Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár ★★★

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Gyümölcs u. 28.

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár a térképen

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár értékelése:

6. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
68. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár bemutatkozása

Székesfehérvár történelmi belvárosától 5 perces sétaútra, az M7-es autópályától a városba vezető Budai úttól 200 méterre, csendes, zöldövezeti környezetben fekszik a 24 szobás Hotel Platán.

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár képei

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Platánban, amely kellemesen telt. A szálloda hangulatos, csendes környezetben helyezkedik el, tisztasága kifogástalan. A személyzet barátságos, segítőkész. Ha úgy adódik, szívesen visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. október 31.
Kedves Ágnes!

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést. Örömünkre szolgált, hogy szállodánkban üdvözölhettük Önöket, és örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.

Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Surányi Bianka (Hotel Platán Székesfehérvár)

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Tetszett a hotel. Kipihentük magunkat a 2 egész napi kirándulások után. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben. Picit furcsállotam a hotel berendezését, gondolom valami stílusban rendezték be, mivel sok 4* hotelban jártam már, ez különleges volt. De nem okozott nekem gondot. A weboldalon feltüntetett képek egyeznek a valósággal.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Egyetlen probléma volt, hogy nem találtam ruha akasztót. Annyira nem volt lényeg mert meg sem kérdeztem. Kilátás nem volt mert fal volt csak, de sötétben mindegy. A Wellnest nem próbáltuk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Kellemes élményekben volt részünk. Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő. A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző. A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és közel van az állomás. Rengeteg látnivalót,kirándulást lehet tenni a környéken.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
A személyzet nagyon segítőkész, barátságos és kedves volt. Az útikalaúzuk nagyon ötletes és aranyos kikapcsolódási ötlet mellyel olyan helyekre is eljutottunk ahova valószínűleg magunktól nem mentünk volna. Az ételek megfelelőek és finomak voltak. A szobára rá férne gy tisztító festés és a klímára egy kis karbantartás de összegészében nagyon jól éreztük magunkat.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Királyi napok idején voltunk a szálloda vendégei. A Hotel Platán vonattal érkezőknek is kiváló, közel van az állomáshoz és aránylag a belvároshoz is. Nagyon segítőkész,kedves volt a személyzet. A vacsora bőséges és finom volt.Egyedül a légkondi bizonyult gyengének, de kaptunk rásegítőnek ventilátort.Összességében jól éreztük itt magunkat.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
A fogadtatás nagyon kellemes volt.A személyzet kiválóan kezelte kérésünket.A félpanziós ellátásban a reggeli nagyon szerény volt és mindig ugyanaz.A vacsora menü 3 féle volt ami nem lett volna nagy baj,de a köretek mindig ugyan azok voltak.Igazán kellemes volt maga a környezet az éjszaka csendjével.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
A kifizetett ár horribilis volt a nyújtott “szolgáltatásért”. Az ételek katasztrófálisak, a konyhai higiénia a föld alatt van. A szoba koszos volt, a személyzet nem törődött a vendégekkel.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
A szállodát szívesen ajánlom kisgyerekkel vagy kis testű kutyussal utazóknak. Remek a konyhájuk, nagyon kedves a személyzet, kényelmesek a szobák. Közel van minden látnivaló.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
A személyzet kedves,a szállás átlagos.A zuhanyzó lehetne tisztább.Az elhelyezkedése jó, közel van a központhoz, mégis csendes.Viszont az étterem közepesen rossz kategóriába sorolható.

Érvényes: 2020.11.15-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2021.01.01.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 14.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.30.
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 16.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.929 - 19.482,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

SzékesfehérvárX