Virágka
12011

Virágka adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2023.08.08
Utoljára itt2023.08.25

Kiváló 2023. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Ajánlom, hogy aki arra jár, bátran térjen be Csurgó központi részén a Fehérló Vendéglőbe. Nekünk volt szerencsénk több napig is itt ebédelni vagy vacsorázni. Igaz, már az első élmények után döntöttünk: nem is keresünk másik helyet, ez nekünk minden szempontból tökéletesen megfelel.
Fehérló Fogadó Csurgó - Fehérló Fogadó Csurgó - Fehérló Fogadó Csurgó -
Kiváló 2023. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Kíváncsi voltam, milyen az a kastély, amelyik végre nem a "prérin" helyezkedik el, és egyszerű, vonattal-busszal utazók számára is elérhetően, normál árakkal lefoglalható. Nos, nem csalódtam. A Meller-kastély kettő (! ) percre van a buszpályaudvartól, mégis csendes, nyugodt részen, úgyhogy a csillagtúránknak kiváló alappontja volt.
Felhasználó fényképei:
Meller Kastély Villa Csurgó - Meller Kastély Villa Csurgó - Meller Kastély Villa Csurgó - Meller Kastély Villa Csurgó - Meller Kastély Villa Csurgó - Meller Kastély Villa Csurgó - Meller Kastély Villa Csurgó -
2023. augusztus 23.családjával járt itt
Mivel sok évet Újpesten éltem, még emlékszem a hentesüzletre, amelyik a helyén állt a mai Központ Bisztrónak. Mindennap előtte vitt el az utam a metróhoz, és szaporázni kellett a szagok (egyáltalán nem illatok! ) miatt. Nagyon örültem, hogy megszűnt, és kellemes meglepetés volt, amikor esztendők múltán visszatérve ezt a modern, mégis barátságos külsejű vendéglátóhelyet láttam meg ugyanott.
Központ Bisztró Budapest -