Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza ★★★★

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza
3233 Mátraháza, Üdülőtelep 2.

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza a térképen

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza értékelése:

2. helyezett az 5 mátraházi szállás közül

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza képei

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza

Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel Mátraháza vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni, az az élményelemek száma, illetve azok működési gyakorisága. Minden másról csak pozitívan tudok nyilatkozni. Szép, tiszta, igényesen felújított szálloda és szobák. Kiváló svédasztalos reggeli és vacsora. A személyzet rendkívül figyelmes, kedves. A szauna szeánszokat tartó hölgy is kedves és igencsak érti a dolgát.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Nem tudom, mi történt. . . persze, asszem,tudom is. Hol van Hoffmann Józsi? Hol vannak az ízek? Mi ez a stílustalan összevisszaság? Miért ilyen béna a Recepció? És legfőképpen hogy kerül ide egy ilyen zoldkalapos gagyi gumibugyi zenész, aki túl hangos egy valaha volt elegáns vacsorához, és egy kellemes este helyett a legolcsóbb falunapok “hangulatát” próbálja ideidèzni?

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Decemberben töltöttem el a párommal és barátainkkal itt 4 napot. Maga a szálloda gyönyorű, bőséges reggeli és vacsora kínálattal, mindkét bárban extra szolgáltatással, melyben minden asztalon voltak kint sós nassolni valók, melyet eddígi pihenésünk során sehol nem tapasztaltuk! A szoba kialakítása, berendezése nagyon szép, modern volt, tökéletes kinézet!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Csodálatosan festői a környezet. A hotel pazar, mindent kielégítő hely. Gyönyörűséges a kilátás az erkélyről, a kékesre és a szálloda területeire. Nagyon friss és erős a levegő. A sok szép nővény és virágok a szálló területén. Az ebédlő kellemes, bő választék reggel és este. A finom illat belengi az egész épületet.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Ózon Hotelben már máskor is voltunk. Parlagfű szezonban ideális - azonnal hatott a tiszta levegő. csend, csodálatos környezet és az infrás sószoba hab volt a tortán. a szállodának is jeleztem az egyébként nagyon jó panorámás jacuzzi lépcsőjét kiépített lépcsőre kellene cserélni - egy - két kicsi karbantartási javítással lehetne fokozni az elégedettséget és fenntarthatóságot

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A szállodába érkezésünkkor a recepción közölték,hogy egy szuper panorámás szobát kapunk. . . ami abszolút így is volt. (még a fürdőszoba ablakából is rá lehetett látni a Kékesre)
A terasz és a szoba hatalmas,utóbbi igazán dizájnos. A szálloda épületében mindenhol tisztaság van. A személyzet kedves és figyelmes,az ételek kitűnőek.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Csakis pozitívumokat tudok felsorolni, csodás napokat töltöttünk itt augusztusban. Kedves, mosolygós emberek, nagyszerű szolgáltatások, rugalmasság, segítőkészség, remek ételek és italok. A kilátás a lakosztályból pazar, a szobák tiszták, tágasak és kényelmesek. Elmondhatatlan élmény a lakosztály teraszáról, vagy a szobában található pezsgőfürdőből nézni a Kékestetőt napfelkeltében.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A szálloda fekvése, elhelyezkedése kivalló helyen van. Pihenési lehetöség, csend és nyugalom biztosítva van. A kilátás a szállodából gyönyörű, kényelmes kert és kellemes vizű medencék szolgálták a kényelmünket. Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégére érkeztünk a párommal. Az ára miatt magasra helyeztem a mércét ilyen drága helyen még nem voltunk. Megérkezésünkkor rögtön feltünk a szálloda halljában a kopott bútorok látványa ami teljesen lehangoló volt számomra. A szobánk felé menet ez csak fokozódott foltos szőnyeg a folyosón, a közösségi terek berendezései szintén kopottak kárpitjaik foltosak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nagyon szép környezetben egy stílusos, modern, tágas hotel, tágas szobákkal, modern berendezéssel. A személyzet kedves, segítőkész és nagyon udvarias. Az étkezéseknél a pincérek gyorsak és nagyon figyelmesek. Az ételek kínálata és ízei kielégítőek voltak számunkra. A szoba nagyon szép volt és kényelmes.

Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.826 - 42.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 13.387 - 35.754,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Napfény Vendégház és Apartman
2021.05.29. - 2020.05.29.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.29-ig
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.30.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 25.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.05.29.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2020.06.01. - 2020.08.31.
2 nap/1 éjszaka 24.401,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Mátraháza környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MátraházaX