Vattacukorka

Vattacukorka adatlapja

Regisztráció2016.07.31
Utoljára itt2019.03.29

Kiváló 2018. július 6.a párjával járt itt
Egy váci kirándulás során megéhezve találtunk rá erre a hangulatos pizzázóra Vác sétáló részén. Nagyon kedves pincérlányok fogadtak minket, a pizzáink hamar elkészültek, nagyon finomak, tartalmasak voltak, olyan pont amilyenre vágytunk! Jó volt kint ülve elfogyasztani, nagyon kényelmesek voltak a székek.
Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Már második évben tértünk vissza nyaralni ebbe a romantikus halastó partján elhelyezkedő vízimalmos hotelbe. A személyzet kedves és segítőkész, a reggeli bőséges, finom, friss, mindenki találhat kedvére valót. A szobából a kilátás gyönyörű, a tóra néz, a szökőkútra. Kellemes sétákat lehet tenni a tó körül, a virágok között.
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Csodálatos napokat töltöttünk el párommal a Platán Hotelben. A szálloda csendes, nyugodt helyen van, kis sétával elérhetőek a látnivalók Székesfehérváron. A tisztasággal, a szobával elégedettek voltunk. A reggeli és a vacsora bőséges volt és finom. A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész.