Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza ★★★★

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza
3233 Mátraháza, Üdülőtelep 2.

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza a térképen

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza értékelése:

2. helyezett a 4 mátraházi szállás közül

Akciós csomagok

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza képei

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A szálloda fekvése, elhelyezkedése kivalló helyen van. Pihenési lehetöség, csend és nyugalom biztosítva van. A kilátás a szállodából gyönyörű, kényelmes kert és kellemes vizű medencék szolgálták a kényelmünket. Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Egy hosszú hétvégére érkeztünk a párommal. Az ára miatt magasra helyeztem a mércét ilyen drága helyen még nem voltunk. Megérkezésünkkor rögtön feltünk a szálloda halljában a kopott bútorok látványa ami teljesen lehangoló volt számomra. A szobánk felé menet ez csak fokozódott foltos szőnyeg a folyosón, a közösségi terek berendezései szintén kopottak kárpitjaik foltosak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nagyon szép környezetben egy stílusos, modern, tágas hotel, tágas szobákkal, modern berendezéssel. A személyzet kedves, segítőkész és nagyon udvarias. Az étkezéseknél a pincérek gyorsak és nagyon figyelmesek. Az ételek kínálata és ízei kielégítőek voltak számunkra. A szoba nagyon szép volt és kényelmes.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Érkezésünkkor rögtön egy "meglepetéssel" fogadtak a recepción,hogy a csomagban lévő szoba helyett egy nagy teraszos,szuper panorámás szobát fogunk kapni a legfelső emeleten ! Elmondanám,hogy még a fürdőszoba ablakból is csodálatos kilátás volt a Kékestetőre ! Az étkezőből is a szokásos panoráma fogadott és ez úgy ánblokk igaz szinte az egész szállodára mivel sok az üvegfelület.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Ez nem wellnes részleg! A medence víze kifejezetten hideg, ne bízzanak ennek ellenkezőjében, ugyanis a korábbi kritikák is már erről írtak. Csak akkor válasszák ezt a hotelt, ha a kicsi és hideg medencét igénylik. A jakuzzi? Max langyos. A szép kilátású szobák felárasak.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
gyönyörű környezet, színvonalas kiszolgálás. Magas minőségű ételek, bő választékkal. A wellness részleg magáért beszél, sok medence, külön gyerekeknek is. Teljes mértékben gyerekbarát, kinti-benti játszótér, bababarát szobák, ételek. A környéken sok látnivaló. Kinti-benti kikapcsolódási lehetőség az egész családnak. Ide biztosan visszatérünk.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Gyönyörű szállás,gyönyörű helyen. A személyzet,kedves,segítőkész. Tágas terek,tisztaság mindenhol. Az ételek nagyon finomak voltak. A szauna és wellness fantasztikusan jó. Gyermekek részére kialakított hatalmas játszóház,játszótér,gyermek medence. Remek hely kirándulásra,túrázásra pihenésre. Remélem ,még lesz alkalmunk többször elmenni erre a csodás szálláshelyre.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Első alkalommal jártunk a hotelben párommal egy júliusi hosszúhétvégén. A Kékestetőre néző szobát választottunk, ami két személy számára tökéletes döntés volt. A wellness részleg gyönyörű, jól felszerelt, talán a víz hőmérséklete lehetett volna egy kicsit melegebb az esti órákban. A választható masszázsok közül könnyen megtaláltuk az igényeinknek megfelelőt.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Immáron 7. alkalommal pihentünk a szállodában, ahol először 2011. márciusában voltunk, ami akkor volt pár hónapos. Az évek előre haladtával figyelemmel tudtuk követni a hotel színvonalának romlását, ennek ellenére azt mondom, hogy bármikor szívesen visszamegyek. És a negatívumok:
A Kékesre néző szobákért már évek óta felárat kérnek, a nyitás után évekig nem.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el. Minden adott egy aktív hétvégéhez - kirándulás, adrenalin park, terepsegway - minden könnyen megközelíthető. A kimerítő nap után jó visszatérni a szállodába és egy finom vacsora után a wellness részen lazítani.

Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.076 - 18.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.04-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
Érvényes: 2019.10.01-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Gábor Vendégház
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Mátraháza környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

MátraházaX