Vitéz úr

Vitéz úr adatlapja

Regisztráció2013.06.15
Utoljára itt2018.09.03

2013. június 15., kollégákkal járt itt
Régóta ismerem a helyet. Normális időkben mindig van hely. A kiszolgálás gyors, nem túl tolakodó. Az árak talán kissé borsosnak tűnnek, de az adagot meglátva elmúlik ez az érzés. Az ízek széles választékában csak a nagyon finnyásak nem találnak megfelelőt, s ha netán mégsem boldogul valaki a hatalmas adaggal, a maradékot hazaviheti, kérésre - természetesen - esztétikusan csomagolják.
Kiváló 2018. március 7.a párjával járt itt
Először egy osztálytalálkozó kapcsán ültünk be ide. Megláttam a sztrapacskát az étlapon, nem hagyhattam ki, és nem csalódtam. Kaprosan, juhtúrósan, pörcösen, tejfölösen, eszméletlenül finoman. Legközelebb Egerből hazafelé ugrottunk be. A sztrapacska volt megint a cél, de az étlapot látva kiegészült egy harcsapaprikással.
Felhasználó fényképei:
Öreg Halász Étterem Tiszafüred -
Kihagyható 2018. szeptember 3.a párjával járt itt
Az országútról impozáns, csalogató látvány. Önkéntelenül is arra indul a turista, a kiránduló. Aztán jönnek a meglepetések. Kezdődik azzal, hogy van egy fizetős parkoló, melynek árnyékos helyeit nagyon hamar elfoglalják. Aztán irány a rövid túra a kapuig, ami a kialakított gyalogösvényen fárasztóbb, mint az autók által használt.
Felhasználó fényképei:
Füzéri Várgondnokság Füzér - Füzéri Várgondnokság Füzér - Füzéri Várgondnokság Füzér - Füzéri Várgondnokság Füzér - Füzéri Várgondnokság Füzér - Füzéri Várgondnokság Füzér -