Vdora

Vdora adatlapja

Regisztráció2022.11.09
Utoljára itt2022.11.09

Kiváló 2022. november 9.családjával járt itt
A mocsárciprusok a Körös folyó partja, a szemben levő Bolza kastély már megfogott. Ennél szebb környéket keresve is nehéz találni. A bisztró étlapja izgalmas, a felszolgált étel első osztályú. A felszolgálók lazák és egyben udvariasak. Az ország élvonalában van a hely az biztos. És a kávé, azt sem szabad kihagyni itt.
Felhasználó fényképei:
Újváros Bisztró Szarvas - Újváros Bisztró Szarvas -
Kiváló 2022. november 9.családjával járt itt
Szarvas fő út menti cukrászda, finom süteményekkel, izgalmas ízekkel. Az ország tortáját érdemes kipróbálni, megkóstolni. A hely a felszolgálók elmondása szerint most lett felújítva, szép, kényelmes. Az elhelyezkedés jó, bár a kilátás nem túl izgalmas. Átutazóknak érdemes lefékezni egy sütire, én is így tettem a családommal.
2022. november 9.családjával járt itt
A hotel ár-érték arányban megfelelő. Kicsit elmarad a szobák designja az ilyen hoteltől elvárttól, régimódi vörös szőnyeg, a szobák kicsit feslettek. A személyzet jó, az étterem rész szolgáltatása megfelelő, de nem kiemelkedő. Picit mintha elment volna az idő a hotel felett, de ettől függetlenül ajánlom a helyet.