Utazo.lu

Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó
Regisztráció2018.01.04
Utoljára itt2022.01.26

Gyenge 2018. január 4.a párjával járt itt
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád -
Gyenge 2022. január 21.a párjával járt itt
A Szallasgurun vettük a 2 napos felpanzios wellnessz üdülest a hotelbe. Igy utolag, valoszinünek tartjuk, hogy ezert kaptunk egy nem igazan 4 csillagos hotelre hasonlito szobat. A szobaban az agy kenyelmes, jo matracokkal, de a parnak belülröl összecsomosodott, elhasznalodott, legocsobb gagyi minösegüek voltak, csak ugy lötyögtek a huzatban, aludni nem megfelelö.