior felár bevállalását követően a tetőtérben ajánlottak fel szobát,amit természetesen ezekkel a kondíciókkal nem fogadtam el. Pillanatok alatt lett másik szoba/állítólag magasabb árkategória/,ami egy újabbra változott fél órán belül.
Kiváló 2017. február 25.a párjával járt itt
Egzotikus,kényelmes,gyönyörű hely! Még a legigényesebbeknek is a figyelmébe ajánlom! A személyzet nagyon udvarias,segítőkész! Nagyon tiszta,rendezett hely! A jakuzzi,a Cleopátra fürdő,a szaunák,a welness csomagok csodásak! Az ételek nagyon finomak,bőségesek! Máskor is jövünk! Köszönjük!
Szörnyű 2017. január 25.gyerekekkel járt itt
2017. január 20-tól január 22-ig szállást foglaltunk Hévizen a Hotel Amirában amit a Keszthely Tourist Kft müködtet. A szálloda 4 csillagosként hirdeti magát ajánlja szolgáltatásait. Családunk számára egy nagyon ,nyugodt kellemes hétvégére lett volna igény egy nagy családi változás miatt.