Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza ★★★★

a 6 mátraházi szállás közül
Kategória
Négy csillagos superior szálloda
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel MátraházaResidence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza
73 fotó

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

89 vendég értékelése alapján

4,6Kényelem
4,6Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,9Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza vélemények

Kiváló 2020. november 3.családjával (gyerekekkel) járt itt
Négyen utaztunk az Ózon Hotelbe, ahol 3 éjszakát töltöttünk. A szobából remek kilátás nyílt a Kékesre. A svédasztalos reggeli és vacsora is bőséges volt, nagy választékkal. A wellness részlegen is minden korosztály számára volt kikapcsolódási lehetőség. A személyzet kedves és segítőkész volt.
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni, az az élményelemek száma, illetve azok működési gyakorisága. Minden másról csak pozitívan tudok nyilatkozni. Szép, tiszta, igényesen felújított szálloda és szobák. Kiváló svédasztalos reggeli és vacsora. A személyzet rendkívül figyelmes, kedves.
5Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 31.családjával járt itt
Nem tudom, mi történt. . . persze, asszem,tudom is. Hol van Hoffmann Józsi? Hol vannak az ízek? Mi ez a stílustalan összevisszaság? Miért ilyen béna a Recepció? És legfőképpen hogy kerül ide egy ilyen zoldkalapos gagyi gumibugyi zenész, aki túl hangos egy valaha volt elegáns vacsorához, és egy kellemes este helyett a legolcsóbb falunapok “hangulatát” próbálja ideidèzni?
3Személyzet
4Tisztaság
1Ár / érték arány
4Kényelem
3Szolgáltatások
2Étkezés
4Elhelyezkedés
2020. január 31.a párjával járt itt
Decemberben töltöttem el a párommal és barátainkkal itt 4 napot. Maga a szálloda gyönyorű, bőséges reggeli és vacsora kínálattal, mindkét bárban extra szolgáltatással, melyben minden asztalon voltak kint sós nassolni valók, melyet eddígi pihenésünk során sehol nem tapasztaltuk! A szoba kialakítása, berendezése nagyon szép, modern volt, tökéletes kinézet!
Itt fényképeztem:
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - Külső képResidence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - WellnessResidence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - BelsőResidence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - VendéglátásResidence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - VendéglátásResidence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - Környék
Még több kép (3 db) >>
Kiváló 2019. október 2.a párjával járt itt
Csodálatosan festői a környezet. A hotel pazar, mindent kielégítő hely. Gyönyörűséges a kilátás az erkélyről, a kékesre és a szálloda területeire. Nagyon friss és erős a levegő. A sok szép nővény és virágok a szálló területén. Az ebédlő kellemes, bő választék reggel és este. A finom illat belengi az egész épületet.
4Személyzet
Kiváló 2019. szeptember 21.a párjával járt itt
Ózon Hotelben már máskor is voltunk. Parlagfű szezonban ideális - azonnal hatott a tiszta levegő. csend, csodálatos környezet és az infrás sószoba hab volt a tortán. a szállodának is jeleztem az egyébként nagyon jó panorámás jacuzzi lépcsőjét kiépített lépcsőre kellene cserélni - egy - két kicsi karbantartási javítással lehetne fokozni az elégedettséget és fenntarthatóságot
Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
A szállodába érkezésünkkor a recepción közölték,hogy egy szuper panorámás szobát kapunk. . . ami abszolút így is volt. (még a fürdőszoba ablakából is rá lehetett látni a Kékesre)
A terasz és a szoba hatalmas,utóbbi igazán dizájnos. A szálloda épületében mindenhol tisztaság van. A személyzet kedves és figyelmes,az ételek kitűnőek.
Kiváló 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Csakis pozitívumokat tudok felsorolni, csodás napokat töltöttünk itt augusztusban. Kedves, mosolygós emberek, nagyszerű szolgáltatások, rugalmasság, segítőkészség, remek ételek és italok. A kilátás a lakosztályból pazar, a szobák tiszták, tágasak és kényelmesek.
Itt fényképeztem:
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza - Szobák
2019. július 23.a párjával járt itt
A szálloda fekvése, elhelyezkedése kivalló helyen van. Pihenési lehetöség, csend és nyugalom biztosítva van. A kilátás a szállodából gyönyörű, kényelmes kert és kellemes vizű medencék szolgálták a kényelmünket. Köszönjük!
4Tisztaság
Átlagos 2019. július 14.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégére érkeztünk a párommal. Az ára miatt magasra helyeztem a mércét ilyen drága helyen még nem voltunk. Megérkezésünkkor rögtön feltünk a szálloda halljában a kopott bútorok látványa ami teljesen lehangoló volt számomra. A szobánk felé menet ez csak fokozódott foltos szőnyeg a folyosón, a közösségi terek berendezései szintén kopottak kárpitjaik foltosak.
3Tisztaság
2Ár / érték arány
3Kényelem
89 értékelés / 9 oldalon
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza a térképen
3233 MátraházaÜdülőtelep 2.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink