Vendég 6

Vendég 6 adatlapja

Regisztráció2013.08.28
Utoljára itt2015.08.24

Gyenge 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Sajnos nekünk nem volt akkora szerencsénk, mint a többi értékelőnek. A kiszolgálás kritikán aluli volt, a pincér sokára jött, majd bunkón ledobta az asztalra a napi menüt. A leves éppen langyos volt, a főételt vissza kellett küldeni, mert annyira hideg volt. Direkt szóltunk, hogy csípős nélkül kérjük az ételt, 2 adagból csak 1-nél sikerült, de mondták, hogy "nem olyan csípős az".
Gyenge 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Sajnos nekünk nagyon nagy csalódás volt a szállás. Egy tetőtéri szobát kaptunk, ahol nem volt légkondi, így a kánikulában elviselhetetlenül meleg volt. Az ablakokon nem volt szúnyogháló, esténként áradt be a konyhából a szag, és minden este üvöltött a zene 10 óráig. (A foglalásnál jelezték, hogy "hetente több alkalommal" van élőzenés vacsi, de azt nem, hogy minden nap.
Kiváló 2013. október 20.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom! Gyönyörű helyen épült a szálloda, tiszta, modern, az alkalmazottak kedvesek. A wellness rész nagyon jó, különleges élmény a szabadtéri pezsgőfürdő és a panoráma szauna! Az ételek is nagyon finomak, egyetlen észrevételem lenne: egy ilyen magas színvonalú helyen ne porból legyen a krumplipüré :(
Ezt leszámítva viszont tényleg minden kifogástalan!