Meller Kastély Villa Csurgó

Meller Kastély Villa Csurgó
Meller Kastély Villa CsurgóMeller Kastély Villa Csurgó
Meller Kastély Villa CsurgóMeller Kastély Villa Csurgó

A Meller Kastély Villa legnépszerűbb csomagjai

Meller Kastély Villa Csurgó - Nyár a kastélyban (min. 2 éj)
Nyár a kastélyban
06.01-08.31.
Meller Kastély Villa Csurgó - Pünkösdkor a kastélyban (min. 2 éj)
Pünkösdkor a kastélyban
2024.12.29-ig
Hotel Fonte Gyôr

Meller Kastély Villa Csurgó vélemények

Kiváló 2024. január 5.a párjával járt itt
Nyugalom, szépség, vendégszeretet. Erről álmodunk mikor elindulunk. Itt megtalálható egy helyen. Kedves tulajdonos-pár, egyedi kialakítású szobák, kellemes étkező és szalon. A településen sok látnivaló, kellemes gyógyfürdő. Nem messze igazi lombkorona sétány, kiránduló helyek.
Meller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - EgyébMeller Kastély Villa Csurgó - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 4.családjával járt itt
Egy régi villát megvett és fokozatosan felújít az üzemeltető család. Nagy gonddal pótolják a korhű berendezési tárgyakat, körültekintő odafigyeléssel, kedvességgel fogadják a vendégeket. Minden szoba más, mi egy szerényebb, kisebb szobában voltunk. Hófehér terítéken bőséges választékú reggelit kaptunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. szeptember 17.családjával járt itt
A neten találtam a kastély hirdetését, igen csábító ajánlat volt. Azt tudtam, hogy az Alföldről körülményesebb lesz odajutni. Nem bántam meg a választást. Kedvesen fogadott a család, kulcsot kaptunk a kastély használatához. Gondosan felújított, ízlésesen berendezett az épület.
Meller Kastély Villa Csurgó - Külső képMeller Kastély Villa Csurgó - Belső
Kiváló 2023. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Kíváncsi voltam, milyen az a kastély, amelyik végre nem a "prérin" helyezkedik el, és egyszerű, vonattal-busszal utazók számára is elérhetően, normál árakkal lefoglalható. Nos, nem csalódtam. A Meller-kastély kettő (! ) percre van a buszpályaudvartól, mégis csendes, nyugodt részen, úgyhogy a csillagtúránknak kiváló alappontja volt.
Meller Kastély Villa Csurgó - SzobákMeller Kastély Villa Csurgó - SzobákMeller Kastély Villa Csurgó - SzobákMeller Kastély Villa Csurgó - SzobákMeller Kastély Villa Csurgó - Külső képMeller Kastély Villa Csurgó - Külső képMeller Kastély Villa Csurgó - Vendéglátás
Kiváló 2023. május 30.a párjával járt itt
Nagy műgonddal, ízlésesen felújított kastély igényesen restaurált antik bútorokkal, jól felszerelt és makulátlanul tiszta szobákkal, hangulatos kerttel. A vendégeket fogadó szállásadóknak szívügye, hogy a vendégek a lehető legjobban érezzék magukat.
Meller Kastély Villa Csurgó a térképen
8840 CsurgóBaksay utca 9/A
2000
• pedikűr
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)