Vicuska72

Vicuska72 adatlapja

Regisztráció2018.03.18
Utoljára itt2018.11.05

Kiváló 2014. június 27.gyerekekkel járt itt
a szálloda elhelyezkedése, környezete gyönyörű. Tetszett a szobában a mindennapos tea, kávé bekészítés. A szoba kényelmes, szép, tiszta volt. A kilátás nem volt éppen szép a 139-140 es szobából- de minket ez sem zavart. Az ételek mennyiségével, sokféleségével elégedettek voltunk, talán ami nem tetszett hogy volt jó pár étel ami hideg vagy csak langyos volt.
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Kedvenc szállodánk! ! ! Minden évben visszamegyünk,ide a két nagy gyerekünk is szívesen velünk jön. Az ételek nagyon finomak,sok különleges ételt ettünk már ott. A wellness részleget imádjuk. Fűtött kinti medencében rosszabb időben is jókat lehet úszni. Trópusi zuhany egy élmény,független,hogy épp a valóságban a vihart nem szeretem :-)Személyzet kedves,szépek a szobák.
Felhasználó fényképei:
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros -