vbetty

vbetty adatlapja

Regisztráció2014.03.04
Utoljára itt2014.11.16

2014. március 4.a párjával járt itt
Mi egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. Az ellátásra panaszunk nem lehetett. Mindenki segítőkész volt, kedves, tájékozott. Az ételek nekünk ízlettek (én nagyon válogatós vagyok, de még így is találtam a svédasztalos vacsoránál magamnak pár dolgot). Az összekötő folyosó a fürdővel tényleg jó dolog.
Kiváló 2014. április 26.barátokkal járt itt
Egy 8 fős baráti társasággal jártam itt. Délelőtt jeleztük, hogy este mennénk. Annak ellenére, hogy le volt már foglalva a hely egy céges vacsorának, szorítottak nekünk helyet. Fatálon kértünk többszemélyes tálat. A vacsora nagyon finom volt, gusztusosan tálalva. A pincér készségessége pedig lenyűgöző volt. Visszatérünk :)
Gyenge 2014. október 25.a párjával járt itt
Egyik este vacsorához választottuk az éttermet a párommal. Egyszer már voltunk itt, akkor pizzát ettünk (ízlett), azonban ez az utóbbi vacsora. . . A pincér nagyon kedves és tisztelettudó volt, az étel azonban hagyott kívánnivalót maga után: a párom töltött gnocchi-t rendelt, ami (jellemzése szerint) "tescós" volt; egy része hideg és kemény, a másik forró és átfőtt.