Pálma Söröző Debrecen
4028 Debrecen, Simonyi út 44.

Pálma Söröző Debrecen a térképen

Wellness csomagok Debrecen városában

Pálma Söröző Debrecen vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Kedves ismerőseinkkel megbeszéltünk, hogy vacsorázzunk egyet Debrecenben. Bízva a jó ízlésükben, rájuk hagytuk a választást. Mint utólag kiderült nagyon is jól tettük. 19:00 körül érkeztünk a Pálma Pubba, viszonylag sokan voltak, de le tudtunk ülni négyen a teraszra, ahova eleve is terveztük. Parkolóhelyet az étteremből messzebb találtunk.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Barátságos szemèlyzet finom bősèges ètelek.Nagyon szeretjük.mindig ide járunk.Ajánlom mindenkinek.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
A múlt héten terveztük,de hiányos létszámunk miatt mostanra halasztottuk. 100 méterre van parkolóhely,ez nem veszélyes. Telt ház,csak a különteremben van hely. Semmi különös,nincs karnevál,sem ünnep,az embereknek egyre több pénzük van,s egy ebéd egy pub-ban már nem luxus. A pincérek szaladgálnak,sok a vendég. Csak a különteremben kapunk helyet,itt is csak 3 szabad asztal van.

gyanikó TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
A Nagyerdő szélén egy utcasarkon helyezkedik el az épület, melyhez a főútra néző kerthelyiség is tartozik. A belső tér jellegtelen és a jó időnek köszönhetően a legtöbben a teraszon foglalnak helyet, így a belső térben jócskán van üres asztal. A pincér gyorsan hozza az italokat. Az étlap a szokásos ételeket tartalmazza, de bonyolult megnevezéssel.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepek vannak,mindjárt igy ünnepek után, ezért összeülünk egy vacsorára. Mindig az ünnepelt választ,igy ma a Pálmában kötünk ki. Foglalt asztalunk van,óvatosságból,de nincs tömeg kb. negyed ház. Érkezünk fél hétre. Étlap jön s a kérdés ,,addig mit innánk,, ? Az étlap nem tetszik. A választék egy sörözőben azért több mint jó.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Figyelmes , gyors a kiszolgálás, finomak az ételek. Itt is találtam okyan különlegességet, amit máshol nem láttam még.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt is elég régen voltunk,de itt kötöttünk ki,mivel a kiszemelt teszthelyszin nem tudott bennünket leültetni,annyira tele voltak. Megközeliteni könnyű,most a parkolás is sikerűlt. A helyszin a régi,még mindig a kissé kopottas berendezés. Azonnal kapunk étlapot,és italokat. Az étlap átlagos,de egy ,,söröző,, - nek titulált helyre megfelelő.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Hát, amennyire jó híre van ennek az étteremnek, szerintem annyira nem nagy szám, az elmegy kategóriába sorolnám. Az étel, amit kértem, elég zsírosra sikeredett, ráadásul jó sokat kellett várni, míg a rendelést felvették, és kihozták az ételt. A pincér elég beképzeld és lekezelő volt. Persze ehhez képest elég borsos ára van ennek a helynek.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
Van az úgy, mikor az embernek semmi kedve a nyári hőségben vacsorát készítenie. Ilyenkor ötletelünk, hol jártunk már régen. Mivel a barátainktól hallottuk, hogy a Pálmában nagyon finomak a mexikói ételek, muszáj volt nekünk is kipróbálni. Enchiládát és Quesedillas-t rendeltünk. Bár őszintén szólva nem sok köze volt az eredeti, autentikus mexikói ízvilághoz az említett ételeknek, panaszra mégsem lehetett okunk.

2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Céges (15 fős) ebédet szerveztem a Pálmába. Interneten foglaltam asztalt, ami gördülékenyen működött: kaptam visszaigazolást, és az asztalunk készen várt a megadott időpontban. A pincérek figyeltek, de nem voltak tolakodóak, inkább láthatatlanul és gyorsan kiszolgáltak. Már többször jártam itt korábban, mindig isteni volt az étel, és a mostani alkalom is igazolta ezt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
2018.12.04. - 2019.12.31.
Muskátli Apartmanház 4
Valentin Deluxe Apartman
Kossuth Lajos Kollégiumok
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.312 - 13.639,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.02.29.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.06.25.
Termál Panzió
Hajdúnánás
Karádi Boutique Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyfürdőbelépővel, ünnepi menüsorral, karácsonyi meglepetéssel, teadélutánnal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Cristian Apartman
2019.10.20. - 2020.09.22.
Anna Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2019.12.22.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Auguszta Hotel
2020.01.06. - 2020.08.26.

Szállodák Debrecen környékén
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Prima Villa 1 Debrecen
Hajdúszoboszló nyugodt negyedében, a fürdőövezetben található Prima Villa 1,...
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Két ünnep közötti kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri ünnepi ajánlat - gálaműsorral (min. 5 éj)

Pálma Söröző DebrecenX