Ildikó Cukrászda Szarvas

4,3Kiszolgálás
4,5Hangulat
4,7Ár / érték
4,7Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
53.800 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Ildikó Cukrászda Szarvas vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 11.barátokkal járt itt
Ildikó Cukrászda, Szarvas, Szabadság utca. A város nyugati vége fele, impozáns üzlethelyiség, nyáron kerthelyiség napvitorlákkal! Ki ne szeretné az édességet! Hát persze, hogy mindig jól esik. Ha ide betérsz, a bőség zavara lesz a jellemző! Nagyon sok féle sütemény, torta, kávé, fagylalt, hüsítő innivalók. . . .
Itt fényképeztem:
Ildikó Cukrászda Szarvas - Külső képIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Belső
Még több kép (13 db) >>
Gyenge 2023. június 12.családjával járt itt
Születésnapra tortát rendeltünk. Sajnos olyan minőséget kaptunk ,amit szégyeltem átadni az ünnepeltnek. Ezt nem cukrász készítette,ha mégis ez szégyen. A máz fénytelen,kenhetetlen,egyenletlen. Szeleteléskor széttört. A díszítés . . . elfolyt foltok karamelből. A töltelék középen egy vékony karamell csík. A csokoládékrém kimaradt. Hangulat romboló és nagy csalódás volt.
Ildikó Cukrászda Szarvas - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 45 városban járt márFelfedező - 115 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2023. május 29.családjával járt itt
Korábbi emlékem szerint az Ildikó cukrászda egy kisebb hely volt. Most szépen felújított, elegáns és barátságos cukrászda csábítja az édessegre vágyókat, imponáló választékkal. A falat sok oklevél díszíti, és a cukrászda előtt is kényelmesen le lehet ülni. A kellemes pünkösdi időben fagyit választottunk.
Kiváló 2022. november 9.családjával járt itt
Szarvas fő út menti cukrászda, finom süteményekkel, izgalmas ízekkel. Az ország tortáját érdemes kipróbálni, megkóstolni. A hely a felszolgálók elmondása szerint most lett felújítva, szép, kényelmes. Az elhelyezkedés jó, bár a kilátás nem túl izgalmas. Átutazóknak érdemes lefékezni egy sütire, én is így tettem a családommal.
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Kiváló 2018. augusztus 8.családjával járt itt
Figyelmes es gyors kiszolgalas, isteni sutemenyek amit az egyedulalloan finom fagylalt koronaz meg. Kedvenc helyem!
Ildikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96893 feltöltött kép
2018. március 13., kollégákkal járt itt
Szarvason konferencián jártam, s bár a Liget Wellness Hotelben teljes ellátást kaptunk, a desszert-front olyannyira jellegtelen volt, hogy késztetést éreztem felkeresni egy másik számbajöhető cukrászdát a városban. A recepciósok az Ildikó Cukrászdát ajánlották, amely Szarvas főutcáján található, közelebb a Kőrös-hídhoz és a Tessedik Sámuel Múzeumhoz.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Ildikó Cukrászda Szarvas - Külső képIldikó Cukrászda Szarvas - Étlap/itallapIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - BelsőIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Külső képIldikó Cukrászda Szarvas - Külső képIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Étel/italIldikó Cukrászda Szarvas - Egyéb
Még több kép (17 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 371 városban járt márFelfedező - 2507 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26841 feltöltött kép
2016. október 14.barátokkal járt itt
Az Ildikó Cukrászda Szarvas főutcáján működik, az utcafrontra néző fagylaltozóval. A kiszolgálás kedves, az árak barátságosak. Elég nagy adag fagylalt mindössze 170 forintba kerül, az íze sem rossz, a 4 pontba belefér. A képen jó része már el van nyalva. A választék nem a gyümölcsfagylaltokra összpontosít, ami nyáridőben furcsa.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás