Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza ★★★★

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza
3233 Mátraháza, Üdülőtelep 2.

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza a térképen

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza értékelése:

2. helyezett az 5 mátraházi szállás közül

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza képei

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Csodálatosan festői a környezet. A hotel pazar, mindent kielégítő hely. Gyönyörűséges a kilátás az erkélyről, a kékesre és a szálloda területeire. Nagyon friss és erős a levegő. A sok szép nővény és virágok a szálló területén. Az ebédlő kellemes, bő választék reggel és este. A finom illat belengi az egész épületet.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Ózon Hotelben már máskor is voltunk. Parlagfű szezonban ideális - azonnal hatott a tiszta levegő. csend, csodálatos környezet és az infrás sószoba hab volt a tortán. a szállodának is jeleztem az egyébként nagyon jó panorámás jacuzzi lépcsőjét kiépített lépcsőre kellene cserélni - egy - két kicsi karbantartási javítással lehetne fokozni az elégedettséget és fenntarthatóságot

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A szállodába érkezésünkkor a recepción közölték,hogy egy szuper panorámás szobát kapunk. . . ami abszolút így is volt. (még a fürdőszoba ablakából is rá lehetett látni a Kékesre)
A terasz és a szoba hatalmas,utóbbi igazán dizájnos. A szálloda épületében mindenhol tisztaság van. A személyzet kedves és figyelmes,az ételek kitűnőek.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Csakis pozitívumokat tudok felsorolni, csodás napokat töltöttünk itt augusztusban. Kedves, mosolygós emberek, nagyszerű szolgáltatások, rugalmasság, segítőkészség, remek ételek és italok. A kilátás a lakosztályból pazar, a szobák tiszták, tágasak és kényelmesek. Elmondhatatlan élmény a lakosztály teraszáról, vagy a szobában található pezsgőfürdőből nézni a Kékestetőt napfelkeltében.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A szálloda fekvése, elhelyezkedése kivalló helyen van. Pihenési lehetöség, csend és nyugalom biztosítva van. A kilátás a szállodából gyönyörű, kényelmes kert és kellemes vizű medencék szolgálták a kényelmünket. Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Egy hosszú hétvégére érkeztünk a párommal. Az ára miatt magasra helyeztem a mércét ilyen drága helyen még nem voltunk. Megérkezésünkkor rögtön feltünk a szálloda halljában a kopott bútorok látványa ami teljesen lehangoló volt számomra. A szobánk felé menet ez csak fokozódott foltos szőnyeg a folyosón, a közösségi terek berendezései szintén kopottak kárpitjaik foltosak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nagyon szép környezetben egy stílusos, modern, tágas hotel, tágas szobákkal, modern berendezéssel. A személyzet kedves, segítőkész és nagyon udvarias. Az étkezéseknél a pincérek gyorsak és nagyon figyelmesek. Az ételek kínálata és ízei kielégítőek voltak számunkra. A szoba nagyon szép volt és kényelmes.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez nem wellnes részleg! A medence víze kifejezetten hideg, ne bízzanak ennek ellenkezőjében, ugyanis a korábbi kritikák is már erről írtak. Csak akkor válasszák ezt a hotelt, ha a kicsi és hideg medencét igénylik. A jakuzzi? Max langyos. A szép kilátású szobák felárasak.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
gyönyörű környezet, színvonalas kiszolgálás. Magas minőségű ételek, bő választékkal. A wellness részleg magáért beszél, sok medence, külön gyerekeknek is. Teljes mértékben gyerekbarát, kinti-benti játszótér, bababarát szobák, ételek. A környéken sok látnivaló. Kinti-benti kikapcsolódási lehetőség az egész családnak. Ide biztosan visszatérünk.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Gyönyörű szállás,gyönyörű helyen. A személyzet,kedves,segítőkész. Tágas terek,tisztaság mindenhol. Az ételek nagyon finomak voltak. A szauna és wellness fantasztikusan jó. Gyermekek részére kialakított hatalmas játszóház,játszótér,gyermek medence. Remek hely kirándulásra,túrázásra pihenésre. Remélem ,még lesz alkalmunk többször elmenni erre a csodás szálláshelyre.

Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.331,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Hostel
2020.10.16. - 2019.10.16.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Mátraháza környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

MátraházaX